Kdo je to?
Kdo je Eva Herzigová? Životopis Eva Herzigová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Eva Herzigová?

Kdo je Eva Herzigová? Životopis, informace, biografie, modeling

Eva Herzigová je česká modelka.
Do světa modelingu se dostala v roce 1989, když vyhrála konkurz Metropolitan Models. Začala pracovat v Paříži a postupně se dostavoval jeden úspěch za druhým.
Světovému publiku se představila na obálkách módních časopisů jako jsou Vogue, Elle, Mary Claire nebo Playboy. Spolupracovala s těmi nejznámějšími módními domy a značkami - Versace, Calvin Klein, Guess, Chanel, Christian Dior, Givenchy, Hugo Boss a další.
Evě Herzigové se poměrně daří i u filmu - na domácí scéně hrála ve filmech Pohádkář (2014) a Masaryk (2016). Zajímavé jsou však i její zahraniční filmové zkušenosti: v hlavní roli se představila v komedii Žena mého přítele (1998), objevila se v Kubrickově filmu Spalující touha (1999) a v životopisném dramatu Modigliani (2004) si zahrála manželku Pabla Picassa.
Jako většina modelek se i Eva Herzigová věnuje charitě, zaměřuje se na projekty věnované dětem.Kdo je Eva Herzigová? Životopis Eva Herzigová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Eva Herzigová

Národnost: česká
Datum narození: 10. března 1973
Místo narození: Litvínov

Sdílejte tuto stránku s osobností Eva Herzigová s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Boccia? Znáte termín Webinář? Pamatujete si definici pojmu Renta? Víte, co je to Gin?

Klíčová slova: wikipedie, popis, místo narození, národnost, Eva Herzigová, wiki, životopis, kde se narodila Eva Herzigová?, datum narození, kdo je Eva Herzigová?, modeling, Eva Herzigová, osobnosti, narození, informace, zajímavosti

Pojem Eva Herzigová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Eva Herzigová ve Wikislovníku

Hledat slovo Eva Herzigová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Eva Herzigová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Eva Herzigová na Google.cz

Hledat výraz Eva Herzigová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Herzigová například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Eva Herzigová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Eva Herzigová? Kdy se narodila Eva Herzigová? Kde se narodila Eva Herzigová? Eva Herzigová je v sekci Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Eva Herzigová kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Herzigová i v jiné kategorii než je modeling.