Kdo je to?
Kdo je to, byl Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlípník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chlípník?

Co znamená a jaký je význam slova Chlípník?

Chlípník je muž, kterého můžeme označit za nemravu, prasáka, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, chlíváka, prostopášníka, zpustlíka, zvrhlíka, zhýralce. Chlípník je člověk, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé ženy a dívky (voyaer), o muže, který dává ženám nevhodné nemravné návrhy apod.


Kdo je to, byl Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlípník? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chlípník s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bentonit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plast? Víte co je IrfanView? Znáte termín Šoulet?

Klíčová slova: heslo, Chlípník, kdo to je, termín, wiki, formulace, informace, co je to Chlípník?, původ slova, etymologie, odborný výraz, slovo, popis, co znamená, kdo je Chlípník?, význam slova

Pojem Chlípník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Chlípník

Zkusit najít Chlípník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Chlípník ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Chlípník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chlípník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Chlípník například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chlípník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chlípník? Kdo to byl Chlípník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlípník? Definice pojmu Chlípník patří do sekce hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Chlípník i jinde než v sekci než v hanlivé.