Kdo je to?
Kdo je to Ťulpas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťulpas? Lidé, hanlivé

Ťulpas

Jaký je význam slova Ťulpas? Co to znamená?

Ťulpas je popletený člověk, osoba mdlejšího rozumu, s pomalými reakcemi. Ťulpas bývá také důvěřivý, takže je snadné obelhat ho a podvést.
Někdy se označení užívá i pro člověka tupého, často se mýlícího. Nebývá však zlý a nemá mnoho negativních reakcí. Často si nechá líbit výsměch i hrubější zacházení.


Kdo je to Ťulpas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťulpas? Lidé, hanlivé

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Drobný hmotný majetek? Pamatujete si definici pojmu Tuberkulóza? Vzpomněli byste si na význam slova Antropologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karité?

Klíčová slova: slovo, wikipedie, etymologie, Ťulpas, wiki, co znamená, formulace, význam, přesný význam, termín, pojem, Ťulpas, význam pojmu, heslo, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Ťulpas je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Ťulpas na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ťulpas ve Wikimedia Commons

Hledat termín Ťulpas ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ťulpas na Youtube

Hledat heslo Ťulpas ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťulpas například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Ťulpas? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Ťulpas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťulpas? Definice pojmu Ťulpas se nachází v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivka, Ťulpas, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též najít informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.