Kdo je to?
Kdo je Claudia Schiffer? Životopis Claudia Schiffer, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Claudia Schiffer?

Kdo je Claudia Schiffer? Životopis, informace, biografie, modeling

Claudia Schiffer je německá modelka.
Její kariéra modelky začala v roce 1987, když byla vybrána jako modelka pro časopis Elle. Velmi rychle přišly další pracovní nabídky a její sláva vzrůstala. Objevila se na obálce britského Vogue a Karl Lagerfeld ji vybral jako novou tvář pro Chanel.
V 90. letech byla její kariéra na vrcholu - předváděla pro všechny luxusní módní značky (Versace, Chloé, Yves Saint Laurent, Christian Dior, Fendi, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Louis Vuitton, Chanel aj.) a pravidelně se objevovala na fotkách prestižních módních časopisů, ať už je to Vogue, Cosmopolitan, Elle, Vanity Fair a další.
Jako mnoho jiných modelek se i Claudia Schiffer pokusila prosadit u filmu, nedá se však říct, že by se svým hereckým uměním slavila kdovíjaké úspěchy. Objevila se v menších rolích například ve snímcích Sám doma a bohatý (1994), Milenci na horách (1999) a je možné ji zahlédnout i v oblíbeném filmu Láska nebeská (2003).
Jejím dlouholetým partnerem byl kouzelník David Copperfield, vystupovala i v některých jeho číslech. Nakonec se však provdala za filmového producenta Matthewa Vaughna.Kdo je Claudia Schiffer? Životopis Claudia Schiffer, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Claudia Schiffer

Národnost: německá
Datum narození: 25. srpna 1970
Místo narození: Rheinberg, Německo

Tento text (Claudia Schiffer) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Makaróny? Vzpomenete si na definici slova Embargo? Rozumíte pojmu Lučavka královská? Vzpomněli byste si na význam slova Chaš?

Klíčová slova: Claudia Schiffer, kdo je Claudia Schiffer?, informace, kdy se narodila Claudia Schiffer?, biografie, životopis, datum narození, život, modeling, narození, lexikon, vysvětlení, osobnost, wikipedie, Claudia Schiffer, národnost

Pojem Claudia Schiffer je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Claudia Schiffer zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Claudia Schiffer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Claudia Schiffer ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Claudia Schiffer ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Claudia Schiffer ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Claudia Schiffer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Claudia Schiffer například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Claudia Schiffer

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Claudia Schiffer? Kdy se narodila Claudia Schiffer? Kde se narodila Claudia Schiffer? Claudia Schiffer se nachází v sekci Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Claudia Schiffer řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Claudia Schiffer i v jiné kategorii než je modeling.