Kdo je to?
Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Alexander Ovečkin

Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Alexander Ovečkin je hokejový útočník. Profesionální hokejista s přezdívkou Ovie působí v týmu NHL Washington Capitals. Je jedním z nejlepších útočníků ve světovém měřítku. Pochází ze sportovní rodiny, hokej hraje od osmi let. Začínal v Dynamu Moskva a rychle se propracoval mezi největší talenty ruské superligy. V roce 2004 ho draftoval tým Washington Capitals, v roce 2005 začal hrát v NHL.
Alexandr Ovečkin je nositelem mnoha hokejových ocenění – pro nejlepšího nováčka, pro vítěze kanadského o, ro nejlepšího střelce, pro nejlepšího hráče a několikrát hrál i v utkání hvězd All Star game.Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Alexander Ovečkin

Národnost: Rusko
Datum narození: 19.9.1985
Místo narození: Moskva

Popis osobnosti Alexander Ovečkin můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Spořicí účet? Pamatujete si definici pojmu WinZip? Pamatujete si definici pojmu Tržní cena? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lumbálka?

Klíčová slova: vysvětlení, wikipedie, popis, zajímavosti, sport, sport, kde se narodil Alexander Ovečkin?, osobnost, místo narození, Alexander Ovečkin, datum narození, wiki, osobnosti, kdo je Alexander Ovečkin?, život, kdy se narodil Alexander Ovečkin?

Pojem Alexander Ovečkin je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Alexander Ovečkin ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Alexander Ovečkin ve Wikipedii

Hledat slovo Alexander Ovečkin ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Alexander Ovečkin ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Alexander Ovečkin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Ovečkin například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexander Ovečkin

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Alexander Ovečkin? Kdy se narodil Alexander Ovečkin? Kde se narodil Alexander Ovečkin? Alexander Ovečkin je v sekci Sport

Kategorie sport, motorkář, alexander Ovečkin, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Alexander Ovečkin řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Ovečkin i v jiné kategorii než je sport.