Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmejdíř? Lidé, profese

Kdo je to Šmejdíř?

Jaký je význam slova Šmejdíř? Co to znamená?

Šmejdíř byl drobný obchodníček, který prodával především méně kvalitní a levné šperky z kovu, ozdoby, spony a knoflíky. Jednalo se o druh kramáře, šmejdířovo zboží se označovalo jako šmejd a šmjdíř ho buď dovážel, nebo sám vyráběl.
Tento obchodník patřil do stejného cechu jako šmukýř. Dalšími předměty, se kterými šmejdíř obchodoval, mohly být například přezky, kroužky, lžíce svícny, konvice, moždíře a další drobné kovové předměty.Kdo je to, byl Šmejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmejdíř? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Šmejdíř? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Banner? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klevela? Vzpomněli byste si co znamená slovo Celiakie? Víte co je Kontraindikace?

Klíčová slova: co je to Šmejdíř?, definice, kdo je Šmejdíř?, lexikon, význam slova, přesný výraz, pojem, informace, formulace, popis, význam, Šmejdíř, slovo, popis, přesný význam, původ slova

Pojem Šmejdíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Šmejdíř ve Wikipedii

Najít výraz Šmejdíř ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Šmejdíř na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmejdíř ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmejdíř například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Šmejdíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šmejdíř? Kdo to byl Šmejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmejdíř? Definice pojmu Šmejdíř je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.