Kdo je to?
Kdo je Anna K? Životopis Anna K, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Anna K?

Kdo je Anna K? Životopis, informace, biografie, hudba

Anna K. je česká zpěvačka a skladatelka. V roce 2011 a 2012 byla vítězkou ankety Žebřík časopisu Report a pětkrát získala ocenění Anděl. Anna K., vlastním jménem Lucianna Krecarová, se již ve věku osmi let proslavila jako Pachole v Kytici, uvedené divadlem Semafor. V Semaforu pak působila dvě desetiletí. Jako zpěvačka prorazila deskou Nebe (1999). S dalšími alby přišla i významná ocenění.
Anna K. se zapojuje do kampaní zaměřených na prevenci rakoviny prsu, sama totiž toto onemocnění a léčbu prodělala.Kdo je Anna K? Životopis Anna K, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Anna K

Národnost: česká
Datum narození: 4. ledna 1965
Místo narození: Špindlerův Mlýn

Líbí se stručný životopis s osobou Anna K? Pak se podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Chalífát? Pamatujete si definici pojmu Korelace? Pamatujete si definici pojmu Švýcarská káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Relé?

Klíčová slova: kdo je Anna K?, život, wiki, narození, osobnosti, lexikon, místo narození, Anna K, wikipedie, kdy se narodila Anna K?, osobnost, Anna K, datum narození, hudba, národnost, biografie

Pojem Anna K je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Anna K na Youtube

Hledat výraz Anna K na Google.cz

Hledat frázi Anna K ve Wikipedii

Zkusit najít termín Anna K v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna K například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Anna K?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anna K? Kdy se narodila Anna K? Kde se narodila Anna K? Anna K je v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anna K řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna K i v jiné kategorii než je hudba.