Kdo je to?
Kdo je to Míšenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Míšenec? Lidé, vlastnosti

Míšenec

Co znamená a jaký je význam slova Míšenec?

Míšenec je označení pro potomka dvou různých lidských ras.
Nejznámější označení pro míšence je mestic - potomek bělocha a příslušníka původního amerického obyvatelstva. Dále například mulat - potomek bělocha a černocha. Používá se též označení zambo pro potomka černocha a příslušníka původního obyvatelstva.
Míšenci se především v minulosti, ale i nyní často potýkali a potýkají s rasovými předsudky a rasovými útoky. Mohou mít problémy zapadnout do společnosti, protože nepatří plně ani k jedné rase, a potýkat se se sociálním vyloučením.Kdo je to Míšenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Míšenec? Lidé, vlastnosti

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Fluktuace? Víte co je Mokřad? Víte co je Notebook? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pokosová pila?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, význam slova, přesný význam, wiki, význam, slovo, etymologie, definice, popis, vysvětlení, informace, původ slova, vlastnosti, vlastnosti, přesný výraz

Pojem Míšenec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Míšenec v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Míšenec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Míšenec na Google.cz

Hledat videa s názvem Míšenec na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Míšenec ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Míšenec na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Míšenec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Míšenec, definice, vysvětlení pojmu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Míšenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Míšenec? Definice pojmu Míšenec patří do kategorie Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zamilovaní chlapci, míšenec, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).