Kdo je to?
Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Snob?

Jaký je význam slova Snob? Co to znamená?

Snob je poněkud hanlivé označení pro člověka, často zbohatlíka, který disponuje větším finančním obnosem a své peníze utrácí za módní věci. Nečiní tak z nějakého hlubšího zájmu, ale jenom proto, aby byl "in", aby zapadl do své společenské vrstvy. Snob si pořídí např. módní oděvy určité značky, auto značky oblíbené mezi vyššími vrstvami nebo třeba psa jisté rasy jenom proto, že je momentálně populární u celebrit, nejde o to, že by se nějak více zajímal o chov psů. Snob je obecně chápán jako člověk, který je povrchní.Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Snob? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Úvěr? Znáte termín Multiplex? Rozumíte pojmu Kondiční cvičení? Víte, co je to Lombardní úvěr?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, kdo je Snob?, wiki, etymologie, synonymum, termín, informace, Snob, kdo to je, co je to Snob?, význam, vysvětlení, popis, pojem, heslo

Pojem Snob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Snob v následujících zdrojích

Najít slovo Snob ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Snob ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Snob na Youtube

Vyhledat slovo Snob ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Snob například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Snob? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Snob? Kdo to byl Snob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snob? Definice pojmu Snob se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Snob i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.