Kdo je to?
Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mormon?

Co znamená a jaký je význam slova Mormon?

Mormon je příslušník mormonské církve, jinak zvané Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Tato církev je v současnosti činná zejména na území USA, především v Salt Lake City. Na její příslušníky ale běžně můžeme narazit i v ČR, kde se věnují misionářské činnosti. Na oděvu (velmi formálním) nosí typické jmenovky. Tato církev byla založena v roce 1830 Josephem Smithem a uctívá Mormonovu knihu jako posvátný spis. Patří mezi křesťanské církve, někdy bývá vnímána a označována jako sekta. Pro její příslušníky existují poměrně přísná pravidla.Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Tento text (Mormon) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fašismus? Znáte definici termínu Biber? Znáte pojem Franchising? Pamatujete si definici pojmu Byreta?

Klíčová slova: význam slova, Mormon, lexikon, synonymum, formulace, wiki, co je to Mormon?, slovo, popis, význam pojmu, heslo, etymologie, kdo to je, odborný výraz, popis, přesný výraz

Pojem Mormon je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Mormon ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Mormon na Youtube

Hledat termín Mormon ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mormon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mormon například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Mormon, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mormon? Kdo to byl Mormon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mormon? Definice pojmu Mormon je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.