Kdo je to?
Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kurt Cobain?

Kdo to byl Kurt Cobain? Stručný životopis

Kurt Cobain byl velmi úspěšný americký zpěvák, skladatel a kytarista, frontman skupiny Nirvana. Patřil k nejlepším hráčům na kytaru na světě. Jeho dětství bylo poznamenáno rozvodem rodičů, což se později projevilo i v textech některých písní skupiny Nirvana. Byl jedním z jejích zakládajících členů. Se skupinou Nirvana dosáhl obrovského úspěchu především s hitem Smells Like Teen Spirit, který je vynesl na špičku hitparády.
Obrovský úspěch však přinesl i problémy, Cobainovi především závislost na heroinu. Mezi dalšími úspěšnými alby absolvoval Kurt Cobain protidrogovou léčbu. Přesto se později pokusil o sebevraždu a při přerušení dalšího léčení se ve svém domě zastřelil.Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Kurt Cobain

Národnost: irská
Datum narození: 20. února 1967
Místo narození: Aberdeen
Datum úmrtí: 5. dubna 1994

Popis osobnosti Kurt Cobain můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova ICloud? Znáte pojem Archa úmluvy? Víte co je Oukrop? Vzpomenete si na definici slova Facebook?

Klíčová slova: slovo, hudba, popis, formulace, pojem, co znamená, význam slova, kdo je Kurt Cobain?, přesný význam, heslo, kdo to je, význam pojmu, odborný výraz, termín, lexikon, vysvětlení

Pojem Kurt Cobain je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Kurt Cobain ve Wikislovníku

Najít výraz Kurt Cobain ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kurt Cobain ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Kurt Cobain ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurt Cobain například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kurt Cobain

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kurt Cobain? Kdo to byl Kurt Cobain? Kdy se narodil Kurt Cobain? Kde se narodil Kurt Cobain? Kdy zemřel Kurt Cobain? Kurt Cobain se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kurt Cobain např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kurt Cobain i v jiné kategorii než je hudba.