Kdo je to?
Kdo je Brad Paisley? Životopis Brad Paisley, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Brad Paisley?

Kdo je Brad Paisley? Životopis, informace, biografie, hudba

Brad Paisley je americký zpěvák, hudebník a skladatel.
Paisley se proslavil hlavně jako country zpěvák. Aktivně začal vystupovat na přelomu tisíciletí a hned od začátku kariéry si dokázal vybudovat velkou popularitu.
Své první album vydal v roce 1999 a neslo název Who Needs Pictures. O rok později dostal Paisley svou první Grammy - pro nováčky na scéně.
I jeho další alba byla úspěšná - v roce 2001 vyšlo Part II, v roce 2003 Mud on the Tires a v roce 2005 pak přišlo populární album Time Well Wasted, které obsahovalo hit Alcohol, jenž byl oceňován jak fanoušky, tak kritikou a vysloužil si nominaci na řadu hudebních ocenění.
Ani Brad Paisley se jako většina slavných zpěváků nevyhnul vánočnímu albu - to vyšlo v roce 2006 - Brad Paisley Christmas.
V roce 2008 překvapil Paisley instrumentálním albem Play: The Guitar Album. I to však nakonec mělo úspěch, neboť mu vyneslo další Grammy.
Přestože Brad Paisley si vybral za svůj žánr country, které nemusí být zrovna mainstreamové, daří se mu už zhruba dvě dekády držet se vysoko na žebříčku hitparád a za své skladby získává ocenění od hudebních fanoušků i kritiků.
Své zatím poslední album (k roku 2023) vydal v roce 2017 a neslo název Love and War.Kdo je Brad Paisley? Životopis Brad Paisley, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Brad Paisley

Národnost: americká
Datum narození: 28. října 1972
Místo narození: Glen Dale, Západní Virginie, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Brad Paisley? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova FMCG? Vzpomněli byste si na význam slova Džuveč? Vzpomněli byste si co znamená slovo ICQ? Znáte definici termínu Synkopa?

Klíčová slova: Brad Paisley, život, narození, datum narození, osobnost, zajímavosti, kde se narodil Brad Paisley?, místo narození, lexikon, životopis, vysvětlení, wiki, popis, kdy se narodil Brad Paisley?, národnost, Brad Paisley

Pojem Brad Paisley je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Brad Paisley ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Brad Paisley na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Brad Paisley na Google.cz

Najít slovo Brad Paisley ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Brad Paisley na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Brad Paisley například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Brad Paisley

Právě nyní již víte Kdo je to Brad Paisley? Kdy se narodil Brad Paisley? Kde se narodil Brad Paisley? Brad Paisley je v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Brad Paisley řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Brad Paisley i v jiné kategorii než je hudba.