Kdo je to?
Kdo je to, byl Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlípník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chlípník?

Co znamená a jaký je význam slova Chlípník?

Chlípník je muž, kterého můžeme označit za nemravu, prasáka, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, chlíváka, prostopášníka, zpustlíka, zvrhlíka, zhýralce. Chlípník je člověk, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé ženy a dívky (voyaer), o muže, který dává ženám nevhodné nemravné návrhy apod.Kdo je to, byl Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlípník? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Chlípník? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Imunologie? Znáte definici termínu Ionizace? Víte co je Evernote? Pamatujete si definici pojmu Čitatel?

Klíčová slova: přesný význam, informace, význam pojmu, popis, přesný výraz, význam, význam slova, pojem, definice, co znamená, kdo je Chlípník?, Chlípník, co je to Chlípník?, lexikon, termín, kdo to je

Pojem Chlípník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Chlípník na Google.cz

Vyhledat pojem Chlípník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chlípník ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Chlípník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Chlípník například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chlípník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chlípník? Kdo to byl Chlípník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlípník? Definice pojmu Chlípník je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).