Kdo je to?
Kdo je Claudia Schiffer? Životopis Claudia Schiffer, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Claudia Schiffer

Kdo je Claudia Schiffer? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Claudia Schiffer je německá modelka.
Její kariéra modelky začala v roce 1987, když byla vybrána jako modelka pro časopis Elle. Velmi rychle přišly další pracovní nabídky a její sláva vzrůstala. Objevila se na obálce britského Vogue a Karl Lagerfeld ji vybral jako novou tvář pro Chanel.
V 90. letech byla její kariéra na vrcholu - předváděla pro všechny luxusní módní značky (Versace, Chloé, Yves Saint Laurent, Christian Dior, Fendi, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Louis Vuitton, Chanel aj.) a pravidelně se objevovala na fotkách prestižních módních časopisů, ať už je to Vogue, Cosmopolitan, Elle, Vanity Fair a další.
Jako mnoho jiných modelek se i Claudia Schiffer pokusila prosadit u filmu, nedá se však říct, že by se svým hereckým uměním slavila kdovíjaké úspěchy. Objevila se v menších rolích například ve snímcích Sám doma a bohatý (1994), Milenci na horách (1999) a je možné ji zahlédnout i v oblíbeném filmu Láska nebeská (2003).
Jejím dlouholetým partnerem byl kouzelník David Copperfield, vystupovala i v některých jeho číslech. Nakonec se však provdala za filmového producenta Matthewa Vaughna.Kdo je Claudia Schiffer? Životopis Claudia Schiffer, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Claudia Schiffer

Národnost: německá
Datum narození: 25. srpna 1970
Místo narození: Rheinberg, Německo

Sdílejte tuto stránku s osobností Claudia Schiffer s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Vigilie? Víte co je Frakování? Rozumíte pojmu Mandragora? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osobuko?

Klíčová slova: lexikon, národnost, wiki, životopis, biografie, informace, kde se narodila Claudia Schiffer?, kdo je Claudia Schiffer?, osobnosti, modeling, Claudia Schiffer, kdy se narodila Claudia Schiffer?, wikipedie, popis, modeling, zajímavosti

Pojem Claudia Schiffer je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Claudia Schiffer ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Claudia Schiffer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Claudia Schiffer ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Claudia Schiffer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Claudia Schiffer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Claudia Schiffer například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Claudia Schiffer? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Claudia Schiffer? Kdy se narodila Claudia Schiffer? Kde se narodila Claudia Schiffer? Claudia Schiffer patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, blondýna vlny, claudia Schiffer, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Claudia Schiffer dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Claudia Schiffer i v jiné kategorii než je modeling.