Kdo je to?
Kdo je to Tereza Voříšková? Životopis Tereza Voříšková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tereza Voříšková?

Kdo je to Tereza Voříšková? Stručný životopis

Tereza Voříšková je česká herečka. Vystupuje v divadle (hrála např. v Divadle Komedie), je také oblíbenou filmovou herečkou. Nejsou jí cizí ani role v seriálech jako The Missing, Borgiové a podobně. Je absolventkou Pražské konzervatoře, tancovala ve folklorním souboru a je patronkou mental Power Prague Film Festival.
Do její filmografie patří například Rafťáci, Bobule,Po strništi bos a další. Tereza Voříšková hraje také v pohádkách, jednu z hlavních rolí ztvárnila v Pekle s princeznou.Kdo je to Tereza Voříšková? Životopis Tereza Voříšková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Tereza Voříšková

Národnost: česká
Datum narození: 29. června 1989
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Tereza Voříšková se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dělená strava? Znáte termín Tečkovací strojek? Vzpomněli byste si na význam slova Přepona? Víte, co je to Kapari?

Klíčová slova: pojem, heslo, popis, kdo to je, Tereza Voříšková, význam pojmu, informace, wiki, co je to Tereza Voříšková?, popis, kdo je Tereza Voříšková?, lexikon, herectví, přesný výraz, etymologie, synonymum

Pojem Tereza Voříšková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tereza Voříšková

Hledat videa s názvem Tereza Voříšková na Youtube

Zkusit najít Tereza Voříšková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Tereza Voříšková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Tereza Voříšková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Voříšková například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Voříšková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tereza Voříšková? Kdo to byl Tereza Voříšková? Kdy se narodil Tereza Voříšková? Kde se narodil Tereza Voříšková? Tereza Voříšková je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tereza Voříšková dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Voříšková i v jiné kategorii než je herectví.