Kdo je to?
Kdo je Anya Chalotra? Životopis Anya Chalotra, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Anya Chalotra

Kdo je Anya Chalotra? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Anya Chalotra je britská herečka, jejíž popularita v posledních letech raketově stoupá. Díky svému talentu, neobyčejnému vzhledu a výtečným výkonům je jednou z nastupujících hereckých hvězd současnosti. Známou se stala zejména díky ztvárnění Yennefer z Vengerbergu v původním seriálu Zaklínač společnosti Netflix.
Anya Chalotra se narodila v roce 1996 v Anglii. Její matka je Britka a otec Ind. Dětství strávila ve vesnici Lower Penn v jižním Staffordshiru, kde žila s rodiči a dvěma sourozenci – starší sestrou a mladším bratrem. Její cesta za vzděláním začala na Gymnáziu svatého Dominika v Brewoodu, poté absolvovala základní kurz na London Academy of Music and Dramatic Art a následně tříleté studium na Guildhall School of Music and Drama.
Svou kariéru nastartovala na divadelních prknech a zářila v inscenacích jako Mnoho povyku pro nic a The Village . Průlom však přišel s rolí Yennefer v seriálu Zaklínač, kde měla jednu z hlavních rolí ve všech třech sezónách. Kromě toho se objevila ve filmu Wanderlust a namluvila několik postav v animovaných seriálech. Zahrála si také v krátkém televizním filmu No Masks, který se točil kolem skutečných výpovědí pracovníků v první linii během pandemie COVID-19. Svůj hlas propůjčila i populárnímu sci-fi podcastu BBC Sounds The Cipher. Své soukromí si velmi střeží, prozradila ale o sobě, že miluje čtení, nakupování a cestování a její oblíbenou destinací je americké Miami. Díky svým kořenům je také vyznavačkou hinduismu.Kdo je Anya Chalotra? Životopis Anya Chalotra, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Anya Chalotra

Národnost: britská
Datum narození: 5.5.1996
Místo narození: Wolverhampton, Anglie

Zaujala vás biografie osobnosti Anya Chalotra? Potom se podělte s bližními na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu UPS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mobilní hotspot? Vzpomněli byste si co označuje výraz PCR test? Víte co je Hilterapie?

Klíčová slova: zajímavosti, místo narození, informace, národnost, wiki, narození, kde se narodila Anya Chalotra?, kdy se narodila Anya Chalotra?, Anya Chalotra, herectví, osobnosti, osobnost, wikipedie, život, lexikon, datum narození

Pojem Anya Chalotra je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Anya Chalotra ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Anya Chalotra na Youtube

Zkusit najít frázi Anya Chalotra ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anya Chalotra ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Anya Chalotra ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Anya Chalotra například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Anya Chalotra? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anya Chalotra? Kdy se narodila Anya Chalotra? Kde se narodila Anya Chalotra? Anya Chalotra se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen pro Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Anya Chalotra dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anya Chalotra i v jiné kategorii než je herectví.