Kdo je to?
Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Snob?

Jaký je význam slova Snob? Co to znamená?

Snob je poněkud hanlivé označení pro člověka, často zbohatlíka, který disponuje větším finančním obnosem a své peníze utrácí za módní věci. Nečiní tak z nějakého hlubšího zájmu, ale jenom proto, aby byl "in", aby zapadl do své společenské vrstvy. Snob si pořídí např. módní oděvy určité značky, auto značky oblíbené mezi vyššími vrstvami nebo třeba psa jisté rasy jenom proto, že je momentálně populární u celebrit, nejde o to, že by se nějak více zajímal o chov psů. Snob je obecně chápán jako člověk, který je povrchní.Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Snob? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Úvěr? Znáte definici termínu Antropologie? Rozumíte pojmu Třtinový cukr? Pamatujete si definici pojmu NVIDIA?

Klíčová slova: popis, popis, co je to Snob?, pojem, odborný výraz, vysvětlení, kdo je Snob?, přesný výraz, wiki, termín, význam pojmu, heslo, původ slova, informace, Snob, lexikon

Pojem Snob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Snob zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Snob ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Snob na Google.cz

Hledat pojem Snob ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Snob ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Snob například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Snob

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Snob? Kdo to byl Snob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snob? Definice pojmu Snob je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.