Kdo je to?
Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kim Kardashian?

Kdo je to Kim Kardashian? Stručný životopis

Kim Kardashian je modelka a herečka, která se stala velmi známou po skandální videonahrávce sexuálních hrátek. Pronikla tak do televizního vysílání a získala vlastní reality show (společně s dalšími rodinnými příslušníky) i roli ve filmu. Podniká také jako módní návrhářka, vlastní se sestrami obchod s oblečením Dash.
K udržení se na předních příčkách populárních osobností využívá především sociální sítě, kde má vysokou sledovanost, a také selfies. Často probíraným tématem zde bývá její impozantní pozadí. Kim Kardashian se také věnuje charitě. Je vdaná (druhý manžel Kanye West) a má 1 dceru. Její dobrou přítelkyní je Paris Hilton.Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Kim Kardashian

Datum narození: 21.10. 1980
Místo narození: Los Angeles

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kim Kardashian sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Biosféra? Znáte definici termínu Přívlastek? Znáte definici termínu Privatizace? Pamatujete si definici pojmu Mene tekel?

Klíčová slova: co znamená, formulace, termín, původ slova, wiki, přesný výraz, definice, kdo to je, hudba, přesný význam, popis, odborný výraz, kdo je Kim Kardashian?, heslo, význam pojmu, význam slova

Pojem Kim Kardashian je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kim Kardashian v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Kim Kardashian ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Kim Kardashian ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kim Kardashian ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kim Kardashian ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kim Kardashian například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kim Kardashian

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kim Kardashian? Kdo to byl Kim Kardashian? Kdy se narodil Kim Kardashian? Kde se narodil Kim Kardashian? Kim Kardashian se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kim Kardashian např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kim Kardashian i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.