Kdo je to?
Kdo je to Poseroutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Poseroutka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Poseroutka?

Jaký je význam slova Poseroutka? Co to znamená?

Poseroutka je zbabělý muž či chlapec. Nejedná se o žádnou lichotku, ale je třeba uvést, že pro člověka s malou mírou odvahy existují mnohem peprnější nadávky. Slovo poseroutka hodně zpopularizovala knižní série nazvaná Deník malého poseroutky od amerického autora Jeffa Kinneyho. Humorná kniha o dětském smolaři psaná formou deníkových záznamů má už 14 dílů. Poseroutka zpacká, co může, má úspěšnější spolužáky, nelíbí se holkám a podobně. Má tedy podobné potíže jako celá řada dětí jeho věku. Kniha je velmi oblíbená mezi současnou mládeží nejen díky humoru, ale i díky své nenáročné formě - kratší texty jsou doplněné obrázky.


Kdo je to Poseroutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Poseroutka? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Poseroutka? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Legionella? Vzpomněli byste si na význam slova Hic sunt leones? Víte, co je to Antika? Znáte definici termínu Satén?

Klíčová slova: Poseroutka, pojem, přesný výraz, přesný význam, etymologie, lexikon, význam slova, hanlivé, co znamená, Poseroutka, přesný výraz, synonymum, hanlivé, odborný výraz, informace, termín

Pojem Poseroutka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Poseroutka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Poseroutka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Poseroutka na Google.cz

Vyhledat heslo Poseroutka na Google obrázcích

Vyhledat slovo Poseroutka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Poseroutka například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Poseroutka

Právě jste zjistili Kdo je to Poseroutka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poseroutka? Definice pojmu Poseroutka je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, text, definici, dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Poseroutka i jinde než v sekci než v hanlivé.