Kdo je to?
Kdo je to Ilona Csáková? Životopis Ilona Csáková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ilona Csáková?

Kdo je to Ilona Csáková? Stručný životopis

Ilona Csáková je populární zpěvačka. Vystupovala již od dětství v různých sborech a učila se hře na kytaru a na bicí. Působila jako zpěvačka ve skupině Laura a její tygři. Pak vystupovala v duu Rituál. Pravidelně se umisťovala na čelních místech ankety Zlatý slavík. Je oblíbená také jako muzikálová zpěvačka. Nazpívala i soundtracky k filmům.
Ilona Csáková se zaměřuje také na swing a blues a vystupuje jako porotkyně v hudebních soutěžích.Kdo je to Ilona Csáková? Životopis Ilona Csáková, lidé, osobnosti z hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ilona Csáková s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Ilona Csáková

Národnost: česká
Datum narození: 1. října 1970
Místo narození: Cheb

Vzpomněli byste si na význam slova Spojka? Znáte pojem Febrilní křeč? Znáte pojem Ekumenická bohoslužba? Víte, co je to Canting?

Klíčová slova: heslo, kdo je Ilona Csáková?, původ slova, význam pojmu, formulace, popis, co znamená, synonymum, wiki, popis, slovo, hudba, vysvětlení, co je to Ilona Csáková?, etymologie

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ilona Csáková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ilona Csáková? Kdo to byl Ilona Csáková? Kdy se narodil Ilona Csáková? Kde se narodil Ilona Csáková? Ilona Csáková se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ilona Csáková řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ilona Csáková i v jiné kategorii než je hudba.