Kdo je to?
Kdo je Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Martin Dejdar?

Kdo je Martin Dejdar? Životopis, informace, biografie, herectví

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Dejdar? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Psyllium? Vzpomenete si na definici slova Absolutno? Víte co je PSPad? Vzpomněli byste si na význam slova Kanadské bodování?

Klíčová slova: herectví, osobnost, informace, wikipedie, narození, biografie, kdy se narodil Martin Dejdar?, herectví, Martin Dejdar, Martin Dejdar, život, zajímavosti, vysvětlení, místo narození, životopis, wiki

Pojem Martin Dejdar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Martin Dejdar

Vyhledat výraz Martin Dejdar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Martin Dejdar ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Martin Dejdar ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Martin Dejdar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Martin Dejdar ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Dejdar například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Martin Dejdar?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar patří do sekce Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar kupř.v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.