Kdo je to?
Kdo je Ilona Csáková? Životopis Ilona Csáková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Ilona Csáková?

Kdo je Ilona Csáková? Životopis, informace, biografie, hudba

Ilona Csáková je populární zpěvačka. Vystupovala již od dětství v různých sborech a učila se hře na kytaru a na bicí. Působila jako zpěvačka ve skupině Laura a její tygři. Pak vystupovala v duu Rituál. Pravidelně se umisťovala na čelních místech ankety Zlatý slavík. Je oblíbená také jako muzikálová zpěvačka. Nazpívala i soundtracky k filmům.
Ilona Csáková se zaměřuje také na swing a blues a vystupuje jako porotkyně v hudebních soutěžích.Kdo je Ilona Csáková? Životopis Ilona Csáková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Ilona Csáková

Národnost: česká
Datum narození: 1. října 1970
Místo narození: Cheb

Zaujala vás biografie osobnosti Ilona Csáková? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Meteorit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Revolut? Víte co je Plebiscit? Víte co je Skepticismus?

Klíčová slova: narození, Ilona Csáková, popis, kdy se narodila Ilona Csáková?, lexikon, informace, hudba, národnost, biografie, datum narození, osobnost, wikipedie, zajímavosti, místo narození, wiki, vysvětlení

Pojem Ilona Csáková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Ilona Csáková zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Ilona Csáková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Ilona Csáková ve Wikislovníku

Hledat termín Ilona Csáková na Google.cz

Vyhledat výraz Ilona Csáková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ilona Csáková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ilona Csáková například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ilona Csáková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ilona Csáková? Kdy se narodila Ilona Csáková? Kde se narodila Ilona Csáková? Ilona Csáková patří do sekce Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Ilona Csáková řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ilona Csáková i v jiné kategorii než je hudba.