Kdo je to?
Kdo je to, byl Prozaik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prozaik? Lidé, profese

Kdo je to Prozaik?

Co znamená a jaký je význam slova Prozaik?

Prozaik je autor či spisovatel píšící prózu, vytvářející prozaická díla. Za ta považujeme všechny texty, které nejsou psané ve verších. Próza je opakem poezie. Stavba prozaických textů má přirozenou formu, logickou strukturu, je členěna do odstavců apod. Umělečtí prozaici jsou například fejetonisté, romanisté, esejisté, novelisté apod. Za prozaiky považuje i autory vědeckých děl, zákonů, vyhlášek, návodů, studií a dalších běžných textů.Kdo je to, byl Prozaik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prozaik? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Prozaik? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Palmarín? Vzpomenete si na definici slova Zádušní mše? Víte co je Wallpaper? Vzpomněli byste si na význam slova Lodžie?

Klíčová slova: co je to Prozaik?, odborný výraz, kdo je Prozaik?, etymologie, význam slova, synonymum, význam pojmu, Prozaik, termín, definice, profese, kdo to je, co znamená, heslo, přesný výraz, význam

Pojem Prozaik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Prozaik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Prozaik ve Wikipedii

Hledat výraz Prozaik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Prozaik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Prozaik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prozaik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Prozaik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prozaik? Kdo to byl Prozaik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prozaik? Definice pojmu Prozaik je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?