Kdo je to?
Kdo je Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Martin Dejdar

Kdo je Martin Dejdar? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Popis osobnosti Martin Dejdar můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Cytologie? Pamatujete si definici pojmu Generace? Víte co je Rh faktor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vaskulitida?

Klíčová slova: narození, informace, životopis, místo narození, kdy se narodil Martin Dejdar?, zajímavosti, datum narození, herectví, wiki, osobnost, lexikon, život, Martin Dejdar, kdo je Martin Dejdar?, popis, wikipedie

Pojem Martin Dejdar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít termín Martin Dejdar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Martin Dejdar ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Martin Dejdar ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Martin Dejdar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Dejdar ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Dejdar například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Martin Dejdar? Stručná biografie

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar je v sekci Herectví

Kategorie herectví, vlnité vlasy, martin Dejdar, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.