Kdo je to?
Kdo je Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Kim Kardashian?

Kdo je Kim Kardashian? Životopis, informace, biografie, hudba

Kim Kardashian je modelka a herečka, která se stala velmi známou po skandální videonahrávce sexuálních hrátek. Pronikla tak do televizního vysílání a získala vlastní reality show (společně s dalšími rodinnými příslušníky) i roli ve filmu. Podniká také jako módní návrhářka, vlastní se sestrami obchod s oblečením Dash.
K udržení se na předních příčkách populárních osobností využívá především sociální sítě, kde má vysokou sledovanost, a také selfies. Často probíraným tématem zde bývá její impozantní pozadí. Kim Kardashian se také věnuje charitě. Je vdaná (druhý manžel Kanye West) a má 1 dceru. Její dobrou přítelkyní je Paris Hilton.Kdo je Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Kim Kardashian

Národnost: americká
Datum narození: 21.10. 1980
Místo narození: Los Angeles

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kim Kardashian sdílet s ostatnímina Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Zumba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mantinel? Znáte definici termínu Kalolis? Znáte termín Radler?

Klíčová slova: wikipedie, osobnosti, popis, národnost, zajímavosti, kdy se narodila Kim Kardashian?, kde se narodila Kim Kardashian?, životopis, hudba, informace, wiki, osobnost, datum narození, vysvětlení, biografie, narození

Pojem Kim Kardashian je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kim Kardashian v následujících zdrojích

Hledat termín Kim Kardashian na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Kim Kardashian ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Kim Kardashian ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Kim Kardashian ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Kim Kardashian ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kim Kardashian například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Kim Kardashian? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Kim Kardashian? Kdy se narodila Kim Kardashian? Kde se narodila Kim Kardashian? Kim Kardashian patří do sekce Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Kim Kardashian třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kim Kardashian i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.