Kdo je to?
Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Alexander Ovečkin?

Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis, informace, biografie, sport

Alexander Ovečkin je hokejový útočník. Profesionální hokejista s přezdívkou Ovie působí v týmu NHL Washington Capitals. Je jedním z nejlepších útočníků ve světovém měřítku. Pochází ze sportovní rodiny, hokej hraje od osmi let. Začínal v Dynamu Moskva a rychle se propracoval mezi největší talenty ruské superligy. V roce 2004 ho draftoval tým Washington Capitals, v roce 2005 začal hrát v NHL.
Alexandr Ovečkin je nositelem mnoha hokejových ocenění – pro nejlepšího nováčka, pro vítěze kanadského o, ro nejlepšího střelce, pro nejlepšího hráče a několikrát hrál i v utkání hvězd All Star game.Kdo je Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Alexander Ovečkin

Národnost: Rusko
Datum narození: 19.9.1985
Místo narození: Moskva

Zaujala vás biografie osobnosti Alexander Ovečkin? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Dřevoplast? Znáte pojem Stripovač? Pamatujete si definici pojmu Mungo fazole? Vzpomenete si na definici slova Bergamot?

Klíčová slova: informace, místo narození, wikipedie, datum narození, popis, kde se narodil Alexander Ovečkin?, sport, zajímavosti, osobnosti, lexikon, vysvětlení, osobnost, kdo je Alexander Ovečkin?, životopis, sport, Alexander Ovečkin

Pojem Alexander Ovečkin je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Alexander Ovečkin doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Alexander Ovečkin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Alexander Ovečkin ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Alexander Ovečkin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Alexander Ovečkin ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Alexander Ovečkin na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Ovečkin například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Alexander Ovečkin?

Právě jste zjistili Kdo je to Alexander Ovečkin? Kdy se narodil Alexander Ovečkin? Kde se narodil Alexander Ovečkin? Alexander Ovečkin se nachází v sekci Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Alexander Ovečkin kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Ovečkin i v jiné kategorii než je sport.