Kdo je to?
Kdo je to Šmejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šmejdíř? Lidé, profese

Kdo je to Šmejdíř?

Co znamená a jaký je význam slova Šmejdíř?

Šmejdíř byl drobný obchodníček, který prodával především méně kvalitní a levné šperky z kovu, ozdoby, spony a knoflíky. Jednalo se o druh kramáře, šmejdířovo zboží se označovalo jako šmejd a šmjdíř ho buď dovážel, nebo sám vyráběl.
Tento obchodník patřil do stejného cechu jako šmukýř. Dalšími předměty, se kterými šmejdíř obchodoval, mohly být například přezky, kroužky, lžíce svícny, konvice, moždíře a další drobné kovové předměty.Kdo je to Šmejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šmejdíř? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Šmejdíř? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Halucinace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dna? Vzpomněli byste si co znamená slovo RPSN? Víte co je Epifyt?

Klíčová slova: Šmejdíř, přesný výraz, definice, wikipedie, vysvětlení, lexikon, pojem, synonymum, přesný výraz, wiki, co znamená, odborný výraz, heslo, Šmejdíř, profese, etymologie

Pojem Šmejdíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmejdíř ve Wikimedia Commons

Hledat termín Šmejdíř ve Wikislovníku

Vyhledat termín Šmejdíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Šmejdíř na Google.cz

Vyhledat heslo Šmejdíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmejdíř například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šmejdíř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šmejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmejdíř? Definice pojmu Šmejdíř se nachází v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Šmejdíř v jiné sekci než profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.