Kdo je to?
Kdo je to, byl Technik BOZP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technik BOZP? Lidé, profese

Kdo je to Technik BOZP?

Jaký je význam slova Technik BOZP? Co to znamená?

Technik BOZP je středoškolsky vzdělaný pracovník, jehož úkolem je informovat zaměstnavatele o všech povinnostech týkajících se BOZP. Tyto povinnosti mají oporu v technických normách a předpisech právního i jiného charakteru.
Technik BOZP provádí také prevenci, kontroluje pracoviště, školí zaměstnance, zabývá se možnými riziky a jejich minimalizací, případně návrhy opatření k odstranění těchto rizik.Kdo je to, byl Technik BOZP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technik BOZP? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Technik BOZP? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Manko? Víte co je Pixel? Znáte definici termínu THAWTE? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rukola?

Klíčová slova: Technik BOZP, význam pojmu, formulace, heslo, přesný význam, popis, kdo je Technik BOZP?, význam, kdo to je, wiki, pojem, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, profese, etymologie

Pojem Technik BOZP je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Technik BOZP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Technik BOZP na Youtube

Vyhledat slovo Technik BOZP ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Technik BOZP ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Technik BOZP například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Technik BOZP

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Technik BOZP? Kdo to byl Technik BOZP? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technik BOZP? Definice pojmu Technik BOZP je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Technik BOZP i v jiné kategorii než v profese.