Kdo je to?
Kdo je to, byl Poseroutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poseroutka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Poseroutka?

Co znamená a jaký je význam slova Poseroutka?

Poseroutka je zbabělý muž či chlapec. Nejedná se o žádnou lichotku, ale je třeba uvést, že pro člověka s malou mírou odvahy existují mnohem peprnější nadávky. Slovo poseroutka hodně zpopularizovala knižní série nazvaná Deník malého poseroutky od amerického autora Jeffa Kinneyho. Humorná kniha o dětském smolaři psaná formou deníkových záznamů má už 14 dílů. Poseroutka zpacká, co může, má úspěšnější spolužáky, nelíbí se holkám a podobně. Má tedy podobné potíže jako celá řada dětí jeho věku. Kniha je velmi oblíbená mezi současnou mládeží nejen díky humoru, ale i díky své nenáročné formě - kratší texty jsou doplněné obrázky.


Kdo je to, byl Poseroutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poseroutka? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Poseroutka s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chirurgická ocel? Víte co je Indemnita? Víte, co je to Lilek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Horská turistika?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, co znamená, odborný výraz, význam slova, hanlivé, lexikon, popis, formulace, původ slova, termín, wiki, informace, význam pojmu, vysvětlení, co je to Poseroutka?

Pojem Poseroutka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Poseroutka zkuste tyto odkazy

Najít výraz Poseroutka ve Wikislovníku

Najít heslo Poseroutka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Poseroutka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Poseroutka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Poseroutka například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Poseroutka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Poseroutka? Kdo to byl Poseroutka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poseroutka? Definice pojmu Poseroutka patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Poseroutka i v jiných kategoriích (než hanlivé).