Kdo je to?
Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kim Kardashian?

Kdo je to Kim Kardashian? Stručný životopis

Kim Kardashian je modelka a herečka, která se stala velmi známou po skandální videonahrávce sexuálních hrátek. Pronikla tak do televizního vysílání a získala vlastní reality show (společně s dalšími rodinnými příslušníky) i roli ve filmu. Podniká také jako módní návrhářka, vlastní se sestrami obchod s oblečením Dash.
K udržení se na předních příčkách populárních osobností využívá především sociální sítě, kde má vysokou sledovanost, a také selfies. Často probíraným tématem zde bývá její impozantní pozadí. Kim Kardashian se také věnuje charitě. Je vdaná (druhý manžel Kanye West) a má 1 dceru. Její dobrou přítelkyní je Paris Hilton.Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Kim Kardashian

Datum narození: 21.10. 1980
Místo narození: Los Angeles

Zaujala vás biografie osobnosti Kim Kardashian? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Biosféra? Znáte termín Komunismus? Znáte definici termínu Privatizace? Víte, co je to Rychta?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, formulace, odborný výraz, synonymum, popis, etymologie, co je to Kim Kardashian?, význam, kdo to je, význam slova, heslo, lexikon, hudba, termín, původ slova

Pojem Kim Kardashian je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kim Kardashian

Hledat termín Kim Kardashian ve Wikipedii

Hledat pojem Kim Kardashian v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Kim Kardashian na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kim Kardashian ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kim Kardashian například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Kim Kardashian? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kim Kardashian? Kdo to byl Kim Kardashian? Kdy se narodil Kim Kardashian? Kde se narodil Kim Kardashian? Kim Kardashian se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Kim Kardashian dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kim Kardashian i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.