Kdo je to?
Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mormon?

Co znamená a jaký je význam slova Mormon?

Mormon je příslušník mormonské církve, jinak zvané Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Tato církev je v současnosti činná zejména na území USA, především v Salt Lake City. Na její příslušníky ale běžně můžeme narazit i v ČR, kde se věnují misionářské činnosti. Na oděvu (velmi formálním) nosí typické jmenovky. Tato církev byla založena v roce 1830 Josephem Smithem a uctívá Mormonovu knihu jako posvátný spis. Patří mezi křesťanské církve, někdy bývá vnímána a označována jako sekta. Pro její příslušníky existují poměrně přísná pravidla.Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mormon sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fyzika? Víte co je Phishing? Znáte pojem Franchising? Vzpomněli byste si co označuje výraz Myxom?

Klíčová slova: křesťanství, heslo, co je to Mormon?, popis, pojem, wiki, kdo je Mormon?, původ slova, vysvětlení, význam slova, přesný význam, synonymum, informace, význam, význam pojmu, Mormon

Pojem Mormon je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Mormon v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Mormon ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mormon ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Mormon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Mormon ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mormon například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Mormon, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mormon? Kdo to byl Mormon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mormon? Definice pojmu Mormon se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Mormon i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.