Kdo je to?
Kdo je Claudia Schiffer? Životopis Claudia Schiffer, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Claudia Schiffer

Kdo je Claudia Schiffer? Životopis, informace, biografie, modeling

Claudia Schiffer je německá modelka.
Její kariéra modelky začala v roce 1987, když byla vybrána jako modelka pro časopis Elle. Velmi rychle přišly další pracovní nabídky a její sláva vzrůstala. Objevila se na obálce britského Vogue a Karl Lagerfeld ji vybral jako novou tvář pro Chanel.
V 90. letech byla její kariéra na vrcholu - předváděla pro všechny luxusní módní značky (Versace, Chloé, Yves Saint Laurent, Christian Dior, Fendi, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Louis Vuitton, Chanel aj.) a pravidelně se objevovala na fotkách prestižních módních časopisů, ať už je to Vogue, Cosmopolitan, Elle, Vanity Fair a další.
Jako mnoho jiných modelek se i Claudia Schiffer pokusila prosadit u filmu, nedá se však říct, že by se svým hereckým uměním slavila kdovíjaké úspěchy. Objevila se v menších rolích například ve snímcích Sám doma a bohatý (1994), Milenci na horách (1999) a je možné ji zahlédnout i v oblíbeném filmu Láska nebeská (2003).
Jejím dlouholetým partnerem byl kouzelník David Copperfield, vystupovala i v některých jeho číslech. Nakonec se však provdala za filmového producenta Matthewa Vaughna.Kdo je Claudia Schiffer? Životopis Claudia Schiffer, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Claudia Schiffer

Národnost: německá
Datum narození: 25. srpna 1970
Místo narození: Rheinberg, Německo

Líbí se stručný životopis s osobou Claudia Schiffer? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Vitráž? Pamatujete si definici pojmu Tourettův syndrom? Rozumíte pojmu Blistr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kriket?

Klíčová slova: osobnost, lexikon, datum narození, život, narození, kdy se narodila Claudia Schiffer?, osobnosti, popis, kde se narodila Claudia Schiffer?, životopis, wiki, zajímavosti, Claudia Schiffer, vysvětlení, biografie, modeling

Pojem Claudia Schiffer je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Claudia Schiffer ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Claudia Schiffer na Google.cz

Zkusit najít Claudia Schiffer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Claudia Schiffer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Claudia Schiffer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Claudia Schiffer například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Claudia Schiffer?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Claudia Schiffer? Kdy se narodila Claudia Schiffer? Kde se narodila Claudia Schiffer? Claudia Schiffer patří do sekce Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Claudia Schiffer kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Claudia Schiffer i v jiné kategorii než je modeling.