Kdo je to?
Kdo je to Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Družička? Lidé, vztahy

Kdo je to Družička?

Jaký je význam slova Družička? Co to znamená?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.Kdo je to Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Družička? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Družička sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Rychlosůl? Vzpomněli byste si co označuje výraz Krédo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čistý obrat? Znáte termín IKEM?

Klíčová slova: heslo, etymologie, Družička, lexikon, odborný výraz, význam pojmu, vztahy, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, slovo, Družička, informace, wikipedie, definice, termín

Pojem Družička je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Družička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Družička ve Wikipedii

Najít pojem Družička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Družička ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Družička ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Družička například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Družička

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička patří do kategorie Vztahy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Družička i jinde než v sekci než v vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.