Kdo je to?
Kdo je to, byl Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Inkvizitor?

Co znamená a jaký je význam slova Inkvizitor?

Inkvizitor byl osobou pověřenou vyšetřováním kacířství. Byl součástí inkviziční instituce, která patřila katolické církvi a zabývala se prošetřováním všech otázek v souvislosti s vírou a mravy. Podkladem pro práci inkvizitora byl výpovědi nebo udání.
Vyšetřované osoby byly často mučeny, postaveny před soud a odsouzeny k poměrně krutým trestům.Kdo je to, byl Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Inkvizitor? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Spektiv? Znáte termín Dashboard? Rozumíte pojmu Instinkt? Víte, co je to Bajka?

Klíčová slova: termín, co je to Inkvizitor?, lexikon, kdo to je, vysvětlení, popis, popis, slovo, synonymum, Inkvizitor, definice, odborný výraz, význam, význam slova, křesťanství, původ slova

Pojem Inkvizitor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Inkvizitor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Inkvizitor ve Wikipedii

Hledat frázi Inkvizitor na Google.cz

Najít termín Inkvizitor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Inkvizitor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Inkvizitor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Inkvizitor? Kdo to byl Inkvizitor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inkvizitor? Definice pojmu Inkvizitor je v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.