Kdo je to?
Kdo je to Detektiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Detektiv? Lidé, zločin

Kdo je to Detektiv?

Co znamená a jaký je význam slova Detektiv?

Detektiv čili vyšetřovatel je člověk, který za odměnu a často tajně provádí pátrání tak, aby získal informace nebo odhalil pachatele zločinu. Jedná se o profesionála se speciálním školením.
Detektivem může být policista nebo zaměstnanec soukromé kanceláře, zpravidla detektivní. Pracuje v utajení, přestrojení, prošetřuje inkognito. Nosí civilní oblečení.Kdo je to Detektiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Detektiv? Lidé, zločin

Definici slova Detektiv můžete sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Sociální bydlení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rodinný dům? Vzpomněli byste si na význam slova Konkubinát? Víte co je Okultismus?

Klíčová slova: etymologie, informace, přesný význam, odborný výraz, formulace, heslo, termín, definice, význam, wikipedie, význam pojmu, pojem, přesný výraz, význam slova, co znamená, zločin

Pojem Detektiv je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Detektiv ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Detektiv na Google obrázcích

Zkusit najít Detektiv v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Detektiv ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Detektiv na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Detektiv například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Detektiv? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Detektiv? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Detektiv? Definice pojmu Detektiv je v kategorii Zločin

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Detektiv v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je zločin.