Kdo je to?
Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Snob?

Jaký je význam slova Snob? Co to znamená?

Snob je poněkud hanlivé označení pro člověka, často zbohatlíka, který disponuje větším finančním obnosem a své peníze utrácí za módní věci. Nečiní tak z nějakého hlubšího zájmu, ale jenom proto, aby byl "in", aby zapadl do své společenské vrstvy. Snob si pořídí např. módní oděvy určité značky, auto značky oblíbené mezi vyššími vrstvami nebo třeba psa jisté rasy jenom proto, že je momentálně populární u celebrit, nejde o to, že by se nějak více zajímal o chov psů. Snob je obecně chápán jako člověk, který je povrchní.Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Snob s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Úvěr? Víte, co je to Ionizátor? Rozumíte pojmu Třtinový cukr? Rozumíte pojmu Melancholie?

Klíčová slova: význam pojmu, vlastnosti, synonymum, přesný význam, co je to Snob?, co znamená, původ slova, popis, odborný výraz, popis, kdo to je, definice, vysvětlení, etymologie, význam, termín

Pojem Snob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Snob ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Snob ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Snob ve Wikipedii

Hledat výraz Snob ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Snob například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Snob? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Snob? Kdo to byl Snob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snob? Definice pojmu Snob je v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.