Kdo je to?
Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Kdo je to Družička?

Co znamená a jaký je význam slova Družička?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Družička s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Brť? Vzpomněli byste si na význam slova Secese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Umění? Znáte definici termínu Sádrokarton?

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, kdo je Družička?, wiki, slovo, co znamená, přesný význam, definice, pojem, co je to Družička?, heslo, popis, lexikon, popis

Pojem Družička je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Družička

Najít slovo Družička ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Družička ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Družička ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Družička ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Družička například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Družička, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Družička? Kdo to byl Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička se nachází v sekci vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Družička hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.