Kdo je to?
Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Alexander Ovečkin?

Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis, informace, biografie, sport

Alexander Ovečkin je hokejový útočník. Profesionální hokejista s přezdívkou Ovie působí v týmu NHL Washington Capitals. Je jedním z nejlepších útočníků ve světovém měřítku. Pochází ze sportovní rodiny, hokej hraje od osmi let. Začínal v Dynamu Moskva a rychle se propracoval mezi největší talenty ruské superligy. V roce 2004 ho draftoval tým Washington Capitals, v roce 2005 začal hrát v NHL.
Alexandr Ovečkin je nositelem mnoha hokejových ocenění – pro nejlepšího nováčka, pro vítěze kanadského o, ro nejlepšího střelce, pro nejlepšího hráče a několikrát hrál i v utkání hvězd All Star game.Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Alexander Ovečkin

Národnost: Rusko
Datum narození: 19.9.1985
Místo narození: Moskva

Sdílejte tuto stránku s osobností Alexander Ovečkin s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Dřevoplast? Znáte definici termínu Tequila? Pamatujete si definici pojmu Žentour? Pamatujete si definici pojmu Bivak?

Klíčová slova: informace, místo narození, život, kdo je Alexander Ovečkin?, Alexander Ovečkin, narození, wikipedie, sport, životopis, osobnosti, lexikon, kdy se narodil Alexander Ovečkin?, vysvětlení, osobnost, datum narození, Alexander Ovečkin

Pojem Alexander Ovečkin je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Alexander Ovečkin

Najít heslo Alexander Ovečkin ve Wikislovníku

Hledat heslo Alexander Ovečkin ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Alexander Ovečkin na Google obrázcích

Zkusit najít termín Alexander Ovečkin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Alexander Ovečkin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Ovečkin například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexander Ovečkin

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Alexander Ovečkin? Kdy se narodil Alexander Ovečkin? Kde se narodil Alexander Ovečkin? Alexander Ovečkin patří do kategorie Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Alexander Ovečkin řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Ovečkin i v jiné kategorii než je sport.