Kdo je to?
Kdo byl George Washington? Životopis George Washington, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to George Washington?

Kdo to byl George Washington? Stručný životopis

George Washington byl první prezident USA. Prosadil se jako představitel virginské opozice proti Britům. Vedl kontinentální vojska a podařilo se mu zvítězit v několika bitvách. Byl tím, komu se podařilo uzavřít mír.
George Washington se na nějaký čas stáhl do ústraní, ale později se vrátil na politickou scénu a stal se předsedou ústavodárného shromáždění. Prezidentem byl zvolen dvakrát za sebou. Nové hlavní město a stát nesou jeho jméno.Kdo byl George Washington? Životopis George Washington, slavní lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě George Washington

Národnost: Americká
Datum narození: 22. února 1732
Místo narození: Bridge\'s Creek
Datum úmrtí: 13. prosince 1799

Sdílejte tuto stránku s osobností George Washington s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Skleníkový efekt? Víte co je Ájurvédská masáž? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trudnomyslnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dyskalkulie?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je George Washington?, význam slova, popis, George Washington, termín, popis, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, etymologie, definice, politici, lexikon, synonymum, pojem

Pojem George Washington je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Washington ve Wikimedia Commons

Hledat heslo George Washington ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem George Washington ve Wikipedii

Najít pojem George Washington ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo George Washington například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je George Washington? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to George Washington? Kdo to byl George Washington? Kdy se narodil George Washington? Kde se narodil George Washington? Kdy zemřel George Washington? George Washington je v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka George Washington kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Washington i v jiné kategorii než je politici.