Kdo je to?
Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Kdo je to Monetarista?

Jaký je význam slova Monetarista? Co to znamená?

Monetarista je přívrženec ekonomické teorie zvané monetarismus. Její základní myšlenkou je přesvědčení o významu peněz, o jejich schopnosti samoregulace. Monetaristé odmítají státní zásahy do ekonomiky. Monetarismus patří k liberálním směrům. Za jeho nejvýznamnějšího představitele je považován Milton Friedman.Kdo je to, byl Monetarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Monetarista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Monetarista? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Družstvo? Pamatujete si definici pojmu Akné? Vzpomněli byste si na význam slova Ochechule? Vzpomněli byste si co znamená slovo Škrobová moučka?

Klíčová slova: wiki, původ slova, etymologie, formulace, heslo, kdo je Monetarista?, lexikon, pojem, slovo, Monetarista, vysvětlení, informace, politika, význam, význam slova, termín

Pojem Monetarista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít frázi Monetarista ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Monetarista ve Wikimedia Commons

Najít termín Monetarista ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Monetarista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Monetarista například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Monetarista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Monetarista? Kdo to byl Monetarista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Monetarista? Definice pojmu Monetarista je v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Monetarista i jinde než v sekci než v politika.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?