Kdo je to?
Kdo je to Ezau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ezau? Lidé, mytologie

Kdo je to Ezau?

Jaký je význam slova Ezau? Co to znamená?

Ezau je biblická postava.
Ezau se narodil spolu se svým dvojčetem Jákobem a jejich příběh je tak dalším příběhem bojů mezi bratry, jakých je v Bibli celá řada. Jejich rodiči byli Izák a Rebeka.
Ezau se narodil jako zarostlé, chlupaté dítě. Odtud pochází rčení chlupatý jako Ezau. Stal se z něj lovec, zatímco jeho bratr Jákob se věnoval půdě a stádům. Ezau byl prvorozený, ale této výsady si nevážil. Podle Bible dokonce své postavení prvorozeného prodal Jákobovi za hrst čočky.
Otec Izák ve stáří oslepl a chtěl dát nejstaršímu Ezauovi požehnání. Jákob však otce obelhal - převlékl se do zvířecích kůží, takže když ho otec objal, cítil chlupy, kterými proslul Ezau, a dal požehnání Jákobovi.
Následoval dlouholetý spor mezi bratry, který však skončil jejich usmířením.Kdo je to Ezau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ezau? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ezau s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Promoření? Vzpomenete si na definici slova NFC? Víte, co je to Mortadela? Vzpomněli byste si na význam slova Malware?

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, definice, co znamená, heslo, přesný význam, informace, význam, synonymum, formulace, termín, původ slova, mytologie, slovo, pojem, přesný výraz

Pojem Ezau je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ezau zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Ezau na Youtube

Najít termín Ezau ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Ezau ve Wikipedii

Hledat slovo Ezau na Google obrázcích

Zkusit najít Ezau v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ezau například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Ezau, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ezau? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ezau? Definice pojmu Ezau patří do sekce Mytologie

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Mytologie).