Kdo je to?
Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kurt Cobain?

Kdo to byl Kurt Cobain? Stručný životopis

Kurt Cobain byl velmi úspěšný americký zpěvák, skladatel a kytarista, frontman skupiny Nirvana. Patřil k nejlepším hráčům na kytaru na světě. Jeho dětství bylo poznamenáno rozvodem rodičů, což se později projevilo i v textech některých písní skupiny Nirvana. Byl jedním z jejích zakládajících členů. Se skupinou Nirvana dosáhl obrovského úspěchu především s hitem Smells Like Teen Spirit, který je vynesl na špičku hitparády.
Obrovský úspěch však přinesl i problémy, Cobainovi především závislost na heroinu. Mezi dalšími úspěšnými alby absolvoval Kurt Cobain protidrogovou léčbu. Přesto se později pokusil o sebevraždu a při přerušení dalšího léčení se ve svém domě zastřelil.Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Kurt Cobain

Národnost: irská
Datum narození: 20. února 1967
Místo narození: Aberdeen
Datum úmrtí: 5. dubna 1994

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kurt Cobain? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Spirulina? Znáte definici termínu Obstrukce? Víte co je Introvert? Pamatujete si definici pojmu Zánět?

Klíčová slova: popis, wiki, etymologie, význam, formulace, kdo je Kurt Cobain?, přesný význam, odborný výraz, definice, význam pojmu, popis, slovo, heslo, synonymum, co je to Kurt Cobain?, kdo to je

Pojem Kurt Cobain je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kurt Cobain doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kurt Cobain ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Kurt Cobain ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Kurt Cobain ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Kurt Cobain ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurt Cobain například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Kurt Cobain?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kurt Cobain? Kdo to byl Kurt Cobain? Kdy se narodil Kurt Cobain? Kde se narodil Kurt Cobain? Kdy zemřel Kurt Cobain? Kurt Cobain je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kurt Cobain řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kurt Cobain i v jiné kategorii než je hudba.