Kdo je to?
Kdo je to Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Družička? Lidé, vztahy

Družička

Jaký je význam slova Družička? Co to znamená?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.Kdo je to Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Družička? Lidé, vztahy

Sdílejte text pojmu Družička s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Glukóza? Znáte termín Lobbista? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lilek? Víte, co je to Viróza?

Klíčová slova: popis, heslo, význam, wiki, slovo, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, Družička, vztahy, wikipedie, vysvětlení, co znamená, význam slova, Družička, etymologie

Pojem Družička je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Družička ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Družička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Družička na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Družička ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Družička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Družička například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Družička, definice, vysvětlení pojmu

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička se nachází v kategorii Vztahy

Kategorie vztahy, důchodce, družička, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat informace výraz, slovo, definici, termín řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.