Kdo je to?
Kdo je Jasmina Alagič? Životopis Jasmina Alagič, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Jasmina Alagič?

Kdo je Jasmina Alagič? Životopis, informace, biografie, modeling

Jasmina Alagič Vrbovská je slovenská modelka, moderátorka s maďarsko-bosenskými kořeny. Alagič se narodila v německém městě Stuttgart otci z Bosny a Hercegoviny a matce z Maďarska. Na základní umělecké škole se učila hrát na saxofon a na flétnu. Po absolvování základní umělecké školy studovala na soukromém gymnáziu. Navštěvovala také hodiny hip hopu. Po maturitě na gymnáziu začala studovat obor masmediální komunikace na vysoké škole. Vysokou školu však nedokončila.
Roku 2009, když ji bylo 19 let, soutěžila v Miss Universe Slovenskej republiky. V jedné disciplíně předvedla hru na saxofon a zvítězila v kategorii Miss Média. V roce 2016 se zúčastnila čtvrté řady televizní show Tvoja tvár znie povedomie na slovenské TV Markíza. Později začala moderovat na internetové televizi Fashion TV. Později moderovala pátou řadu pěvecké soutěže Československá Super Star (2018). O tři roky později moderovala devátou řadu soutěže Česko Slovensko má talent (2021).
V roce 2019 se provdala za slovenského zpěváka Rytmuse (Patrik Vrbovský). Ve stejném roce se jim narodil syn Sanel Patrik Vrbovský.Kdo je Jasmina Alagič? Životopis Jasmina Alagič, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Jasmina Alagič

Národnost: slovenská
Datum narození: 27. 6. 1989
Místo narození: Stuttgart, Západní Německo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jasmina Alagič sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Australský fotbal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dřevina? Víte co je Dogma? Víte co je Šalírka?

Klíčová slova: zajímavosti, biografie, místo narození, osobnost, kdo je Jasmina Alagič?, život, kde se narodila Jasmina Alagič?, datum narození, modeling, životopis, Jasmina Alagič, narození, národnost, osobnosti, informace, modeling

Pojem Jasmina Alagič je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Jasmina Alagič hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít heslo Jasmina Alagič ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Jasmina Alagič v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Jasmina Alagič ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jasmina Alagič ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jasmina Alagič na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jasmina Alagič například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Jasmina Alagič? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jasmina Alagič? Kdy se narodila Jasmina Alagič? Kde se narodila Jasmina Alagič? Jasmina Alagič patří do kategorie Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jasmina Alagič dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jasmina Alagič i v jiné kategorii než je modeling.