Kdo je to?
Kdo je Charlie Sheen? Životopis Charlie Sheen, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Charlie Sheen

Kdo je Charlie Sheen? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Charlie Irwin Sheen je americký komediální herec, který se narodil v New York. Jeho celé rodné jméno je Carlos Irwin Estévez. Jeho otec je také velmi známý herec Martin Sheen (Ramón Estévez). Sheen vyrůstal v Kalifornii v Malibu. Střední školu navštěvoval v Santa Monice, ze které byl za špatné známky vyhozen.
Filmový debut si odbyl v roce 1983 v hororovém snímku Grizzly II: The Predator. První velká role přišla v roce 1986 ve válečném dramatu Četa (Platoon). O rok později si zahrál v úspěšném snímku Wall Street, kde hrál po boku svého otce. Následoval snímek Young Guns (1988), kde hrál i jeho bratr Emilio Estévez. Oba za tento snímek získali cenu Bronze Wrangler. Následovaly 2 snímky v roce 1990 - The Rookie a Cadence. V roce 1991 a 1993 hrál hlavní role v úspěšných komediích Hot Shots.
V roce 2000 nahradil herce Michaela J. Foxe v seriálu Spin City, za kterou získal cenu Zlatý Glóbus za nejlepší herecký výkon. Od roku 2003 hrál hlavní roli v sitcomu Dva a Půl Chlapa, za který obdržel několik cen Zlatý Glóbus a byl nominován na cenu Emmy. V roce 2010 byl nejlépe placeným televizním hercem, když za jednu epizodu osmé série vyinkasoval 1.8 milionů dolarů. O rok později byl ze seriálu propuštěn za problémy s alkoholem a drogami. Objevil se ve třech dílech komedií Scary Movie (3, 4 a 5). Ve filmu Machete Kills hrál Sheen prezidenta USA jako Carlos Estévez (rodné jméno). 2015 se veřejně přiznal, že je HIV pozitivní.Kdo je Charlie Sheen? Životopis Charlie Sheen, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Charlie Sheen

Národnost: americká
Datum narození: 3. 9. 1965
Místo narození: New York, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Charlie Sheen? Pak se podělte s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rayon? Víte co je Moudrost? Znáte pojem Konvektomat? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výklad?

Klíčová slova: národnost, herectví, kdy se narodil Charlie Sheen?, život, Charlie Sheen, lexikon, Charlie Sheen, wikipedie, zajímavosti, místo narození, biografie, vysvětlení, herectví, životopis, popis, narození

Pojem Charlie Sheen je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Charlie Sheen zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Charlie Sheen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Charlie Sheen ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Charlie Sheen ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Charlie Sheen ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Charlie Sheen ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Charlie Sheen například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Charlie Sheen

Nyní již víte Kdo je to Charlie Sheen? Kdy se narodil Charlie Sheen? Kde se narodil Charlie Sheen? Charlie Sheen patří do kategorie Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Charlie Sheen např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Charlie Sheen i v jiné kategorii než je herectví.