Kdo je to?
Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Kdo je to Družička?

Co znamená a jaký je význam slova Družička?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Družička s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Rychlosůl? Znáte pojem Hypertonický nápoj? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trimestr? Vzpomenete si na definici slova Melanom?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, původ slova, vysvětlení, slovo, lexikon, wiki, význam, přesný výraz, synonymum, definice, kdo to je, odborný výraz, termín, význam slova, popis

Pojem Družička je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Družička

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Družička ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Družička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Družička ve Wikipedii

Najít výraz Družička ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Družička například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Družička

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Družička? Kdo to byl Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička patří do sekce vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.