Kdo je to?
Kdo je Maisie Williams? Životopis Maisie Williams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Maisie Williams?

Kdo je Maisie Williams? Životopis, informace, biografie, herectví

Margaret Constance Williams, domácky Maisie, je filmová a seriálová herečka, která se nejvíce proslavila jako Arya v oblíbeném seriálu Hra o trůny. Williams se narodila v anglickém přístavním městě Bristol a vyrůstala ve městě Somerset. V Midsomer Nortonu studovala na střední škole Norton Hill. Ve 14 letech debutovala ve veleúspěšném seriálu stanice HBO s názvem Hra o trůny. Zahrála si jednu z hlavních rolí (Arya Stark). Hrála ve všech osmi sériích v letech (2011-19). Za svou roli obdržela cenu Portal Award (nejlepší mladou televizní herečka ve vedlejší roli).
Kromě seriálu Hra o trůny se objevila v několika epizodách televizního seriálu Gen: Lock (2019 a 2021) nebo Two Weeks To Live (2020). Mimo seriály si zahrála ve filmech Cesta do Afriky (2013), Vyhrát zlatou (2014), Kniha lásky (2016), Správný čas žít, hlas propůjčila animovanému filmu Pračlověk (2018), The Owners nebo Noví Mutanti (2020).
Dále se roku 2015 objevila ve videoklipech umělců Seafret (Oceans), The Vamps (Rest Your Love), Pentatonix (Sing) a Gardna (Sunday).Kdo je Maisie Williams? Životopis Maisie Williams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Maisie Williams

Národnost: anglická
Datum narození: 15. 4. 1997
Místo narození: Bristol, Anglie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Maisie Williams? s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Sútra? Víte, co je to Alkohol? Rozumíte pojmu Melanom? Rozumíte pojmu Podíl?

Klíčová slova: Maisie Williams, zajímavosti, kdy se narodila Maisie Williams?, kde se narodila Maisie Williams?, datum narození, lexikon, Maisie Williams, wiki, herectví, biografie, osobnosti, národnost, životopis, herectví, osobnost, narození

Pojem Maisie Williams je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Maisie Williams ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Maisie Williams na Google obrázcích

Hledat výraz Maisie Williams ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maisie Williams ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Maisie Williams ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Maisie Williams například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Maisie Williams?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Maisie Williams? Kdy se narodila Maisie Williams? Kde se narodila Maisie Williams? Maisie Williams patří do sekce Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Maisie Williams řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Maisie Williams i v jiné kategorii než je herectví.