Kdo je to?
Kdo je Valentýna Bečková? Životopis Valentýna Bečková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Valentýna Bečková

Kdo je Valentýna Bečková? Životopis, informace, biografie, herectví

Valentýna Bečková je česká dětská herečka, která se narodila 8. srpna 2013 v Hradci Králové. Někteří lidé o ní hovoří jako o Tomáši Holém v sukních. Čili je označována za jednu z nejvýraznějších a nejperspektivnějších dětských hereček současnosti. Její herecké umění obdivuje mnoho jejích kolegů z branže.
Mezi její první herecké zkušenosti patří ty, které nasbírala při hraní v několika televizních reklamách.
Malá Valentýna si zahrála již v pěti letech ve filmu Příliš osobní známost, kde se objevila po boku takových hvězd jako je Eliška Balzerová, Tatiana Dyková nebo Petra Hřebíčková. V tomtéž roce se objevila i v oblíbené komedii Ženy v běhu, kde ztvárnila mladší verzi herečky Jenovéfy Bokové.
V Roce 2021 byla obsazena hned do tří filmů. Prvním z nich je vánoční romantika Přání Ježíškovi, kde Valentýna ztvárnila menší roli po boku Hany Vágnerové, Richarda Krajča, Anny Polívkové, Evy Holubové či Jiřího Langmajera. Mimo to se Valentýna představila jako malá baletka ve filmu Láska na špičkách. Kromě ní byla do tohoto snímku obsazena například i Vica Kerekes, Jana Stryková, Linda Rybová nebo Jakub Kohák.
Doposud nejvýraznější rolí Valentýny Bečkové se stala postava malé princezny Johanky v pokračování divácky velmi úspěšné pohádky Tajemství staré bambitky, kde se Valentýna stala filmovou dcerou krále Jakuba, jehož ztvárnil hudebník Tomáš Klus, a královny Aničky v interpretaci Kamily Janovičové. Kromě nich se v pohádce objevila i celá řada dalších slavných jmen. Ke své postavě loupežníka Karaby se vrátil Ondřej Vetchý, k rolím hlavních záporáků, rádců Lorence a Ference, se vrátili Jiří Lábus a Miroslav Vladyka.
V roce 2021 se také objevila ve videoklipu k písni Vánoce jako dřív, kterou společně nazpíval hudebník Marek Ztracený se zpěvačkou Hanou Zagorovou.
Mezi její nejnovější filmy zatím patří dvě slovenské romantická komedie Srdce na dlani a Přání k narozeninám.
Za všechny své herecké role pochopitelně již obdržela hezké honoráře, ty jí však rodiče schovávají až do dospělosti. Podle jejích vlastních slov žije jako obyčejné dítě. To, co potřebuje, dostane od rodičů. Velké věci si ale musí přát k Vánocům nebo narozeninám.
Do budoucna by chtěla ve filmové branži zůstat. Ráda by se sice pustila cestou režírování, herectví by však ani tak na hřebík pověsit nechtěla.Kdo je Valentýna Bečková? Životopis Valentýna Bečková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Valentýna Bečková

Národnost: česká
Datum narození: 8. srpna 2013
Místo narození: Hradec Králové

Popis osobnosti Valentýna Bečková můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Edukace? Vzpomenete si na definici slova Keloidní jizva? Rozumíte pojmu Úvaha? Vzpomněli byste si na význam slova Keratokonus?

Klíčová slova: lexikon, informace, biografie, herectví, kdy se narodila Valentýna Bečková?, místo narození, osobnost, kdo je Valentýna Bečková?, zajímavosti, životopis, vysvětlení, kde se narodila Valentýna Bečková?, datum narození, narození, wiki, herectví

Pojem Valentýna Bečková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Valentýna Bečková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Valentýna Bečková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Valentýna Bečková ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Valentýna Bečková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Valentýna Bečková na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Valentýna Bečková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Valentýna Bečková? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Valentýna Bečková? Kdy se narodila Valentýna Bečková? Kde se narodila Valentýna Bečková? Valentýna Bečková patří do sekce Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Valentýna Bečková kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valentýna Bečková i v jiné kategorii než je herectví.