Kdo je to?
Kdo je to, byl Poseroutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poseroutka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Poseroutka?

Co znamená a jaký je význam slova Poseroutka?

Poseroutka je zbabělý muž či chlapec. Nejedná se o žádnou lichotku, ale je třeba uvést, že pro člověka s malou mírou odvahy existují mnohem peprnější nadávky. Slovo poseroutka hodně zpopularizovala knižní série nazvaná Deník malého poseroutky od amerického autora Jeffa Kinneyho. Humorná kniha o dětském smolaři psaná formou deníkových záznamů má už 14 dílů. Poseroutka zpacká, co může, má úspěšnější spolužáky, nelíbí se holkám a podobně. Má tedy podobné potíže jako celá řada dětí jeho věku. Kniha je velmi oblíbená mezi současnou mládeží nejen díky humoru, ale i díky své nenáročné formě - kratší texty jsou doplněné obrázky.


Kdo je to, byl Poseroutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poseroutka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Poseroutka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rýmovník? Pamatujete si definici pojmu Vandalismus? Víte, co je to DHCP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Veni vidi vici?

Klíčová slova: přesný význam, význam, význam slova, odborný výraz, přesný výraz, popis, heslo, co znamená, etymologie, kdo je Poseroutka?, Poseroutka, vysvětlení, kdo to je, slovo, informace, význam pojmu

Pojem Poseroutka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Poseroutka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Poseroutka na Google.cz

Vyhledat výraz Poseroutka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Poseroutka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Poseroutka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Poseroutka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Poseroutka? Kdo to byl Poseroutka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poseroutka? Definice pojmu Poseroutka je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Poseroutka hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).