Kdo je to?
Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Kdo je to Družička?

Co znamená a jaký je význam slova Družička?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Tento text (Družička) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Akcie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Silice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kuperóza? Znáte termín Hic sunt leones?

Klíčová slova: termín, Družička, heslo, popis, původ slova, vztahy, odborný výraz, formulace, wiki, význam pojmu, význam slova, co je to Družička?, popis, etymologie, kdo je Družička?, kdo to je

Pojem Družička je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Družička na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Družička ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Družička ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Družička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Družička například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Družička? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Družička? Kdo to byl Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička je v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Družička hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.