Kdo je to?
Kdo je Khalid? Životopis Khalid, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Khalid

Kdo je Khalid? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Khalid je americký zpěvák a skladatel.
Celým jménem se jmenuje Khalid Donnel Robinson a v hudbě se věnuje žánrům pop a R&B.
Svou pěveckou kariéru začal rozvíjet v roce 2016, kdy se objevily jeho první singly. O rok později vydal své první album American Teen, se kterým se mu podařilo prorazit.
Jeho píseň The Way se objevila v populárním marvelovkém blockbusteru Black Panther. Na některých písních spolupracuje s dalšími umělci - např. s Billi Eilish nebo s DJ Marshmello. V roce 2018 vystupoval na Billboard Music Awards, zároveň je také několikanásobným držitelem této ceny.
V roce 2019 vydal další oceňované album Free spirit, na které navazovalo úspěšné turné.
Za svou tvorbu pravidelně sbírá ocenění, například American Music Award, získal několik nominací na hudební ceny Grammy a po vydání druhého alba se stal nejstreamovanějším umělcem na Spotify.Kdo je Khalid? Životopis Khalid, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Khalid

Národnost: americká
Datum narození: 11. února 1998
Místo narození: Georgie

Tento text (Khalid) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín AGROFERT? Víte co je Norma? Vzpomenete si na definici slova Kompromis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Youtube?

Klíčová slova: zajímavosti, wikipedie, datum narození, Khalid, biografie, osobnosti, lexikon, vysvětlení, informace, životopis, kde se narodil Khalid?, místo narození, Khalid, popis, život, hudba

Pojem Khalid je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Khalid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Khalid ve Wikislovníku

Najít heslo Khalid ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Khalid na Google.cz

Vyhledat výraz Khalid ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Khalid například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Khalid? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Khalid? Kdy se narodil Khalid? Kde se narodil Khalid? Khalid patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, skleněné housle, khalid, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Khalid dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Khalid i v jiné kategorii než je hudba.