Kdo je to?
Kdo je to Guru? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Guru? Lidé, filozofie

Kdo je to Guru?

Co znamená a jaký je význam slova Guru?

Guru čili duchovní učitel je slovo, které se užívá především v různých odvětvích filozofie, náboženství, při meditaci, v józe a védské filozofii a literatuře. Jako guru se označují i vůdci různých hnutí, kteří se považují za jedinou a nezpochybnitelnou autoritu. Guru má své žáky zasvěcovat a duchovně vést od samého začátku až do konce života.
Význam se postupně rozšiřuje, jako guru bývá označován ten, kdo ve svém oboru vyniká a vede následovníky.Kdo je to Guru? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Guru? Lidé, filozofie

Líbí se vám definice kdo je to Guru? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Seitan? Rozumíte pojmu Borelióza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rostlina? Znáte pojem Avantgarda?

Klíčová slova: Guru, Guru, slovo, informace, synonymum, přesný výraz, přesný význam, filozofie, přesný výraz, heslo, význam slova, význam, vysvětlení, termín, popis, formulace

Pojem Guru je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Guru na Google.cz

Vyhledat pojem Guru ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Guru ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Guru na Youtube

Najít termín Guru ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Guru například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Guru? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Guru? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Guru? Definice pojmu Guru patří do sekce Filozofie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Guru i v jiné sekci než v filozofie.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?