Kdo je to?
Kdo je to Ilona Csáková? Životopis Ilona Csáková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ilona Csáková?

Kdo je to Ilona Csáková? Stručný životopis

Ilona Csáková je populární zpěvačka. Vystupovala již od dětství v různých sborech a učila se hře na kytaru a na bicí. Působila jako zpěvačka ve skupině Laura a její tygři. Pak vystupovala v duu Rituál. Pravidelně se umisťovala na čelních místech ankety Zlatý slavík. Je oblíbená také jako muzikálová zpěvačka. Nazpívala i soundtracky k filmům.
Ilona Csáková se zaměřuje také na swing a blues a vystupuje jako porotkyně v hudebních soutěžích.Kdo je to Ilona Csáková? Životopis Ilona Csáková, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Ilona Csáková

Národnost: česká
Datum narození: 1. října 1970
Místo narození: Cheb

Zaujala vás biografie osobnosti Ilona Csáková? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Životní pojištění? Znáte definici termínu Dělená strava? Víte co je Horká čokoláda? Pamatujete si definici pojmu SUV?

Klíčová slova: definice, hudba, popis, pojem, synonymum, co je to Ilona Csáková?, lexikon, kdo to je, heslo, odborný výraz, přesný význam, původ slova, co znamená, Ilona Csáková, význam slova, etymologie

Pojem Ilona Csáková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Ilona Csáková na Google.cz

Hledat pojem Ilona Csáková ve Wikipedii

Najít slovo Ilona Csáková ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Ilona Csáková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ilona Csáková například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ilona Csáková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ilona Csáková? Kdo to byl Ilona Csáková? Kdy se narodil Ilona Csáková? Kde se narodil Ilona Csáková? Ilona Csáková se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ilona Csáková dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ilona Csáková i v jiné kategorii než je hudba.