Kdo je to?
Kdo je Petr Honzejk? Životopis Petr Honzejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Petr Honzejk?

Kdo je Petr Honzejk? Životopis, informace, biografie, novináři

Petr Honzejk je český novinář a komentátor.
Vystudoval na Pedagogické fakultě Jana Evangelisty Purkyně. Značnou část své novinářské kariéry pracoval pro Český rozhlas jako reportér, od roku 2003 pak zastával post šéfredaktora Radiožurnálu. Z Českého rozhlasu poté přešel do Hospodářských novin, kde se začal věnovat komentářům, obvykle zaměřeným na tuzemskou politickou scénu. Jako politický komentátor se často objevuje i v dalších médiích.
Za komentáře věnující se prezidentství Miloše Zemana získal Novinářskou cenu v kategorii Nejlepší komentář (2014). Stejným tématem se zabývá i v knize Proč?: Proč je Zeman prezidentem. Proč jsme tam, kde jsme (2018), kde se spolu s dalšími autory zamýšlí nad současnou českou společenskou a politickou situací. Je také držitelem Ceny Ferdinanda Peroutky (2016).Kdo je Petr Honzejk? Životopis Petr Honzejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Petr Honzejk

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1969
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Honzejk? s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Erteple? Víte co je Alabastr? Vzpomenete si na definici slova Brownfield? Vzpomněli byste si co označuje výraz Laktóza?

Klíčová slova: životopis, národnost, popis, osobnost, osobnosti, novináři, vysvětlení, zajímavosti, wikipedie, informace, kde se narodil Petr Honzejk?, život, Petr Honzejk, kdo je Petr Honzejk?, wiki, novináři

Pojem Petr Honzejk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Petr Honzejk hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat pojem Petr Honzejk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Petr Honzejk ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Petr Honzejk na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Petr Honzejk na Youtube

Vyhledat slovo Petr Honzejk ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Honzejk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Petr Honzejk? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Petr Honzejk? Kdy se narodil Petr Honzejk? Kde se narodil Petr Honzejk? Petr Honzejk patří do sekce Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Petr Honzejk dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Honzejk i v jiné kategorii než je novináři.