Kdo je to?
Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Anna K?

Kdo je to Anna K? Stručný životopis

Anna K. je česká zpěvačka a skladatelka. V roce 2011 a 2012 byla vítězkou ankety Žebřík časopisu Report a pětkrát získala ocenění Anděl. Anna K., vlastním jménem Lucianna Krecarová, se již ve věku osmi let proslavila jako Pachole v Kytici, uvedené divadlem Semafor. V Semaforu pak působila dvě desetiletí. Jako zpěvačka prorazila deskou Nebe (1999). S dalšími alby přišla i významná ocenění.
Anna K. se zapojuje do kampaní zaměřených na prevenci rakoviny prsu, sama totiž toto onemocnění a léčbu prodělala.Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Anna K

Národnost: česká
Datum narození: 4. 1. 1966
Místo narození: Špindlerův Mlýn

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anna K sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ledové víno? Znáte definici termínu Sendvič? Pamatujete si definici pojmu Hrdobec? Pamatujete si definici pojmu IBAN?

Klíčová slova: přesný význam, popis, synonymum, termín, kdo to je, hudba, kdo je Anna K?, co znamená, wiki, pojem, definice, informace, lexikon, Anna K, etymologie, význam

Pojem Anna K je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Anna K

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna K ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Anna K na Google.cz

Najít výraz Anna K ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Anna K ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna K například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Anna K?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Anna K? Kdo to byl Anna K? Kdy se narodil Anna K? Kde se narodil Anna K? Anna K patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anna K kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna K i v jiné kategorii než je hudba.