Kdo je to?
Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Inkvizitor?

Jaký je význam slova Inkvizitor? Co to znamená?

Inkvizitor byl osobou pověřenou vyšetřováním kacířství. Byl součástí inkviziční instituce, která patřila katolické církvi a zabývala se prošetřováním všech otázek v souvislosti s vírou a mravy. Podkladem pro práci inkvizitora byl výpovědi nebo udání.
Vyšetřované osoby byly často mučeny, postaveny před soud a odsouzeny k poměrně krutým trestům.Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Spektiv? Vzpomenete si na definici slova Jedlá soda? Rozumíte pojmu Oxytocin? Vzpomněli byste si na význam slova Guacamole?

Klíčová slova: význam, popis, Inkvizitor, původ slova, heslo, lexikon, co znamená, informace, křesťanství, slovo, Inkvizitor, synonymum, definice, etymologie, přesný výraz, význam slova

Pojem Inkvizitor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Inkvizitor na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inkvizitor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Inkvizitor na Google.cz

Najít pojem Inkvizitor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Inkvizitor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Inkvizitor například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Inkvizitor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inkvizitor? Definice pojmu Inkvizitor je v kategorii Křesťanství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Inkvizitor i v jiné sekci než v křesťanství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.