Kdo je to?
Kdo je Charlie Sheen? Životopis Charlie Sheen, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Charlie Sheen?

Kdo je Charlie Sheen? Životopis, informace, biografie, herectví

Charlie Irwin Sheen je americký komediální herec, který se narodil v New York. Jeho celé rodné jméno je Carlos Irwin Estévez. Jeho otec je také velmi známý herec Martin Sheen (Ramón Estévez). Sheen vyrůstal v Kalifornii v Malibu. Střední školu navštěvoval v Santa Monice, ze které byl za špatné známky vyhozen.
Filmový debut si odbyl v roce 1983 v hororovém snímku Grizzly II: The Predator. První velká role přišla v roce 1986 ve válečném dramatu Četa (Platoon). O rok později si zahrál v úspěšném snímku Wall Street, kde hrál po boku svého otce. Následoval snímek Young Guns (1988), kde hrál i jeho bratr Emilio Estévez. Oba za tento snímek získali cenu Bronze Wrangler. Následovaly 2 snímky v roce 1990 - The Rookie a Cadence. V roce 1991 a 1993 hrál hlavní role v úspěšných komediích Hot Shots.
V roce 2000 nahradil herce Michaela J. Foxe v seriálu Spin City, za kterou získal cenu Zlatý Glóbus za nejlepší herecký výkon. Od roku 2003 hrál hlavní roli v sitcomu Dva a Půl Chlapa, za který obdržel několik cen Zlatý Glóbus a byl nominován na cenu Emmy. V roce 2010 byl nejlépe placeným televizním hercem, když za jednu epizodu osmé série vyinkasoval 1.8 milionů dolarů. O rok později byl ze seriálu propuštěn za problémy s alkoholem a drogami. Objevil se ve třech dílech komedií Scary Movie (3, 4 a 5). Ve filmu Machete Kills hrál Sheen prezidenta USA jako Carlos Estévez (rodné jméno). 2015 se veřejně přiznal, že je HIV pozitivní.Kdo je Charlie Sheen? Životopis Charlie Sheen, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Charlie Sheen

Národnost: americká
Datum narození: 3. 9. 1965
Místo narození: New York, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Charlie Sheen s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Krtkův dort? Vzpomenete si na definici slova Ebola? Znáte pojem Semifinále? Vzpomněli byste si na význam slova Tundra?

Klíčová slova: narození, kdy se narodil Charlie Sheen?, kde se narodil Charlie Sheen?, místo narození, životopis, popis, Charlie Sheen, vysvětlení, osobnosti, lexikon, wiki, herectví, Charlie Sheen, herectví, informace, kdo je Charlie Sheen?

Pojem Charlie Sheen je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Charlie Sheen v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Charlie Sheen ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Charlie Sheen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Charlie Sheen na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Charlie Sheen na Google.cz

Vyhledat termín Charlie Sheen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Charlie Sheen například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Charlie Sheen

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Charlie Sheen? Kdy se narodil Charlie Sheen? Kde se narodil Charlie Sheen? Charlie Sheen je v kategorii Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Charlie Sheen dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Charlie Sheen i v jiné kategorii než je herectví.