Kdo je to?
Kdo je Anna K? Životopis Anna K, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Anna K?

Kdo je Anna K? Životopis, informace, biografie, hudba

Anna K. je česká zpěvačka a skladatelka. V roce 2011 a 2012 byla vítězkou ankety Žebřík časopisu Report a pětkrát získala ocenění Anděl. Anna K., vlastním jménem Lucianna Krecarová, se již ve věku osmi let proslavila jako Pachole v Kytici, uvedené divadlem Semafor. V Semaforu pak působila dvě desetiletí. Jako zpěvačka prorazila deskou Nebe (1999). S dalšími alby přišla i významná ocenění.
Anna K. se zapojuje do kampaní zaměřených na prevenci rakoviny prsu, sama totiž toto onemocnění a léčbu prodělala.Kdo je Anna K? Životopis Anna K, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Anna K

Národnost: česká
Datum narození: 4. ledna 1965
Místo narození: Špindlerův Mlýn

Zaujala vás biografie osobnosti Anna K? Potom se podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Chalífát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Logická indukce? Pamatujete si definici pojmu Vimeo? Víte co je Liché číslo?

Klíčová slova: wikipedie, Anna K, zajímavosti, kdo je Anna K?, informace, datum narození, lexikon, vysvětlení, osobnost, hudba, kde se narodila Anna K?, národnost, místo narození, život, popis, biografie

Pojem Anna K je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Anna K doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna K ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Anna K ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Anna K ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Anna K ve Wikipedii

Vyhledat pojem Anna K ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna K například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Anna K?

Právě jste zjistili Kdo je to Anna K? Kdy se narodila Anna K? Kde se narodila Anna K? Anna K je v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Anna K například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna K i v jiné kategorii než je hudba.