Kdo je to?
Kdo je Jasmina Alagič? Životopis Jasmina Alagič, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Jasmina Alagič?

Kdo je Jasmina Alagič? Životopis, informace, biografie, modeling

Jasmina Alagič Vrbovská je slovenská modelka, moderátorka s maďarsko-bosenskými kořeny. Alagič se narodila v německém městě Stuttgart otci z Bosny a Hercegoviny a matce z Maďarska. Na základní umělecké škole se učila hrát na saxofon a na flétnu. Po absolvování základní umělecké školy studovala na soukromém gymnáziu. Navštěvovala také hodiny hip hopu. Po maturitě na gymnáziu začala studovat obor masmediální komunikace na vysoké škole. Vysokou školu však nedokončila.
Roku 2009, když ji bylo 19 let, soutěžila v Miss Universe Slovenskej republiky. V jedné disciplíně předvedla hru na saxofon a zvítězila v kategorii Miss Média. V roce 2016 se zúčastnila čtvrté řady televizní show Tvoja tvár znie povedomie na slovenské TV Markíza. Později začala moderovat na internetové televizi Fashion TV. Později moderovala pátou řadu pěvecké soutěže Československá Super Star (2018). O tři roky později moderovala devátou řadu soutěže Česko Slovensko má talent (2021).
V roce 2019 se provdala za slovenského zpěváka Rytmuse (Patrik Vrbovský). Ve stejném roce se jim narodil syn Sanel Patrik Vrbovský.Kdo je Jasmina Alagič? Životopis Jasmina Alagič, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Jasmina Alagič

Národnost: slovenská
Datum narození: 27. 6. 1989
Místo narození: Stuttgart, Západní Německo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jasmina Alagič s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Australský fotbal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Guláš? Víte co je Globalizace? Víte co je Kalač?

Klíčová slova: narození, národnost, místo narození, Jasmina Alagič, wikipedie, kdy se narodila Jasmina Alagič?, osobnost, kdo je Jasmina Alagič?, informace, život, datum narození, biografie, wiki, popis, lexikon, vysvětlení

Pojem Jasmina Alagič je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Jasmina Alagič ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Jasmina Alagič ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Jasmina Alagič ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Jasmina Alagič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Jasmina Alagič ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jasmina Alagič například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jasmina Alagič?

Právě jste zjistili Kdo je to Jasmina Alagič? Kdy se narodila Jasmina Alagič? Kde se narodila Jasmina Alagič? Jasmina Alagič je v kategorii Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Jasmina Alagič kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jasmina Alagič i v jiné kategorii než je modeling.