Kdo je to?
Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Dejdar?

Kdo je to Martin Dejdar? Stručný životopis

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Tento text (Martin Dejdar) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Řecký jogurt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trestní oznámení? Víte co je AUX? Víte co je Duše?

Klíčová slova: popis, kdo je Martin Dejdar?, co znamená, význam pojmu, původ slova, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, termín, kdo to je, co je to Martin Dejdar?, etymologie, lexikon, přesný význam, informace, význam slova

Pojem Martin Dejdar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Martin Dejdar

Hledejte bez špehování slovo Martin Dejdar ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Martin Dejdar ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Martin Dejdar ve Wikipedii

Najít heslo Martin Dejdar ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Dejdar například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Dejdar

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Dejdar? Kdo to byl Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.