Kdo je to?
Kdo je to, byl Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Inkvizitor?

Co znamená a jaký je význam slova Inkvizitor?

Inkvizitor byl osobou pověřenou vyšetřováním kacířství. Byl součástí inkviziční instituce, která patřila katolické církvi a zabývala se prošetřováním všech otázek v souvislosti s vírou a mravy. Podkladem pro práci inkvizitora byl výpovědi nebo udání.
Vyšetřované osoby byly často mučeny, postaveny před soud a odsouzeny k poměrně krutým trestům.Kdo je to, byl Inkvizitor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inkvizitor? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Inkvizitor? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Jmelí? Víte, co je to Elektronka? Rozumíte pojmu Léto? Rozumíte pojmu Imho?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, informace, termín, přesný výraz, původ slova, pojem, wiki, synonymum, význam slova, odborný výraz, co znamená, slovo, popis, křesťanství, lexikon

Pojem Inkvizitor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Inkvizitor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inkvizitor ve Wikimedia Commons

Najít pojem Inkvizitor na Google.cz

Hledat termín Inkvizitor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Inkvizitor například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Inkvizitor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Inkvizitor? Kdo to byl Inkvizitor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inkvizitor? Definice pojmu Inkvizitor je v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.