Kdo je to?
Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Anna K?

Kdo je to Anna K? Stručný životopis

Anna K. je česká zpěvačka a skladatelka. V roce 2011 a 2012 byla vítězkou ankety Žebřík časopisu Report a pětkrát získala ocenění Anděl. Anna K., vlastním jménem Lucianna Krecarová, se již ve věku osmi let proslavila jako Pachole v Kytici, uvedené divadlem Semafor. V Semaforu pak působila dvě desetiletí. Jako zpěvačka prorazila deskou Nebe (1999). S dalšími alby přišla i významná ocenění.
Anna K. se zapojuje do kampaní zaměřených na prevenci rakoviny prsu, sama totiž toto onemocnění a léčbu prodělala.Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Anna K

Národnost: česká
Datum narození: 4. 1. 1966
Místo narození: Špindlerův Mlýn

Sdílejte tuto stránku s osobností Anna K s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Klišé? Víte, co je to Bolid? Pamatujete si definici pojmu Ztracené bednění? Rozumíte pojmu Uloženka?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, popis, popis, synonymum, co je to Anna K?, wiki, význam slova, co znamená, význam, hudba, formulace, význam pojmu, původ slova, etymologie, heslo

Pojem Anna K je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Anna K ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Anna K na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna K ve Wikimedia Commons

Hledat termín Anna K ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna K například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Anna K?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anna K? Kdo to byl Anna K? Kdy se narodil Anna K? Kde se narodil Anna K? Anna K je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Anna K třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna K i v jiné kategorii než je hudba.