Kdo je to?
Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Dejdar?

Kdo je to Martin Dejdar? Stručný životopis

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Martin Dejdar sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Řecký jogurt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rapsodie? Víte co je AUX? Znáte termín Useň?

Klíčová slova: termín, co znamená, synonymum, přesný výraz, informace, lexikon, pojem, kdo je Martin Dejdar?, popis, význam pojmu, vysvětlení, popis, definice, co je to Martin Dejdar?, etymologie, herectví

Pojem Martin Dejdar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Martin Dejdar v následujících vyhledávačích

Hledat termín Martin Dejdar ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Martin Dejdar na Youtube

Hledat slovo Martin Dejdar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Martin Dejdar ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Dejdar například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Dejdar

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Martin Dejdar? Kdo to byl Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.