Kdo je to?
Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Snob?

Jaký je význam slova Snob? Co to znamená?

Snob je poněkud hanlivé označení pro člověka, často zbohatlíka, který disponuje větším finančním obnosem a své peníze utrácí za módní věci. Nečiní tak z nějakého hlubšího zájmu, ale jenom proto, aby byl "in", aby zapadl do své společenské vrstvy. Snob si pořídí např. módní oděvy určité značky, auto značky oblíbené mezi vyššími vrstvami nebo třeba psa jisté rasy jenom proto, že je momentálně populární u celebrit, nejde o to, že by se nějak více zajímal o chov psů. Snob je obecně chápán jako člověk, který je povrchní.Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Snob se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Úvěr? Vzpomněli byste si na význam slova Báseň? Rozumíte pojmu Kondiční cvičení? Znáte definici termínu Apatie?

Klíčová slova: Snob, vysvětlení, co je to Snob?, odborný výraz, definice, význam pojmu, význam slova, původ slova, popis, vlastnosti, přesný výraz, lexikon, popis, kdo to je, formulace, wiki

Pojem Snob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Snob ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Snob ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Snob ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Snob na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Snob například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Snob, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Snob? Kdo to byl Snob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snob? Definice pojmu Snob je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.