Kdo je to?
Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Anna K?

Kdo je to Anna K? Stručný životopis

Anna K. je česká zpěvačka a skladatelka. V roce 2011 a 2012 byla vítězkou ankety Žebřík časopisu Report a pětkrát získala ocenění Anděl. Anna K., vlastním jménem Lucianna Krecarová, se již ve věku osmi let proslavila jako Pachole v Kytici, uvedené divadlem Semafor. V Semaforu pak působila dvě desetiletí. Jako zpěvačka prorazila deskou Nebe (1999). S dalšími alby přišla i významná ocenění.
Anna K. se zapojuje do kampaní zaměřených na prevenci rakoviny prsu, sama totiž toto onemocnění a léčbu prodělala.Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Anna K

Národnost: česká
Datum narození: 4. 1. 1966
Místo narození: Špindlerův Mlýn

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Anna K? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ledové víno? Znáte termín Aqua? Pamatujete si definici pojmu Hrdobec? Víte, co je to Garam másala?

Klíčová slova: slovo, definice, původ slova, synonymum, formulace, etymologie, kdo je Anna K?, heslo, informace, lexikon, přesný význam, význam, popis, termín, kdo to je, co znamená

Pojem Anna K je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Anna K v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Anna K ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Anna K ve Wikipedii

Hledat heslo Anna K ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Anna K na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna K například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Anna K? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anna K? Kdo to byl Anna K? Kdy se narodil Anna K? Kde se narodil Anna K? Anna K je v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Anna K dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna K i v jiné kategorii než je hudba.