Kdo je to?
Kdo je Beata Rajská? Životopis Beata Rajská, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Kdo je Beata Rajská?

Kdo je Beata Rajská? Životopis, informace, biografie, podnikání

Beata Rajská je módní návrhářka a podnikatelka.
Narodila se v Liptovském Mikuláši. Vystudovala Střední průmyslovou školu oděvní v Trenčíně a následně na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Po studiích nejprve působila jako pedagožka na střední škole.
Módní značku Beata Rajská - design, s.r.o. založila v roce 1993. Do povědomí české společnosti se tato módní značka dostala především díky spolupráci se soutěží Miss České republiky. Nicméně Rajská postupně sbírala úspěchy i mimo Českou republiku. Její modely byly v průběhu desetiletí vidět na všech významných světových molech a při celé řadě módních akcí.
Patří ke stálicím nejen české, ale i světové módy. Pravidelně přichází s novými kolekcemi, které představuje v České republice a následně je prezentuje ve zbytku světa.
V roce 2013 jí vyšla kniha Ústřižky Beaty Rajské.
Za svou práci získala Beata Rajská několik cen oceňující její přínos společnosti či kultuře.Kdo je Beata Rajská? Životopis Beata Rajská, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Beata Rajská

Národnost: slovenská
Místo narození: Liptovský Mikuláš

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Beata Rajská? s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Duběnka? Rozumíte pojmu Hysterektomie? Znáte pojem VoIP? Znáte pojem Bohatství?

Klíčová slova: wiki, místo narození, popis, Beata Rajská, lexikon, narození, Beata Rajská, osobnosti, život, vysvětlení, informace, biografie, osobnost, wikipedie, národnost, zajímavosti

Pojem Beata Rajská je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Beata Rajská zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Beata Rajská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Beata Rajská na Youtube

Vyhledat slovo Beata Rajská ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Beata Rajská na Google.cz

Hledat frázi Beata Rajská ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Beata Rajská například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Beata Rajská

Právě nyní již víte Kdo je to Beata Rajská? Kde se narodila Beata Rajská? Beata Rajská patří do kategorie Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Beata Rajská řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Beata Rajská i v jiné kategorii než je podnikání.