Kdo je to?
Kdo je to, byl Technik BOZP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technik BOZP? Lidé, profese

Kdo je to Technik BOZP?

Jaký je význam slova Technik BOZP? Co to znamená?

Technik BOZP je středoškolsky vzdělaný pracovník, jehož úkolem je informovat zaměstnavatele o všech povinnostech týkajících se BOZP. Tyto povinnosti mají oporu v technických normách a předpisech právního i jiného charakteru.
Technik BOZP provádí také prevenci, kontroluje pracoviště, školí zaměstnance, zabývá se možnými riziky a jejich minimalizací, případně návrhy opatření k odstranění těchto rizik.Kdo je to, byl Technik BOZP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technik BOZP? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Technik BOZP? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Zbruf? Znáte pojem Fungicid? Znáte definici termínu Lesopark? Vzpomenete si na definici slova Platonická láska?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, formulace, vysvětlení, popis, odborný výraz, co je to Technik BOZP?, význam, kdo je Technik BOZP?, popis, přesný význam, slovo, definice, lexikon, wiki, informace

Pojem Technik BOZP je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Technik BOZP ve Wikislovníku

Hledat slovo Technik BOZP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Technik BOZP ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Technik BOZP ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Technik BOZP například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Technik BOZP? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Technik BOZP? Kdo to byl Technik BOZP? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technik BOZP? Definice pojmu Technik BOZP je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Technik BOZP i v jiné kategorii než v profese.