Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmejdíř? Lidé, profese

Kdo je to Šmejdíř?

Jaký je význam slova Šmejdíř? Co to znamená?

Šmejdíř byl drobný obchodníček, který prodával především méně kvalitní a levné šperky z kovu, ozdoby, spony a knoflíky. Jednalo se o druh kramáře, šmejdířovo zboží se označovalo jako šmejd a šmjdíř ho buď dovážel, nebo sám vyráběl.
Tento obchodník patřil do stejného cechu jako šmukýř. Dalšími předměty, se kterými šmejdíř obchodoval, mohly být například přezky, kroužky, lžíce svícny, konvice, moždíře a další drobné kovové předměty.Kdo je to, byl Šmejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmejdíř? Lidé, profese

Tento text (Šmejdíř) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Halucinace? Víte, co je to NRKI? Vzpomněli byste si co znamená slovo Keratokonus? Rozumíte pojmu Abázie?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, význam pojmu, informace, význam, slovo, přesný výraz, přesný význam, formulace, Šmejdíř, definice, kdo je Šmejdíř?, termín, popis, odborný výraz, profese

Pojem Šmejdíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmejdíř ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Šmejdíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Šmejdíř na Youtube

Hledat slovo Šmejdíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmejdíř například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šmejdíř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šmejdíř? Kdo to byl Šmejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmejdíř? Definice pojmu Šmejdíř je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.