Kdo je to?
Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Inkvizitor?

Jaký je význam slova Inkvizitor? Co to znamená?

Inkvizitor byl osobou pověřenou vyšetřováním kacířství. Byl součástí inkviziční instituce, která patřila katolické církvi a zabývala se prošetřováním všech otázek v souvislosti s vírou a mravy. Podkladem pro práci inkvizitora byl výpovědi nebo udání.
Vyšetřované osoby byly často mučeny, postaveny před soud a odsouzeny k poměrně krutým trestům.Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Definici slova Inkvizitor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Spektiv? Znáte definici termínu Paypal? Rozumíte pojmu Cuckold? Pamatujete si definici pojmu Cystická fibróza?

Klíčová slova: etymologie, Inkvizitor, význam, heslo, pojem, wikipedie, wiki, křesťanství, křesťanství, odborný výraz, informace, definice, význam slova, synonymum, termín, slovo

Pojem Inkvizitor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Inkvizitor v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Inkvizitor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Inkvizitor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inkvizitor ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Inkvizitor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Inkvizitor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Inkvizitor například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Inkvizitor, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inkvizitor? Definice pojmu Inkvizitor patří do sekce Křesťanství

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, text, termín, pojem např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.