Kdo je to?
Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Inkvizitor?

Co znamená a jaký je význam slova Inkvizitor?

Inkvizitor byl osobou pověřenou vyšetřováním kacířství. Byl součástí inkviziční instituce, která patřila katolické církvi a zabývala se prošetřováním všech otázek v souvislosti s vírou a mravy. Podkladem pro práci inkvizitora byl výpovědi nebo udání.
Vyšetřované osoby byly často mučeny, postaveny před soud a odsouzeny k poměrně krutým trestům.Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Inkvizitor s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Spektiv? Znáte definici termínu FAQ? Rozumíte pojmu Wegenerova granulomatóza? Pamatujete si definici pojmu Litý mramor?

Klíčová slova: etymologie, význam, informace, křesťanství, definice, popis, synonymum, křesťanství, slovo, wikipedie, heslo, přesný výraz, wiki, termín, formulace, odborný výraz

Pojem Inkvizitor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Inkvizitor na Youtube

Zkusit najít termín Inkvizitor ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Inkvizitor ve Wikipedii

Vyhledat slovo Inkvizitor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Inkvizitor například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Inkvizitor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Inkvizitor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inkvizitor? Definice pojmu Inkvizitor patří do kategorie Křesťanství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Inkvizitor hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.