Kdo je to?
Kdo je to James Bond? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem James Bond? Lidé, fikce

Kdo je to James Bond?

Jaký je význam slova James Bond? Co to znamená?

James Bond je fiktivní postava tajného agenta z knihy Iana Fleminga. Jamese Bonda však proslavily především akční filmy.
James Bond je agentem britské tajné služby MI6 a během jednotlivých příběhů plní sérii špionážních misí. Známé je jeho kódové označení 007.
První román Iana Fleminga s Jamesem Bondem v hlavní roli byl vydán v roce 1953 a nesl název Casino Royal. Stejně jako další Flemingovy romány byl i tento zfilmován. Zmiňme například: Diamanty jsou věčné, Srdečné pozdravy z Ruska, Agent, který mne miloval či V tajných službách Jejího Veličenstva. Po smrti Iana Fleminga navazovali na jeho práci někteří další autoři a vznikaly tak další romány s Jamesem Bondem.
Svou obrovskou oblibu si však James Bond získal především díky filmovému plátnu. První film - Dr. No - vznikl v roce 1962. Filmy s Jamesem Bondem se prezentovaly jako vysoce akční podívaná a vytvořily vlastní fikční svět plný krásných žen, rychlých aut, moderních zbraní a zákeřných zabijáků. Postupem času se kolem postavy Jamese Bonda vytvořila až kultovní atmosféra, a to přesto, že se v této roli vystřídalo hned několik herců: Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan a Daniel Craig.Kdo je to James Bond? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem James Bond? Lidé, fikce

Text s definicí výrazu James Bond doporučujeme sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Svobodný software? Vzpomněli byste si na význam slova Prostěsdělovací styl? Vzpomenete si na definici slova Reinfekce? Znáte definici termínu Fanatismus?

Klíčová slova: význam, význam slova, lexikon, termín, původ slova, etymologie, informace, význam pojmu, slovo, přesný význam, fikce, přesný výraz, vysvětlení, James Bond, popis, James Bond

Pojem James Bond je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem James Bond ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem James Bond ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi James Bond ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín James Bond na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo James Bond ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo James Bond například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená James Bond

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to James Bond? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo James Bond? Definice pojmu James Bond se nachází v sekci Fikce

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat informace výraz, termín, heslo, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než fikce.