Kdo je to?
Kdo je to Tereza Voříšková? Životopis Tereza Voříšková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tereza Voříšková?

Kdo je to Tereza Voříšková? Stručný životopis

Tereza Voříšková je česká herečka. Vystupuje v divadle (hrála např. v Divadle Komedie), je také oblíbenou filmovou herečkou. Nejsou jí cizí ani role v seriálech jako The Missing, Borgiové a podobně. Je absolventkou Pražské konzervatoře, tancovala ve folklorním souboru a je patronkou mental Power Prague Film Festival.
Do její filmografie patří například Rafťáci, Bobule,Po strništi bos a další. Tereza Voříšková hraje také v pohádkách, jednu z hlavních rolí ztvárnila v Pekle s princeznou.Kdo je to Tereza Voříšková? Životopis Tereza Voříšková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Tereza Voříšková

Národnost: česká
Datum narození: 29. června 1989
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Voříšková sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Indiánský běh? Rozumíte pojmu Superhrubá mzda? Vzpomněli byste si na význam slova Dedukce? Znáte pojem Faktura?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, formulace, kdo je Tereza Voříšková?, etymologie, termín, co je to Tereza Voříšková?, popis, význam pojmu, informace, pojem, lexikon, definice, význam, vysvětlení, odborný výraz

Pojem Tereza Voříšková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Tereza Voříšková lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Tereza Voříšková ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Tereza Voříšková ve Wikipedii

Vyhledat pojem Tereza Voříšková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Voříšková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Voříšková například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Voříšková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tereza Voříšková? Kdo to byl Tereza Voříšková? Kdy se narodil Tereza Voříšková? Kde se narodil Tereza Voříšková? Tereza Voříšková patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Voříšková kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Voříšková i v jiné kategorii než je herectví.