Kdo je to?
Kdo je Anna K? Životopis Anna K, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Anna K?

Kdo je Anna K? Životopis, informace, biografie, hudba

Anna K. je česká zpěvačka a skladatelka. V roce 2011 a 2012 byla vítězkou ankety Žebřík časopisu Report a pětkrát získala ocenění Anděl. Anna K., vlastním jménem Lucianna Krecarová, se již ve věku osmi let proslavila jako Pachole v Kytici, uvedené divadlem Semafor. V Semaforu pak působila dvě desetiletí. Jako zpěvačka prorazila deskou Nebe (1999). S dalšími alby přišla i významná ocenění.
Anna K. se zapojuje do kampaní zaměřených na prevenci rakoviny prsu, sama totiž toto onemocnění a léčbu prodělala.Kdo je Anna K? Životopis Anna K, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Anna K

Národnost: česká
Datum narození: 4. ledna 1965
Místo narození: Špindlerův Mlýn

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anna K s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Chalífát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Leidenská mutace? Pamatujete si definici pojmu Pásová bruska? Znáte termín Cepín?

Klíčová slova: život, kdo je Anna K?, Anna K, Anna K, zajímavosti, osobnost, hudba, kdy se narodila Anna K?, místo narození, popis, lexikon, národnost, životopis, vysvětlení, narození, informace

Pojem Anna K je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Anna K zkuste tyto odkazy

Hledat termín Anna K ve Wikislovníku

Vyhledat termín Anna K na Google obrázcích

Vyhledat termín Anna K na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna K ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Anna K ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna K například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna K

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Anna K? Kdy se narodila Anna K? Kde se narodila Anna K? Anna K se nachází v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Anna K řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna K i v jiné kategorii než je hudba.