Kdo je to?
Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Kdo je to Monetarista?

Jaký je význam slova Monetarista? Co to znamená?

Monetarista je přívrženec ekonomické teorie zvané monetarismus. Její základní myšlenkou je přesvědčení o významu peněz, o jejich schopnosti samoregulace. Monetaristé odmítají státní zásahy do ekonomiky. Monetarismus patří k liberálním směrům. Za jeho nejvýznamnějšího představitele je považován Milton Friedman.Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Monetarista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Družstvo? Víte, co je to Gamepad? Vzpomněli byste si na význam slova Šnaps? Rozumíte pojmu Akademický rok?

Klíčová slova: termín, původ slova, popis, formulace, co je to Monetarista?, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, přesný význam, etymologie, wiki, význam pojmu, definice, kdo to je, kdo je Monetarista?, slovo

Pojem Monetarista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Monetarista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Monetarista ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Monetarista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Monetarista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Monetarista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Monetarista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Monetarista? Kdo to byl Monetarista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Monetarista? Definice pojmu Monetarista se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?