Kdo je to?
Kdo je Eva Herzigová? Životopis Eva Herzigová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Eva Herzigová?

Kdo je Eva Herzigová? Životopis, informace, biografie, modeling

Eva Herzigová je česká modelka.
Do světa modelingu se dostala v roce 1989, když vyhrála konkurz Metropolitan Models. Začala pracovat v Paříži a postupně se dostavoval jeden úspěch za druhým.
Světovému publiku se představila na obálkách módních časopisů jako jsou Vogue, Elle, Mary Claire nebo Playboy. Spolupracovala s těmi nejznámějšími módními domy a značkami - Versace, Calvin Klein, Guess, Chanel, Christian Dior, Givenchy, Hugo Boss a další.
Evě Herzigové se poměrně daří i u filmu - na domácí scéně hrála ve filmech Pohádkář (2014) a Masaryk (2016). Zajímavé jsou však i její zahraniční filmové zkušenosti: v hlavní roli se představila v komedii Žena mého přítele (1998), objevila se v Kubrickově filmu Spalující touha (1999) a v životopisném dramatu Modigliani (2004) si zahrála manželku Pabla Picassa.
Jako většina modelek se i Eva Herzigová věnuje charitě, zaměřuje se na projekty věnované dětem.Kdo je Eva Herzigová? Životopis Eva Herzigová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Eva Herzigová

Národnost: česká
Datum narození: 10. března 1973
Místo narození: Litvínov

Líbí se stručný životopis s osobou Eva Herzigová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Boccia? Víte co je Advokátská káva? Pamatujete si definici pojmu Býlí? Vzpomněli byste si co označuje výraz DPF?

Klíčová slova: kdy se narodila Eva Herzigová?, wiki, biografie, osobnosti, Eva Herzigová, lexikon, wikipedie, život, Eva Herzigová, životopis, informace, datum narození, kdo je Eva Herzigová?, národnost, zajímavosti, místo narození

Pojem Eva Herzigová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Eva Herzigová na Google obrázcích

Najít slovo Eva Herzigová ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Eva Herzigová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Eva Herzigová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Eva Herzigová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Herzigová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Eva Herzigová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eva Herzigová? Kdy se narodila Eva Herzigová? Kde se narodila Eva Herzigová? Eva Herzigová se nachází v sekci Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Eva Herzigová řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Herzigová i v jiné kategorii než je modeling.