Kdo je to?
Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Kdo je to Monetarista?

Jaký je význam slova Monetarista? Co to znamená?

Monetarista je přívrženec ekonomické teorie zvané monetarismus. Její základní myšlenkou je přesvědčení o významu peněz, o jejich schopnosti samoregulace. Monetaristé odmítají státní zásahy do ekonomiky. Monetarismus patří k liberálním směrům. Za jeho nejvýznamnějšího představitele je považován Milton Friedman.Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Monetarista? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Družstvo? Víte co je Prednison? Vzpomněli byste si na význam slova Šnaps? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podvojné účetnictví?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, co je to Monetarista?, význam slova, přesný význam, popis, politika, význam pojmu, popis, kdo je Monetarista?, kdo to je, pojem, lexikon, termín, definice, synonymum

Pojem Monetarista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Monetarista v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Monetarista na Youtube

Hledat slovo Monetarista na Google.cz

Najít termín Monetarista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Monetarista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Monetarista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Monetarista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Monetarista? Kdo to byl Monetarista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Monetarista? Definice pojmu Monetarista je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?