Kdo je to?
Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Alexander Ovečkin?

Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis, informace, biografie, sport

Alexander Ovečkin je hokejový útočník. Profesionální hokejista s přezdívkou Ovie působí v týmu NHL Washington Capitals. Je jedním z nejlepších útočníků ve světovém měřítku. Pochází ze sportovní rodiny, hokej hraje od osmi let. Začínal v Dynamu Moskva a rychle se propracoval mezi největší talenty ruské superligy. V roce 2004 ho draftoval tým Washington Capitals, v roce 2005 začal hrát v NHL.
Alexandr Ovečkin je nositelem mnoha hokejových ocenění – pro nejlepšího nováčka, pro vítěze kanadského o, ro nejlepšího střelce, pro nejlepšího hráče a několikrát hrál i v utkání hvězd All Star game.Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Alexander Ovečkin

Národnost: Rusko
Datum narození: 19.9.1985
Místo narození: Moskva

Tento text (Alexander Ovečkin) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Svoboda? Vzpomněli byste si na význam slova Lipom? Pamatujete si definici pojmu Fáma? Znáte definici termínu Smart TV?

Klíčová slova: kde se narodil Alexander Ovečkin?, životopis, kdo je Alexander Ovečkin?, sport, datum narození, osobnost, informace, sport, kdy se narodil Alexander Ovečkin?, místo narození, vysvětlení, národnost, život, lexikon, narození, wikipedie

Pojem Alexander Ovečkin je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Alexander Ovečkin na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexander Ovečkin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Alexander Ovečkin ve Wikipedii

Vyhledat heslo Alexander Ovečkin ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Alexander Ovečkin ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Ovečkin například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Alexander Ovečkin?

Nyní již víte Kdo je to Alexander Ovečkin? Kdy se narodil Alexander Ovečkin? Kde se narodil Alexander Ovečkin? Alexander Ovečkin je v kategorii Sport

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Alexander Ovečkin třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Ovečkin i v jiné kategorii než je sport.