Kdo je to?
Kdo je to Ťulpas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťulpas? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ťulpas?

Jaký je význam slova Ťulpas? Co to znamená?

Ťulpas je popletený člověk, osoba mdlejšího rozumu, s pomalými reakcemi. Ťulpas bývá také důvěřivý, takže je snadné obelhat ho a podvést.
Někdy se označení užívá i pro člověka tupého, často se mýlícího. Nebývá však zlý a nemá mnoho negativních reakcí. Často si nechá líbit výsměch i hrubější zacházení.


Kdo je to Ťulpas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťulpas? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Pícnina? Vzpomenete si na definici slova Verifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Půdorys? Vzpomněli byste si na význam slova Fungicid?

Klíčová slova: formulace, význam slova, hanlivé, přesný význam, význam, odborný výraz, heslo, původ slova, etymologie, význam pojmu, Ťulpas, synonymum, informace, termín, popis, co znamená

Pojem Ťulpas je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ťulpas doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Ťulpas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Ťulpas ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Ťulpas ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Ťulpas na Youtube

Najít heslo Ťulpas na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťulpas například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ťulpas

Právě jste zjistili Kdo je to Ťulpas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťulpas? Definice pojmu Ťulpas se nachází v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, termín třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.