Kdo je to?
Kdo je to Salámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Salámista? Lidé, vlastnosti

Salámista

Co znamená a jaký je význam slova Salámista?

Salámista je slangové označení pro flegmatika.
Salámista je člověk, který věci příliš neřeší, zanedbává své povinnosti a s ničím si nedělá starosti. Může působit jako pohodář, ale také jako pohodlný nebo líný člověk či dokonce flákač.
Slovo má spojitost s idiomem "mít něco na salámu" = je mi to jedno. Salámista zkrátka nic neřeší, s ničím si neláme hlavu.
Můžeme se setkat i s vysvětlením, že je spojeno s pozdravem "salam alejkum", tedy mír s tebou.
Slovo se do běžné mluvy dostalo z vojenského slangu.Kdo je to Salámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Salámista? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice slova Salámista? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Flobertka? Vzpomněli byste si na význam slova Kineziologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Neokonfucianismus? Znáte definici termínu Lodyha?

Klíčová slova: informace, wikipedie, přesný význam, původ slova, definice, popis, etymologie, význam slova, lexikon, Salámista, co znamená, heslo, synonymum, wiki, význam, přesný výraz

Pojem Salámista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Salámista ve Wikipedii

Najít termín Salámista ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Salámista ve Wikislovníku

Najít výraz Salámista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Salámista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Salámista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Salámista

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Salámista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Salámista? Definice pojmu Salámista je v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, ošklivá žena, salámista, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace výraz,heslo, text, pojem řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Salámista i v jiné kategorii než v vlastnosti.