Kdo je to?
Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Dejdar?

Kdo je to Martin Dejdar? Stručný životopis

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Dejdar? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Psyllium? Vzpomenete si na definici slova Taekwondo? Víte co je Veni vidi vici? Vzpomněli byste si na význam slova Úmor?

Klíčová slova: synonymum, co je to Martin Dejdar?, význam, co znamená, heslo, původ slova, Martin Dejdar, herectví, wiki, etymologie, pojem, odborný výraz, lexikon, vysvětlení, slovo, popis

Pojem Martin Dejdar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Martin Dejdar

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Dejdar ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Martin Dejdar ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Martin Dejdar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Martin Dejdar ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Dejdar například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Martin Dejdar?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Dejdar? Kdo to byl Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.