Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaskadér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaskadér? Lidé, profese

Kdo je to Kaskadér?

Jaký je význam slova Kaskadér? Co to znamená?

Kaskadér je specializované povolání v divadle nebo filmu. Jedná se o osobu, která zastupuje představitele jednotlivých rolí v situacích, které by mohly být nebezpečné, nebo by je běžný herec fyzicky nezvládl.
Kaskadéři se nejčastěji používají v akčních, válečných a dobrodružných filmech. Jako kaskadér může být označen i člověk, který se v určité situaci chová nebezpečně vůči svému okolí.Kdo je to, byl Kaskadér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaskadér? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kaskadér sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Mlíčí? Víte co je Zápraží? Vzpomněli byste si co znamená slovo Galaxie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pohádka?

Klíčová slova: synonymum, popis, informace, lexikon, popis, Kaskadér, heslo, termín, formulace, význam slova, profese, definice, co znamená, přesný význam, vysvětlení, kdo to je

Pojem Kaskadér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kaskadér v následujících vyhledávačích

Najít slovo Kaskadér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kaskadér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kaskadér ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Kaskadér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaskadér například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Kaskadér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kaskadér? Kdo to byl Kaskadér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaskadér? Definice pojmu Kaskadér se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.