Kdo je to?
Kdo je to, byl Prozaik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prozaik? Lidé, profese

Kdo je to Prozaik?

Co znamená a jaký je význam slova Prozaik?

Prozaik je autor či spisovatel píšící prózu, vytvářející prozaická díla. Za ta považujeme všechny texty, které nejsou psané ve verších. Próza je opakem poezie. Stavba prozaických textů má přirozenou formu, logickou strukturu, je členěna do odstavců apod. Umělečtí prozaici jsou například fejetonisté, romanisté, esejisté, novelisté apod. Za prozaiky považuje i autory vědeckých děl, zákonů, vyhlášek, návodů, studií a dalších běžných textů.Kdo je to, byl Prozaik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prozaik? Lidé, profese

Definici slova Prozaik můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Linon? Pamatujete si definici pojmu Biopsie? Víte co je Větný ekvivalent? Vzpomněli byste si co znamená slovo Plebiscit?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, význam slova, synonymum, Prozaik, pojem, kdo to je, slovo, popis, vysvětlení, odborný výraz, co znamená, původ slova, popis, význam pojmu, význam

Pojem Prozaik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Prozaik v následujících zdrojích

Hledat termín Prozaik ve Wikipedii

Najít termín Prozaik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Prozaik na Google.cz

Vyhledat výraz Prozaik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Prozaik například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prozaik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Prozaik? Kdo to byl Prozaik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prozaik? Definice pojmu Prozaik patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Prozaik i v jiné kategorii než je sekce profese.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?