Kdo je to?
Kdo je to Koloman Magyary? Životopis Koloman Magyary, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Koloman Magyary?

Kdo je to Koloman Magyary? Stručný životopis

Koloman Magyary je raper, zpěvák a textař, známý jako Kali. Na hiphopové scéně je známý od roku 2008, kdy debutoval a dostal se na první místo hitparády. Do povědomí veřejnosti se dostal především skladbou a videoklipem Som hrdý. Na jeho albech vystupují i další zpěváci a rapeři jako hosté.
Část své tvorby určil Kali jen k internetovému stáhnutí, není tedy vydána jako album. Album Koniec je nový začátek se setkalo s úspěchem, další úspěšné album S Petrem Pannem a názvem Kto to povedal bylo ještě úspěšnější. Následovalo album Užívám si to a připravuje se album Nikto.Kdo je to Koloman Magyary? Životopis Koloman Magyary, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Koloman Magyary

Národnost: česká
Datum narození: 29. 12. 1982
Místo narození: Petržalka

Tento text (Koloman Magyary) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dogma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Plazma? Znáte pojem Karenční doba? Víte co je Jazylka?

Klíčová slova: co znamená, význam, vysvětlení, pojem, odborný výraz, co je to Koloman Magyary?, heslo, etymologie, kdo to je, synonymum, kdo je Koloman Magyary?, popis, formulace, hudba, původ slova, definice

Pojem Koloman Magyary je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Koloman Magyary lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Koloman Magyary ve Wikipedii

Vyhledat pojem Koloman Magyary ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Koloman Magyary ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Koloman Magyary ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Koloman Magyary například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Koloman Magyary

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Koloman Magyary? Kdo to byl Koloman Magyary? Kdy se narodil Koloman Magyary? Kde se narodil Koloman Magyary? Koloman Magyary je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Koloman Magyary dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Koloman Magyary i v jiné kategorii než je hudba.