Kdo je to?
Kdo je Petr Honzejk? Životopis Petr Honzejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Petr Honzejk

Kdo je Petr Honzejk? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Petr Honzejk je český novinář a komentátor.
Vystudoval na Pedagogické fakultě Jana Evangelisty Purkyně. Značnou část své novinářské kariéry pracoval pro Český rozhlas jako reportér, od roku 2003 pak zastával post šéfredaktora Radiožurnálu. Z Českého rozhlasu poté přešel do Hospodářských novin, kde se začal věnovat komentářům, obvykle zaměřeným na tuzemskou politickou scénu. Jako politický komentátor se často objevuje i v dalších médiích.
Za komentáře věnující se prezidentství Miloše Zemana získal Novinářskou cenu v kategorii Nejlepší komentář (2014). Stejným tématem se zabývá i v knize Proč?: Proč je Zeman prezidentem. Proč jsme tam, kde jsme (2018), kde se spolu s dalšími autory zamýšlí nad současnou českou společenskou a politickou situací. Je také držitelem Ceny Ferdinanda Peroutky (2016).Kdo je Petr Honzejk? Životopis Petr Honzejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Petr Honzejk

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1969
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Popis osobnosti Petr Honzejk můžete sdílet s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Pyrám? Znáte definici termínu Životní styl? Vzpomenete si na definici slova Judaismus? Pamatujete si definici pojmu Adorace?

Klíčová slova: informace, novináři, narození, wikipedie, lexikon, datum narození, osobnost, popis, osobnosti, wiki, novináři, zajímavosti, Petr Honzejk, život, místo narození, Petr Honzejk

Pojem Petr Honzejk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Petr Honzejk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Petr Honzejk ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Honzejk ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Petr Honzejk ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Petr Honzejk na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Honzejk například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Petr Honzejk? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Petr Honzejk? Kdy se narodil Petr Honzejk? Kde se narodil Petr Honzejk? Petr Honzejk patří do kategorie Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Petr Honzejk dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Honzejk i v jiné kategorii než je novináři.