Kdo je to?
Kdo je Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kim Kardashian

Kdo je Kim Kardashian? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Kim Kardashian je modelka a herečka, která se stala velmi známou po skandální videonahrávce sexuálních hrátek. Pronikla tak do televizního vysílání a získala vlastní reality show (společně s dalšími rodinnými příslušníky) i roli ve filmu. Podniká také jako módní návrhářka, vlastní se sestrami obchod s oblečením Dash.
K udržení se na předních příčkách populárních osobností využívá především sociální sítě, kde má vysokou sledovanost, a také selfies. Často probíraným tématem zde bývá její impozantní pozadí. Kim Kardashian se také věnuje charitě. Je vdaná (druhý manžel Kanye West) a má 1 dceru. Její dobrou přítelkyní je Paris Hilton.Kdo je Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Kim Kardashian

Národnost: americká
Datum narození: 21.10. 1980
Místo narození: Los Angeles

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kim Kardashian sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Přeslice? Pamatujete si definici pojmu Mantinel? Znáte definici termínu Žemlovka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Burza?

Klíčová slova: lexikon, národnost, hudba, kdy se narodila Kim Kardashian?, biografie, osobnosti, osobnost, Kim Kardashian, popis, hudba, vysvětlení, informace, wikipedie, zajímavosti, datum narození, narození

Pojem Kim Kardashian je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kim Kardashian

Vyhledat termín Kim Kardashian ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Kim Kardashian ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Kim Kardashian v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kim Kardashian ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kim Kardashian ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kim Kardashian například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Kim Kardashian?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Kim Kardashian? Kdy se narodila Kim Kardashian? Kde se narodila Kim Kardashian? Kim Kardashian je v sekci Hudba

Kategorie hudba, violončelo, kim Kardashian, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Kim Kardashian třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kim Kardashian i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.