Kdo je to?
Kdo je to Detektiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Detektiv? Lidé, zločin

Kdo je to Detektiv?

Co znamená a jaký je význam slova Detektiv?

Detektiv čili vyšetřovatel je člověk, který za odměnu a často tajně provádí pátrání tak, aby získal informace nebo odhalil pachatele zločinu. Jedná se o profesionála se speciálním školením.
Detektivem může být policista nebo zaměstnanec soukromé kanceláře, zpravidla detektivní. Pracuje v utajení, přestrojení, prošetřuje inkognito. Nosí civilní oblečení.Kdo je to Detektiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Detektiv? Lidé, zločin

Sdílejte text pojmu Detektiv s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Metronom? Znáte definici termínu Instinkt? Vzpomněli byste si na význam slova Bowden? Pamatujete si definici pojmu Glykemický index?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, Detektiv, přesný výraz, heslo, popis, význam slova, wiki, význam pojmu, formulace, lexikon, původ slova, Detektiv, synonymum, význam, informace

Pojem Detektiv je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Detektiv v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Detektiv ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Detektiv ve Wikipedii

Najít výraz Detektiv na Google.cz

Hledat videa s názvem Detektiv na Youtube

Hledat pojem Detektiv v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Detektiv například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Detektiv, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Detektiv? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Detektiv? Definice pojmu Detektiv se nachází v kategorii Zločin

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, výrazřekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Detektiv i v jiných kategoriích (než zločin).