Kdo je to?
Kdo je Naomi Campbell? Životopis Naomi Campbell, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Naomi Campbell

Kdo je Naomi Campbell? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Naomi Campbell je britská topmodelka a výrazná osobnost světového showbyznysu.
V prostředí tance, natáčení a focení se pohybovala od nejútlejšího věku. Jako malá se učila balet, už v patnácti letech se objevila na obálce časopisu Elle.
Jako modelka tmavé pleti neměla v 80. letech, kdy začínala, úplně lehkou pozici. Dokázala však překonat všechny překážky, prorazila do nejvyšších pater a ocitla se tak jako první nebo jedna z prvních čenošských modelek na obálkách všech slavných módních časopisů, včetně amerického Vogue a jeho mutací.
V průběhu kariéry předváděla na molech na nejprestižnějších akcích pro ty nejznámější luxusní módní domy - např. pro Versace, Dolce & Gabbana či Dior. Jak její sláva rostla, byla stále žádanější. Sama nebo s dalšími topmodelkami se objevila i v několika hudebních klipech, nejznámější z nich je píseň Freedom! ’90 George Michaela.
Největší slávy dosáhla v 90. letech, kdy byla jednou z nejžádanějších topmodelek na světě.
V novém miléniu se pokoušela prorazit i jako herečka, zpěvačka či spisovatelka, ale nedosáhla v těchto oborech na žádný větší úspěch, naopak většinou sklidily její pokusy kritiku až posměch.
S Naomi Campbell je spojována řada skandálů, týkajících se jejího hrubého a násilnického chování k zaměstnancům a obecně jejímu okolí.Kdo je Naomi Campbell? Životopis Naomi Campbell, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Naomi Campbell

Národnost: britská
Datum narození: 22. května 1970
Místo narození: Londrýn

Zaujala vás biografie osobnosti Naomi Campbell? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Turnus? Víte co je Parapet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kaolin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Clubhouse?

Klíčová slova: národnost, vysvětlení, wikipedie, kdy se narodila Naomi Campbell?, zajímavosti, životopis, Naomi Campbell, modeling, datum narození, informace, wiki, osobnosti, život, modeling, biografie, kde se narodila Naomi Campbell?

Pojem Naomi Campbell je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Naomi Campbell na Google obrázcích

Vyhledat heslo Naomi Campbell ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Naomi Campbell ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Naomi Campbell ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Naomi Campbell ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Naomi Campbell například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Naomi Campbell?

Právě jste zjistili Kdo je to Naomi Campbell? Kdy se narodila Naomi Campbell? Kde se narodila Naomi Campbell? Naomi Campbell je v kategorii Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Naomi Campbell třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Naomi Campbell i v jiné kategorii než je modeling.