Kdo je to?
Kdo je Eva Herzigová? Životopis Eva Herzigová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Eva Herzigová

Kdo je Eva Herzigová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Eva Herzigová je česká modelka.
Do světa modelingu se dostala v roce 1989, když vyhrála konkurz Metropolitan Models. Začala pracovat v Paříži a postupně se dostavoval jeden úspěch za druhým.
Světovému publiku se představila na obálkách módních časopisů jako jsou Vogue, Elle, Mary Claire nebo Playboy. Spolupracovala s těmi nejznámějšími módními domy a značkami - Versace, Calvin Klein, Guess, Chanel, Christian Dior, Givenchy, Hugo Boss a další.
Evě Herzigové se poměrně daří i u filmu - na domácí scéně hrála ve filmech Pohádkář (2014) a Masaryk (2016). Zajímavé jsou však i její zahraniční filmové zkušenosti: v hlavní roli se představila v komedii Žena mého přítele (1998), objevila se v Kubrickově filmu Spalující touha (1999) a v životopisném dramatu Modigliani (2004) si zahrála manželku Pabla Picassa.
Jako většina modelek se i Eva Herzigová věnuje charitě, zaměřuje se na projekty věnované dětem.Kdo je Eva Herzigová? Životopis Eva Herzigová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Eva Herzigová

Národnost: česká
Datum narození: 10. března 1973
Místo narození: Litvínov

Sdílejte tuto stránku s osobností Eva Herzigová s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Epifyt? Víte co je Bubble tea? Pamatujete si definici pojmu Mandelbrotova množina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rustikální?

Klíčová slova: datum narození, kde se narodila Eva Herzigová?, lexikon, wiki, modeling, biografie, popis, vysvětlení, kdo je Eva Herzigová?, modeling, životopis, život, osobnost, národnost, narození, wikipedie

Pojem Eva Herzigová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Eva Herzigová ve Wikipedii

Najít termín Eva Herzigová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Eva Herzigová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Eva Herzigová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Eva Herzigová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Herzigová například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Eva Herzigová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Eva Herzigová? Kdy se narodila Eva Herzigová? Kde se narodila Eva Herzigová? Eva Herzigová patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, zrzka rovné, eva Herzigová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Eva Herzigová kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Herzigová i v jiné kategorii než je modeling.