Kdo je to?
Kdo je to, byl Ťulpas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťulpas? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ťulpas?

Co znamená a jaký je význam slova Ťulpas?

Ťulpas je popletený člověk, osoba mdlejšího rozumu, s pomalými reakcemi. Ťulpas bývá také důvěřivý, takže je snadné obelhat ho a podvést.
Někdy se označení užívá i pro člověka tupého, často se mýlícího. Nebývá však zlý a nemá mnoho negativních reakcí. Často si nechá líbit výsměch i hrubější zacházení.Kdo je to, byl Ťulpas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťulpas? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Ťulpas s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lyceum? Vzpomněli byste si na význam slova Montessori? Vzpomněli byste si na význam slova Offline? Znáte definici termínu Konfitování?

Klíčová slova: synonymum, co znamená, informace, co je to Ťulpas?, definice, význam slova, kdo to je, popis, přesný význam, hanlivé, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, termín, wiki, heslo

Pojem Ťulpas je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ťulpas ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ťulpas ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Ťulpas ve Wikipedii

Najít výraz Ťulpas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťulpas například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Ťulpas? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ťulpas? Kdo to byl Ťulpas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťulpas? Definice pojmu Ťulpas je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ťulpas i jinde než v sekci než v hanlivé.