Kdo je to?
Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Snob?

Jaký je význam slova Snob? Co to znamená?

Snob je poněkud hanlivé označení pro člověka, často zbohatlíka, který disponuje větším finančním obnosem a své peníze utrácí za módní věci. Nečiní tak z nějakého hlubšího zájmu, ale jenom proto, aby byl "in", aby zapadl do své společenské vrstvy. Snob si pořídí např. módní oděvy určité značky, auto značky oblíbené mezi vyššími vrstvami nebo třeba psa jisté rasy jenom proto, že je momentálně populární u celebrit, nejde o to, že by se nějak více zajímal o chov psů. Snob je obecně chápán jako člověk, který je povrchní.Kdo je to, byl Snob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snob? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Snob? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ústava? Znáte termín Urea? Rozumíte pojmu Logopedie? Víte, co je to Duté vlákno?

Klíčová slova: lexikon, definice, význam slova, heslo, termín, kdo to je, vysvětlení, synonymum, etymologie, vlastnosti, formulace, význam, přesný výraz, slovo, co znamená, pojem

Pojem Snob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Snob ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Snob ve Wikipedii

Hledat heslo Snob ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Snob ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Snob například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Snob

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Snob? Kdo to byl Snob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snob? Definice pojmu Snob je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Snob hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.