Kdo je to?
Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Kdo je to Družička?

Co znamená a jaký je význam slova Družička?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.



Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Družička? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Brť? Rozumíte pojmu Ytong? Vzpomněli byste si co označuje výraz Umění? Znáte pojem Touchpad?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, formulace, co je to Družička?, kdo to je, význam pojmu, co znamená, původ slova, definice, kdo je Družička?, informace, přesný význam, Družička, pojem, etymologie, popis

Pojem Družička je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Družička v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Družička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Družička ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Družička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Družička na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Družička například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Družička

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Družička? Kdo to byl Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička je v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.