Kdo je to?
Kdo je to Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chlípník? Lidé, hanlivé

Chlípník

Jaký je význam slova Chlípník? Co to znamená?

Chlípník je muž, kterého můžeme označit za nemravu, prasáka, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, chlíváka, prostopášníka, zpustlíka, zvrhlíka, zhýralce. Chlípník je člověk, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé ženy a dívky (voyaer), o muže, který dává ženám nevhodné nemravné návrhy apod.


Kdo je to Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chlípník? Lidé, hanlivé

Sdílejte text pojmu Chlípník s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Daňová evidence? Znáte termín Denotace? Víte co je Tunika? Víte, co je to Solná jeskyně?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, termín, heslo, popis, Chlípník, slovo, pojem, význam slova, Chlípník, formulace, význam, význam pojmu, původ slova, definice, wikipedie

Pojem Chlípník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Chlípník ve Wikipedii

Zkusit najít Chlípník na Google obrázcích

Vyhledat termín Chlípník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Chlípník na Google.cz

Hledat termín Chlípník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Chlípník například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Chlípník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Chlípník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlípník? Definice pojmu Chlípník se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivka, chlípník, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Chlípník hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).