Kdo je to?
Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Dejdar?

Kdo je to Martin Dejdar? Stručný životopis

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Dejdar s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Řecký jogurt? Vzpomněli byste si na význam slova Kalač? Víte co je AUX? Znáte definici termínu Sacharidy?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, co je to Martin Dejdar?, slovo, herectví, definice, původ slova, odborný výraz, synonymum, popis, wiki, termín, přesný výraz, heslo, popis, přesný význam

Pojem Martin Dejdar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Martin Dejdar ve Wikipedii

Vyhledat výraz Martin Dejdar na Google.cz

Hledat slovo Martin Dejdar ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Martin Dejdar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Dejdar například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Martin Dejdar?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Dejdar? Kdo to byl Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.