Kdo je to?
Kdo je Claudia Schiffer? Životopis Claudia Schiffer, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Claudia Schiffer?

Kdo je Claudia Schiffer? Životopis, informace, biografie, modeling

Claudia Schiffer je německá modelka.
Její kariéra modelky začala v roce 1987, když byla vybrána jako modelka pro časopis Elle. Velmi rychle přišly další pracovní nabídky a její sláva vzrůstala. Objevila se na obálce britského Vogue a Karl Lagerfeld ji vybral jako novou tvář pro Chanel.
V 90. letech byla její kariéra na vrcholu - předváděla pro všechny luxusní módní značky (Versace, Chloé, Yves Saint Laurent, Christian Dior, Fendi, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Louis Vuitton, Chanel aj.) a pravidelně se objevovala na fotkách prestižních módních časopisů, ať už je to Vogue, Cosmopolitan, Elle, Vanity Fair a další.
Jako mnoho jiných modelek se i Claudia Schiffer pokusila prosadit u filmu, nedá se však říct, že by se svým hereckým uměním slavila kdovíjaké úspěchy. Objevila se v menších rolích například ve snímcích Sám doma a bohatý (1994), Milenci na horách (1999) a je možné ji zahlédnout i v oblíbeném filmu Láska nebeská (2003).
Jejím dlouholetým partnerem byl kouzelník David Copperfield, vystupovala i v některých jeho číslech. Nakonec se však provdala za filmového producenta Matthewa Vaughna.Kdo je Claudia Schiffer? Životopis Claudia Schiffer, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Claudia Schiffer

Národnost: německá
Datum narození: 25. srpna 1970
Místo narození: Rheinberg, Německo

Zaujala vás biografie osobnosti Claudia Schiffer? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Makaróny? Rozumíte pojmu Filipojakubská noc? Rozumíte pojmu Schizofrenie? Znáte pojem Rasca?

Klíčová slova: biografie, život, datum narození, osobnost, národnost, modeling, modeling, osobnosti, kdy se narodila Claudia Schiffer?, lexikon, popis, Claudia Schiffer, kdo je Claudia Schiffer?, kde se narodila Claudia Schiffer?, narození, Claudia Schiffer

Pojem Claudia Schiffer je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Claudia Schiffer

Najít heslo Claudia Schiffer ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Claudia Schiffer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Claudia Schiffer na Google obrázcích

Najít heslo Claudia Schiffer ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Claudia Schiffer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Claudia Schiffer například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Claudia Schiffer?

Právě jste zjistili Kdo je to Claudia Schiffer? Kdy se narodila Claudia Schiffer? Kde se narodila Claudia Schiffer? Claudia Schiffer je v sekci Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Claudia Schiffer třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Claudia Schiffer i v jiné kategorii než je modeling.