Kdo je to?
Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kim Kardashian?

Kdo je to Kim Kardashian? Stručný životopis

Kim Kardashian je modelka a herečka, která se stala velmi známou po skandální videonahrávce sexuálních hrátek. Pronikla tak do televizního vysílání a získala vlastní reality show (společně s dalšími rodinnými příslušníky) i roli ve filmu. Podniká také jako módní návrhářka, vlastní se sestrami obchod s oblečením Dash.
K udržení se na předních příčkách populárních osobností využívá především sociální sítě, kde má vysokou sledovanost, a také selfies. Často probíraným tématem zde bývá její impozantní pozadí. Kim Kardashian se také věnuje charitě. Je vdaná (druhý manžel Kanye West) a má 1 dceru. Její dobrou přítelkyní je Paris Hilton.Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Kim Kardashian

Datum narození: 21.10. 1980
Místo narození: Los Angeles

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kim Kardashian s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Schizofrenie? Znáte termín Alibismus? Znáte definici termínu Porter? Víte, co je to Playmate?

Klíčová slova: popis, synonymum, wiki, původ slova, vysvětlení, odborný výraz, co znamená, slovo, termín, definice, hudba, lexikon, přesný význam, co je to Kim Kardashian?, popis, formulace

Pojem Kim Kardashian je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Kim Kardashian na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Kim Kardashian ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Kim Kardashian ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kim Kardashian ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kim Kardashian například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Kim Kardashian?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kim Kardashian? Kdo to byl Kim Kardashian? Kdy se narodil Kim Kardashian? Kde se narodil Kim Kardashian? Kim Kardashian patří do sekce hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Kim Kardashian dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kim Kardashian i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.