Kdo je to?
Kdo je Beata Rajská? Životopis Beata Rajská, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Kdo je Beata Rajská?

Kdo je Beata Rajská? Životopis, informace, biografie, podnikání

Beata Rajská je módní návrhářka a podnikatelka.
Narodila se v Liptovském Mikuláši. Vystudovala Střední průmyslovou školu oděvní v Trenčíně a následně na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Po studiích nejprve působila jako pedagožka ne střední škole.
Módní značku Beata Rajská - design, s.r.o. založila v roce 1993. Do povědomí české společnosti se tato módní značka dostala především díky spolupráci se soutěží Miss České republiky. Nicméně Rajská postupně sbírala úspěchy i mimo Českou republiku. Její modely byly v průběhu desetiletí vidět na všech významných světových molech a při celé řadě módních akcí.
Patří ke stálicím nejen české, ale i světové módy. Pravidelně přichází s novými kolekcemi, které představuje v České republice a následně je prezentuje ve zbytku světa.
V roce 2013 jí vyšla kniha Ústřižky Beaty Rajské.
Za svou práci získala Beata Rajská několik cen oceňující její přínos společnosti či kultuře.Kdo je Beata Rajská? Životopis Beata Rajská, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Beata Rajská

Národnost: slovenská
Místo narození: Liptovský Mikuláš

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Beata Rajská s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kýč? Znáte definici termínu Léze? Znáte pojem Čest? Pamatujete si definici pojmu Pískový cukr?

Klíčová slova: osobnost, Beata Rajská, národnost, životopis, místo narození, popis, informace, zajímavosti, biografie, podnikání, wiki, kde se narodila Beata Rajská?, kdo je Beata Rajská?, vysvětlení, podnikání, narození

Pojem Beata Rajská je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Beata Rajská v dalších zdrojích

Hledat termín Beata Rajská ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Beata Rajská ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Beata Rajská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Beata Rajská ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Beata Rajská ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Beata Rajská například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Beata Rajská

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Beata Rajská? Kde se narodila Beata Rajská? Beata Rajská je v kategorii Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Beata Rajská dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Beata Rajská i v jiné kategorii než je podnikání.