Kdo je to?
Kdo je to Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Alexander Ovečkin?

Kdo je to Alexander Ovečkin? Stručný životopis

Alexander Ovečkin je hokejový útočník. Profesionální hokejista s přezdívkou Ovie působí v týmu NHL Washington Capitals. Je jedním z nejlepších útočníků ve světovém měřítku. Pochází ze sportovní rodiny, hokej hraje od osmi let. Začínal v Dynamu Moskva a rychle se propracoval mezi největší talenty ruské superligy. V roce 2004 ho draftoval tým Washington Capitals, v roce 2005 začal hrát v NHL.
Alexandr Ovečkin je nositelem mnoha hokejových ocenění – pro nejlepšího nováčka, pro vítěze kanadského o, ro nejlepšího střelce, pro nejlepšího hráče a několikrát hrál i v utkání hvězd All Star game.Kdo je to Alexander Ovečkin? Životopis Alexander Ovečkin, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Alexander Ovečkin

Národnost: Rusko
Datum narození: 19.9.1985
Místo narození: Moskva

Zaujala vás biografie osobnosti Alexander Ovečkin? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem PPC reklama? Rozumíte pojmu Export? Pamatujete si definici pojmu Epika? Znáte pojem Augmentace?

Klíčová slova: popis, kdo je Alexander Ovečkin?, přesný význam, kdo to je, etymologie, termín, lexikon, původ slova, popis, formulace, význam slova, sport, vysvětlení, definice, informace, co je to Alexander Ovečkin?

Pojem Alexander Ovečkin je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Alexander Ovečkin ve Wikipedii

Vyhledat slovo Alexander Ovečkin na Google.cz

Najít heslo Alexander Ovečkin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexander Ovečkin ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Ovečkin například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexander Ovečkin

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alexander Ovečkin? Kdo to byl Alexander Ovečkin? Kdy se narodil Alexander Ovečkin? Kde se narodil Alexander Ovečkin? Alexander Ovečkin se nachází v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Alexander Ovečkin dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Ovečkin i v jiné kategorii než je sport.