Kdo je to?
Kdo je Naomi Campbell? Životopis Naomi Campbell, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Naomi Campbell?

Kdo je Naomi Campbell? Životopis, informace, biografie, modeling

Naomi Campbell je britská topmodelka a výrazná osobnost světového showbyznysu.
V prostředí tance, natáčení a focení se pohybovala od nejútlejšího věku. Jako malá se učila balet, už v patnácti letech se objevila na obálce časopisu Elle.
Jako modelka tmavé pleti neměla v 80. letech, kdy začínala, úplně lehkou pozici. Dokázala však překonat všechny překážky, prorazila do nejvyšších pater a ocitla se tak jako první nebo jedna z prvních čenošských modelek na obálkách všech slavných módních časopisů, včetně amerického Vogue a jeho mutací.
V průběhu kariéry předváděla na molech na nejprestižnějších akcích pro ty nejznámější luxusní módní domy - např. pro Versace, Dolce & Gabbana či Dior. Jak její sláva rostla, byla stále žádanější. Sama nebo s dalšími topmodelkami se objevila i v několika hudebních klipech, nejznámější z nich je píseň Freedom! \'90 George Michaela.
Největší slávy dosáhla v 90. letech, kdy byla jednou z nejžádanějších topmodelek na světě.
V novém miléniu se pokoušela prorazit i jako herečka, zpěvačka či spisovatelka, ale nedosáhla v těchto oborech na žádný větší úspěch, naopak většinou sklidily její pokusy kritiku až posměch.
S Naomi Campbell je spojována řada skandálů, týkajících se jejího hrubého a násilnického chování k zaměstnancům a obecně jejímu okolí.Kdo je Naomi Campbell? Životopis Naomi Campbell, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Naomi Campbell

Národnost: britská
Datum narození: 22. května 1970
Místo narození: Londrýn

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Naomi Campbell sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Holandská káva? Vzpomněli byste si na význam slova Methionin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hygge? Znáte definici termínu Konduktivita?

Klíčová slova: narození, kdo je Naomi Campbell?, biografie, popis, vysvětlení, modeling, život, kde se narodila Naomi Campbell?, životopis, wikipedie, lexikon, Naomi Campbell, zajímavosti, modeling, informace, wiki

Pojem Naomi Campbell je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Naomi Campbell na Google.cz

Hledat heslo Naomi Campbell ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Naomi Campbell ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Naomi Campbell v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Naomi Campbell ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Naomi Campbell například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Naomi Campbell

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Naomi Campbell? Kdy se narodila Naomi Campbell? Kde se narodila Naomi Campbell? Naomi Campbell patří do kategorie Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Naomi Campbell řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Naomi Campbell i v jiné kategorii než je modeling.