Kdo je to?
Kdo je Eva Herzigová? Životopis Eva Herzigová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Eva Herzigová?

Kdo je Eva Herzigová? Životopis, informace, biografie, modeling

Eva Herzigová je česká modelka.
Do světa modelingu se dostala v roce 1989, když vyhrála konkurz Metropolitan Models. Začala pracovat v Paříži a postupně se dostavoval jeden úspěch za druhým.
Světovému publiku se představila na obálkách módních časopisů jako jsou Vogue, Elle, Mary Claire nebo Playboy. Spolupracovala s těmi nejznámějšími módními domy a značkami - Versace, Calvin Klein, Guess, Chanel, Christian Dior, Givenchy, Hugo Boss a další.
Evě Herzigové se poměrně daří i u filmu - na domácí scéně hrála ve filmech Pohádkář (2014) a Masaryk (2016). Zajímavé jsou však i její zahraniční filmové zkušenosti: v hlavní roli se představila v komedii Žena mého přítele (1998), objevila se v Kubrickově filmu Spalující touha (1999) a v životopisném dramatu Modigliani (2004) si zahrála manželku Pabla Picassa.
Jako většina modelek se i Eva Herzigová věnuje charitě, zaměřuje se na projekty věnované dětem.Kdo je Eva Herzigová? Životopis Eva Herzigová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Eva Herzigová

Národnost: česká
Datum narození: 10. března 1973
Místo narození: Litvínov

Popis osobnosti Eva Herzigová můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Fanka? Vzpomněli byste si co znamená slovo CouchSurfing? Pamatujete si definici pojmu Obligátní? Víte co je Polyp?

Klíčová slova: životopis, Eva Herzigová, datum narození, místo narození, modeling, vysvětlení, narození, národnost, život, kdo je Eva Herzigová?, wiki, popis, informace, zajímavosti, osobnosti, biografie

Pojem Eva Herzigová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Eva Herzigová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Eva Herzigová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eva Herzigová ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Eva Herzigová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Eva Herzigová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Herzigová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Eva Herzigová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Eva Herzigová? Kdy se narodila Eva Herzigová? Kde se narodila Eva Herzigová? Eva Herzigová je v sekci Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Eva Herzigová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Herzigová i v jiné kategorii než je modeling.