Kdo je to?
Kdo je Khalid? Životopis Khalid, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Khalid?

Kdo je Khalid? Životopis, informace, biografie, hudba

Khalid je americký zpěvák a skladatel.
Celým jménem se jmenuje Khalid Donnel Robinson a v hudbě se věnuje žánrům pop a R&B.
Svou pěveckou kariéru začal rozvíjet v roce 2016, kdy se objevily jeho první singly. O rok později vydal své první album American Teen, se kterým se mu podařilo prorazit.
Jeho píseň The Way se objevila v populárním marvelovkém blockbusteru Black Panther. Na některých písních spolupracuje s dalšími umělci - např. s Billi Eilish nebo s DJ Marshmello. V roce 2018 vystupoval na Billboard Music Awards, zároveň je také několikanásobným držitelem této ceny.
V roce 2019 vydal další oceňované album Free spirit, na které navazovalo úspěšné turné.
Za svou tvorbu pravidelně sbírá ocenění, například American Music Award, získal několik nominací na hudební ceny Grammy a po vydání druhého alba se stal nejstreamovanějším umělcem na Spotify.Kdo je Khalid? Životopis Khalid, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Khalid

Národnost: americká
Datum narození: 11. února 1998
Místo narození: Georgie

Tento text (Khalid) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Průčelí? Pamatujete si definici pojmu Napoleonský komplex? Vzpomenete si na definici slova PUR pěna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kumys?

Klíčová slova: osobnosti, vysvětlení, životopis, popis, wiki, zajímavosti, hudba, život, Khalid, kde se narodil Khalid?, Khalid, kdo je Khalid?, informace, kdy se narodil Khalid?, osobnost, místo narození

Pojem Khalid je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Khalid

Zkusit najít Khalid ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Khalid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Khalid na Youtube

Najít pojem Khalid na Google.cz

Hledat frázi Khalid ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Khalid například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Khalid

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Khalid? Kdy se narodil Khalid? Kde se narodil Khalid? Khalid je v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Khalid dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Khalid i v jiné kategorii než je hudba.