Kdo je to?
Kdo je Marián Kotvan? Životopis Marián Kotvan, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Marián Kotvan?

Kdo je Marián Kotvan? Životopis, informace, biografie, hudba

Marián Kotvan je slovenský hudebník, který pochází ze západního Slovenska. Vystudoval základní uměleckou školu a následně vytvořil hudební duo se svým otcem Alfonzem. Ten se hudbě věnoval už předtím, ale neúspěšně a teprve spolupráce se synem Mariánem přinesla úspěch. Začali si říkat Duo Jamaha a hrát široký repertoár, který zahrnuje lidové písně i moderní hity.
Na konci roku 2012 začali vystupovat na česko-slovenské hudební stanici Šlágr TV, což jejich popularitu výrazně zvýšilo a vytvořili si fanouškovskou základnu i mimo rodný region. Od té doby pořádají četné koncerty, aby je jejich příznivci mohli vidět i naživo. Oba umělci umí hrát na klávesy a oba zpívají, Marián kromě toho umí hrát na bicí a jeho otec ovládá akordeon, takže i po instrumentální stránce se skvěle doplňují. Mezi známé fanoušky dua patří například Martin Dejdar a společně si díky tomu zahráli ve filmu Muzzikanti.
Vedle pořadu na Šlágr TV a koncertů vydali několik desek. V roce 2012 vydali první dvě desky, které se jmenovaly Veselica a Elixír mladosti. Poslední deska vyšla v roce 2020 a nese název Otec a syn. Diskografie dua zahrnuje celkem dvanáct desek. Pandemie covidu znamenala dočasné ukončení koncertů, ale hudebníci se díky ušetřenému času o to více věnovali fanouškům na sociálních sítích, ale také točili videoklipy a vymýšleli nové písně. Navzdory popularitě se Marián i jeho otec nevěnují hudbě zcela profesionálně, ale mají i standardní zaměstnání.Kdo je Marián Kotvan? Životopis Marián Kotvan, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Marián Kotvan

Národnost: slovenská
Datum narození: 1986
Místo narození: Záhoří, Slovensko

Sdílejte tuto stránku s osobností Marián Kotvan s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Štafle? Rozumíte pojmu Štítná žláza? Znáte termín Drobná stavba? Znáte pojem Legionella?

Klíčová slova: zajímavosti, životopis, biografie, život, kdy se narodil Marián Kotvan?, osobnost, Marián Kotvan, kdo je Marián Kotvan?, Marián Kotvan, národnost, vysvětlení, lexikon, datum narození, wikipedie, narození, kde se narodil Marián Kotvan?

Pojem Marián Kotvan je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Marián Kotvan na Google obrázcích

Najít výraz Marián Kotvan ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Marián Kotvan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Marián Kotvan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Marián Kotvan ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Marián Kotvan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Marián Kotvan?

Nyní již víte Kdo je to Marián Kotvan? Kdy se narodil Marián Kotvan? Kde se narodil Marián Kotvan? Marián Kotvan patří do sekce Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Marián Kotvan kupř.v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marián Kotvan i v jiné kategorii než je hudba.