Kdo je to?
Kdo je to Kevin Spacey? Životopis Kevin Spacey, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Kevin Spacey?

Kdo je to Kevin Spacey? Stručný životopis

Kevin Spacey, celým jménem Kevin Spacey Fowler, je herec, režisér, producent a scénárista. Je nositelem dvou Oscarů – za roli ve filmu Obvyklí podezřelí za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli a za film Americká krása za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli. Začínal jako komik, pak studoval na umělecké škole a začal hrát na Broadwayi.
Popularitu mu vynesly role v dramatech Cesta dlouhým dnem do noci nebo Lost in Yorkers. Pak začala jeho filmová kariéra – filmy jako Sedm, L.A. – Přísně tajné, Pošli to dál, Superman se vrací, Svět podle Prota, Americká krása, Dům z karet. Později působil jako umělecký ředitel The Old Vic Theatre, kde i sám hrál. Za své zásluhy v oblasti divadla získal Kevin Spacey šlechtický titul.Kdo je to Kevin Spacey? Životopis Kevin Spacey, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Kevin Spacey

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1959
Místo narození: South Orange

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kevin Spacey s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Nový zákon? Víte, co je to Lupénková pila? Vzpomenete si na definici slova Lamino? Rozumíte pojmu Molekula?

Klíčová slova: wiki, kdo je Kevin Spacey?, lexikon, definice, význam pojmu, přesný výraz, popis, význam, herectví, kdo to je, termín, význam slova, přesný význam, odborný výraz, původ slova, pojem

Pojem Kevin Spacey je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kevin Spacey

Vyhledat pojem Kevin Spacey ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Kevin Spacey v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kevin Spacey ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Kevin Spacey ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kevin Spacey například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Kevin Spacey?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kevin Spacey? Kdo to byl Kevin Spacey? Kdy se narodil Kevin Spacey? Kde se narodil Kevin Spacey? Kevin Spacey patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Kevin Spacey dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kevin Spacey i v jiné kategorii než je herectví.