Kdo je to?
Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kim Kardashian?

Kdo je to Kim Kardashian? Stručný životopis

Kim Kardashian je modelka a herečka, která se stala velmi známou po skandální videonahrávce sexuálních hrátek. Pronikla tak do televizního vysílání a získala vlastní reality show (společně s dalšími rodinnými příslušníky) i roli ve filmu. Podniká také jako módní návrhářka, vlastní se sestrami obchod s oblečením Dash.
K udržení se na předních příčkách populárních osobností využívá především sociální sítě, kde má vysokou sledovanost, a také selfies. Často probíraným tématem zde bývá její impozantní pozadí. Kim Kardashian se také věnuje charitě. Je vdaná (druhý manžel Kanye West) a má 1 dceru. Její dobrou přítelkyní je Paris Hilton.Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Kim Kardashian

Datum narození: 21.10. 1980
Místo narození: Los Angeles

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kim Kardashian? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Schizofrenie? Znáte definici termínu Plná penze? Znáte definici termínu Porter? Pamatujete si definici pojmu Folklór?

Klíčová slova: popis, wiki, termín, informace, lexikon, definice, formulace, slovo, původ slova, kdo to je, co je to Kim Kardashian?, hudba, etymologie, odborný výraz, popis, pojem

Pojem Kim Kardashian je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Kim Kardashian ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Kim Kardashian ve Wikipedii

Vyhledat výraz Kim Kardashian ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Kim Kardashian ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kim Kardashian například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kim Kardashian

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kim Kardashian? Kdo to byl Kim Kardashian? Kdy se narodil Kim Kardashian? Kde se narodil Kim Kardashian? Kim Kardashian je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Kim Kardashian řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kim Kardashian i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.