Kdo je to?
Kdo je to David Pastrňák? Životopis David Pastrňák, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to David Pastrňák?

Kdo je to David Pastrňák? Stručný životopis

David Pastrňák, zvaný Pasta, je vynikající hokejista, který se již v patnácti letech vydal hrát hokej do Švédska. Tam získával zkušenosti a vylepšoval si angličtinu. Zde vydržel tři sezóny a stal se známým. V roce 2014 ho draftoval do zámořské NHL tým Boston Bruins.
David Pastrňák zde byl vybrán jako 25. hráč. První gól v NHL dal v osmnácti letech, má stříbrnou medaili z MS do osmnácti let.Kdo je to David Pastrňák? Životopis David Pastrňák, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě David Pastrňák

Národnost: česká
Datum narození: 25.5.1996
Místo narození: Havířov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Pastrňák sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Atestace? Rozumíte pojmu IIHF? Vzpomenete si na definici slova Svobodárna? Znáte pojem Žardiniéra?

Klíčová slova: kdo to je, význam, etymologie, přesný výraz, definice, význam pojmu, informace, synonymum, vysvětlení, wiki, David Pastrňák, odborný výraz, význam slova, popis, lexikon, termín

Pojem David Pastrňák je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz David Pastrňák ve Wikipedii

Vyhledat termín David Pastrňák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem David Pastrňák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo David Pastrňák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Pastrňák například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Pastrňák

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to David Pastrňák? Kdo to byl David Pastrňák? Kdy se narodil David Pastrňák? Kde se narodil David Pastrňák? David Pastrňák se nachází v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka David Pastrňák řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Pastrňák i v jiné kategorii než je sport.