Kdo je to?
Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mormon?

Co znamená a jaký je význam slova Mormon?

Mormon je příslušník mormonské církve, jinak zvané Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Tato církev je v současnosti činná zejména na území USA, především v Salt Lake City. Na její příslušníky ale běžně můžeme narazit i v ČR, kde se věnují misionářské činnosti. Na oděvu (velmi formálním) nosí typické jmenovky. Tato církev byla založena v roce 1830 Josephem Smithem a uctívá Mormonovu knihu jako posvátný spis. Patří mezi křesťanské církve, někdy bývá vnímána a označována jako sekta. Pro její příslušníky existují poměrně přísná pravidla.Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Definici slova Mormon můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fašismus? Víte co je Egoismus? Znáte pojem Franchising? Vzpomněli byste si co označuje výraz Solidarita?

Klíčová slova: lexikon, slovo, význam pojmu, co je to Mormon?, význam, křesťanství, přesný výraz, co znamená, původ slova, Mormon, etymologie, definice, termín, informace, pojem, popis

Pojem Mormon je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Mormon ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mormon ve Wikimedia Commons

Najít slovo Mormon ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Mormon ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mormon například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Mormon? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mormon? Kdo to byl Mormon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mormon? Definice pojmu Mormon se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Mormon i v jiné kategorii než v křesťanství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.