Kdo je to?
Kdo je to, byl Paroháč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paroháč? Lidé, hanlivé

Kdo je to Paroháč?

Jaký je význam slova Paroháč? Co to znamená?

Paroháč je slovo používané pro pojmenování muže, kterému žena byla nebo je nevěrná. Pojmenování nebo výraz nasadit parohy se užívají v mnoha jazycích a jsou známá i z literatury.
Původ názvu paroháč se odvozuje buď od chování samců jelenů, kdy v období říje odhánějí všechny možné soky od svých laní, nebo historicky od byzantského císaře Andronika Komnéna, který měl ve zvyku darovat mužům svých milostnic jelení parohy, kterými jim propůjčoval různé výhody, například právo lovit v císařských revírech.Kdo je to, byl Paroháč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paroháč? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Paroháč se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ikterus? Pamatujete si definici pojmu Mascarpone? Znáte definici termínu Router? Vzpomněli byste si co znamená slovo LAN?

Klíčová slova: Paroháč, původ slova, co znamená, význam pojmu, odborný výraz, etymologie, hanlivé, význam, přesný výraz, vysvětlení, pojem, popis, slovo, synonymum, přesný význam, wiki

Pojem Paroháč je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Paroháč v následujících zdrojích

Najít pojem Paroháč ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Paroháč na Youtube

Hledat heslo Paroháč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Paroháč ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Paroháč například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Paroháč, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Paroháč? Kdo to byl Paroháč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paroháč? Definice pojmu Paroháč je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.