Kdo je to?
Kdo je Maisie Williams? Životopis Maisie Williams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Maisie Williams

Kdo je Maisie Williams? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Margaret Constance Williams, domácky Maisie, je filmová a seriálová herečka, která se nejvíce proslavila jako Arya v oblíbeném seriálu Hra o trůny. Williams se narodila v anglickém přístavním městě Bristol a vyrůstala ve městě Somerset. V Midsomer Nortonu studovala na střední škole Norton Hill. Ve 14 letech debutovala ve veleúspěšném seriálu stanice HBO s názvem Hra o trůny. Zahrála si jednu z hlavních rolí (Arya Stark). Hrála ve všech osmi sériích v letech (2011-19). Za svou roli obdržela cenu Portal Award (nejlepší mladou televizní herečka ve vedlejší roli).
Kromě seriálu Hra o trůny se objevila v několika epizodách televizního seriálu Gen: Lock (2019 a 2021) nebo Two Weeks To Live (2020). Mimo seriály si zahrála ve filmech Cesta do Afriky (2013), Vyhrát zlatou (2014), Kniha lásky (2016), Správný čas žít, hlas propůjčila animovanému filmu Pračlověk (2018), The Owners nebo Noví Mutanti (2020).
Dále se roku 2015 objevila ve videoklipech umělců Seafret (Oceans), The Vamps (Rest Your Love), Pentatonix (Sing) a Gardna (Sunday).Kdo je Maisie Williams? Životopis Maisie Williams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Maisie Williams

Národnost: anglická
Datum narození: 15. 4. 1997
Místo narození: Bristol, Anglie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Maisie Williams s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Tulej? Znáte termín Konifery? Rozumíte pojmu Kýč? Víte, co je to Observace?

Klíčová slova: Maisie Williams, osobnost, kdy se narodila Maisie Williams?, život, kdo je Maisie Williams?, narození, herectví, zajímavosti, životopis, vysvětlení, lexikon, herectví, Maisie Williams, kde se narodila Maisie Williams?, informace, wikipedie

Pojem Maisie Williams je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Maisie Williams hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat termín Maisie Williams ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Maisie Williams ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Maisie Williams v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Maisie Williams na Google obrázcích

Najít výraz Maisie Williams ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Maisie Williams například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Maisie Williams? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Maisie Williams? Kdy se narodila Maisie Williams? Kde se narodila Maisie Williams? Maisie Williams se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, mladý hoch, maisie Williams, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Maisie Williams dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Maisie Williams i v jiné kategorii než je herectví.