Kdo je to?
Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Anna K?

Kdo je to Anna K? Stručný životopis

Anna K. je česká zpěvačka a skladatelka. V roce 2011 a 2012 byla vítězkou ankety Žebřík časopisu Report a pětkrát získala ocenění Anděl. Anna K., vlastním jménem Lucianna Krecarová, se již ve věku osmi let proslavila jako Pachole v Kytici, uvedené divadlem Semafor. V Semaforu pak působila dvě desetiletí. Jako zpěvačka prorazila deskou Nebe (1999). S dalšími alby přišla i významná ocenění.
Anna K. se zapojuje do kampaní zaměřených na prevenci rakoviny prsu, sama totiž toto onemocnění a léčbu prodělala.Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Anna K

Národnost: česká
Datum narození: 4. 1. 1966
Místo narození: Špindlerův Mlýn

Sdílejte tuto stránku s osobností Anna K se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chalífát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podzim? Pamatujete si definici pojmu Babyka? Víte co je Pemrlice?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný význam, Anna K, význam slova, původ slova, slovo, popis, co je to Anna K?, pojem, formulace, lexikon, termín, popis, hudba, přesný výraz, co znamená

Pojem Anna K je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Anna K ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Anna K ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Anna K ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Anna K ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna K například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna K

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Anna K? Kdo to byl Anna K? Kdy se narodil Anna K? Kde se narodil Anna K? Anna K je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Anna K dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna K i v jiné kategorii než je hudba.