Kdo je to?
Kdo je Charlie Sheen? Životopis Charlie Sheen, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Charlie Sheen?

Kdo je Charlie Sheen? Životopis, informace, biografie, herectví

Charlie Irwin Sheen je americký komediální herec, který se narodil v New York. Jeho celé rodné jméno je Carlos Irwin Estévez. Jeho otec je také velmi známý herec Martin Sheen (Ramón Estévez). Sheen vyrůstal v Kalifornii v Malibu. Střední školu navštěvoval v Santa Monice, ze které byl za špatné známky vyhozen.
Filmový debut si odbyl v roce 1983 v hororovém snímku Grizzly II: The Predator. První velká role přišla v roce 1986 ve válečném dramatu Četa (Platoon). O rok později si zahrál v úspěšném snímku Wall Street, kde hrál po boku svého otce. Následoval snímek Young Guns (1988), kde hrál i jeho bratr Emilio Estévez. Oba za tento snímek získali cenu Bronze Wrangler. Následovaly 2 snímky v roce 1990 - The Rookie a Cadence. V roce 1991 a 1993 hrál hlavní role v úspěšných komediích Hot Shots.
V roce 2000 nahradil herce Michaela J. Foxe v seriálu Spin City, za kterou získal cenu Zlatý Glóbus za nejlepší herecký výkon. Od roku 2003 hrál hlavní roli v sitcomu Dva a Půl Chlapa, za který obdržel několik cen Zlatý Glóbus a byl nominován na cenu Emmy. V roce 2010 byl nejlépe placeným televizním hercem, když za jednu epizodu osmé série vyinkasoval 1.8 milionů dolarů. O rok později byl ze seriálu propuštěn za problémy s alkoholem a drogami. Objevil se ve třech dílech komedií Scary Movie (3, 4 a 5). Ve filmu Machete Kills hrál Sheen prezidenta USA jako Carlos Estévez (rodné jméno). 2015 se veřejně přiznal, že je HIV pozitivní.Kdo je Charlie Sheen? Životopis Charlie Sheen, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Charlie Sheen

Národnost: americká
Datum narození: 3. 9. 1965
Místo narození: New York, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Charlie Sheen? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Krtkův dort? Rozumíte pojmu HORECA? Znáte pojem Repůjčka? Znáte pojem Android Auto?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, osobnosti, kdy se narodil Charlie Sheen?, kde se narodil Charlie Sheen?, herectví, životopis, datum narození, osobnost, Charlie Sheen, informace, narození, wiki, Charlie Sheen, zajímavosti, wikipedie

Pojem Charlie Sheen je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Charlie Sheen

Zkusit najít slovo Charlie Sheen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Charlie Sheen ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Charlie Sheen ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Charlie Sheen ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Charlie Sheen na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Charlie Sheen například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Charlie Sheen?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Charlie Sheen? Kdy se narodil Charlie Sheen? Kde se narodil Charlie Sheen? Charlie Sheen je v sekci Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Charlie Sheen třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Charlie Sheen i v jiné kategorii než je herectví.