Kdo je to?
Kdo je to Charlie Sheen? Životopis Charlie Sheen, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Charlie Sheen?

Kdo je to Charlie Sheen? Stručný životopis

Charlie Irwin Sheen je americký komediální herec, který se narodil v New York. Jeho celé rodné jméno je Carlos Irwin Estévez. Jeho otec je také velmi známý herec Martin Sheen (Ramón Estévez). Sheen vyrůstal v Kalifornii v Malibu. Střední školu navštěvoval v Santa Monice, ze které byl za špatné známky vyhozen.
Filmový debut si odbyl v roce 1983 v hororovém snímku Grizzly II: The Predator. První velká role přišla v roce 1986 ve válečném dramatu Četa (Platoon). O rok později si zahrál v úspěšném snímku Wall Street, kde hrál po boku svého otce. Následoval snímek Young Guns (1988), kde hrál i jeho bratr Emilio Estévez. Oba za tento snímek získali cenu Bronze Wrangler. Následovaly 2 snímky v roce 1990 - The Rookie a Cadence. V roce 1991 a 1993 hrál hlavní role v úspěšných komediích Hot Shots.
V roce 2000 nahradil herce Michaela J. Foxe v seriálu Spin City, za kterou získal cenu Zlatý Glóbus za nejlepší herecký výkon. Od roku 2003 hrál hlavní roli v sitcomu Dva a Půl Chlapa, za který obdržel několik cen Zlatý Glóbus a byl nominován na cenu Emmy. V roce 2010 byl nejlépe placeným televizním hercem, když za jednu epizodu osmé série vyinkasoval 1.8 milionů dolarů. O rok později byl ze seriálu propuštěn za problémy s alkoholem a drogami. Objevil se ve třech dílech komedií Scary Movie (3, 4 a 5). Ve filmu Machete Kills hrál Sheen prezidenta USA jako Carlos Estévez (rodné jméno). 2015 se veřejně přiznal, že je HIV pozitivní.Kdo je to Charlie Sheen? Životopis Charlie Sheen, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Charlie Sheen

Národnost: americká
Datum narození: 3. 9. 1965
Místo narození: New York, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Charlie Sheen? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Krtkův dort? Rozumíte pojmu Demi-glace? Znáte pojem Vigilie? Znáte pojem Kratiknot?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, lexikon, definice, význam pojmu, termín, wiki, odborný výraz, co je to Charlie Sheen?, význam, slovo, herectví, formulace, heslo, přesný výraz, původ slova

Pojem Charlie Sheen je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Charlie Sheen ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Charlie Sheen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Charlie Sheen ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Charlie Sheen ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Charlie Sheen například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Charlie Sheen?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Charlie Sheen? Kdo to byl Charlie Sheen? Kdy se narodil Charlie Sheen? Kde se narodil Charlie Sheen? Charlie Sheen je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Charlie Sheen třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Charlie Sheen i v jiné kategorii než je herectví.