Kdo je to?
Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Inkvizitor

Jaký je význam slova Inkvizitor? Co to znamená?

Inkvizitor byl osobou pověřenou vyšetřováním kacířství. Byl součástí inkviziční instituce, která patřila katolické církvi a zabývala se prošetřováním všech otázek v souvislosti s vírou a mravy. Podkladem pro práci inkvizitora byl výpovědi nebo udání.
Vyšetřované osoby byly často mučeny, postaveny před soud a odsouzeny k poměrně krutým trestům.Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Konflikt? Znáte termín Apraxie? Rozumíte pojmu Komprese? Víte, co je to Artroskopie?

Klíčová slova: význam, etymologie, Inkvizitor, informace, přesný výraz, formulace, lexikon, termín, heslo, wiki, křesťanství, definice, význam pojmu, wikipedie, význam slova, odborný výraz

Pojem Inkvizitor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Inkvizitor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Inkvizitor ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inkvizitor ve Wikimedia Commons

Najít slovo Inkvizitor ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Inkvizitor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Inkvizitor například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Inkvizitor

Teď už víte Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inkvizitor? Definice pojmu Inkvizitor se nachází v kategorii Křesťanství

Kategorie křesťanství, kostel mše, inkvizitor, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Inkvizitor i v jiné části webu než je kategorie křesťanství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.