Kdo je to?
Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mormon?

Co znamená a jaký je význam slova Mormon?

Mormon je příslušník mormonské církve, jinak zvané Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Tato církev je v současnosti činná zejména na území USA, především v Salt Lake City. Na její příslušníky ale běžně můžeme narazit i v ČR, kde se věnují misionářské činnosti. Na oděvu (velmi formálním) nosí typické jmenovky. Tato církev byla založena v roce 1830 Josephem Smithem a uctívá Mormonovu knihu jako posvátný spis. Patří mezi křesťanské církve, někdy bývá vnímána a označována jako sekta. Pro její příslušníky existují poměrně přísná pravidla.Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mormon? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fyzika? Znáte pojem Kalibrace? Znáte pojem Franchising? Vzpomenete si na definici slova Preeklampsie?

Klíčová slova: vysvětlení, křesťanství, význam, definice, co znamená, odborný výraz, význam pojmu, co je to Mormon?, popis, význam slova, formulace, kdo to je, Mormon, termín, lexikon, popis

Pojem Mormon je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Mormon ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Mormon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Mormon ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mormon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mormon například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mormon

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mormon? Kdo to byl Mormon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mormon? Definice pojmu Mormon je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Mormon i v jiné sekci než v křesťanství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.