Kdo je to?
Kdo je Valentýna Bečková? Životopis Valentýna Bečková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Valentýna Bečková

Kdo je Valentýna Bečková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Valentýna Bečková je česká dětská herečka, která se narodila 8. srpna 2013 v Hradci Králové. Někteří lidé o ní hovoří jako o Tomáši Holém v sukních. Čili je označována za jednu z nejvýraznějších a nejperspektivnějších dětských hereček současnosti. Její herecké umění obdivuje mnoho jejích kolegů z branže.
Mezi její první herecké zkušenosti patří ty, které nasbírala při hraní v několika televizních reklamách.
Malá Valentýna si zahrála již v pěti letech ve filmu Příliš osobní známost, kde se objevila po boku takových hvězd jako je Eliška Balzerová, Tatiana Dyková nebo Petra Hřebíčková. V tomtéž roce se objevila i v oblíbené komedii Ženy v běhu, kde ztvárnila mladší verzi herečky Jenovéfy Bokové.
V Roce 2021 byla obsazena hned do tří filmů. Prvním z nich je vánoční romantika Přání Ježíškovi, kde Valentýna ztvárnila menší roli po boku Hany Vágnerové, Richarda Krajča, Anny Polívkové, Evy Holubové či Jiřího Langmajera. Mimo to se Valentýna představila jako malá baletka ve filmu Láska na špičkách. Kromě ní byla do tohoto snímku obsazena například i Vica Kerekes, Jana Stryková, Linda Rybová nebo Jakub Kohák.
Doposud nejvýraznější rolí Valentýny Bečkové se stala postava malé princezny Johanky v pokračování divácky velmi úspěšné pohádky Tajemství staré bambitky, kde se Valentýna stala filmovou dcerou krále Jakuba, jehož ztvárnil hudebník Tomáš Klus, a královny Aničky v interpretaci Kamily Janovičové. Kromě nich se v pohádce objevila i celá řada dalších slavných jmen. Ke své postavě loupežníka Karaby se vrátil Ondřej Vetchý, k rolím hlavních záporáků, rádců Lorence a Ference, se vrátili Jiří Lábus a Miroslav Vladyka.
V roce 2021 se také objevila ve videoklipu k písni Vánoce jako dřív, kterou společně nazpíval hudebník Marek Ztracený se zpěvačkou Hanou Zagorovou.
Mezi její nejnovější filmy zatím patří dvě slovenské romantická komedie Srdce na dlani a Přání k narozeninám.
Za všechny své herecké role pochopitelně již obdržela hezké honoráře, ty jí však rodiče schovávají až do dospělosti. Podle jejích vlastních slov žije jako obyčejné dítě. To, co potřebuje, dostane od rodičů. Velké věci si ale musí přát k Vánocům nebo narozeninám.
Do budoucna by chtěla ve filmové branži zůstat. Ráda by se sice pustila cestou režírování, herectví by však ani tak na hřebík pověsit nechtěla.Kdo je Valentýna Bečková? Životopis Valentýna Bečková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Valentýna Bečková

Národnost: česká
Datum narození: 8. srpna 2013
Místo narození: Hradec Králové

Popis osobnosti Valentýna Bečková můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Ketonová dieta? Pamatujete si definici pojmu Lupénková pila? Rozumíte pojmu Bankomat? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kostlánka?

Klíčová slova: wikipedie, informace, Valentýna Bečková, datum narození, vysvětlení, zajímavosti, kdy se narodila Valentýna Bečková?, herectví, národnost, Valentýna Bečková, wiki, herectví, osobnosti, život, narození, popis

Pojem Valentýna Bečková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Valentýna Bečková v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Valentýna Bečková ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Valentýna Bečková ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Valentýna Bečková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Valentýna Bečková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Valentýna Bečková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Valentýna Bečková například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Valentýna Bečková

Právě jste zjistili Kdo je to Valentýna Bečková? Kdy se narodila Valentýna Bečková? Kde se narodila Valentýna Bečková? Valentýna Bečková je v sekci Herectví

Kategorie herectví, mladík kudrny, valentýna Bečková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Valentýna Bečková řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valentýna Bečková i v jiné kategorii než je herectví.