Kdo je to?
Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Dejdar?

Kdo je to Martin Dejdar? Stručný životopis

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.



Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Dejdar? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kiteboarding? Víte, co je to Ping? Víte co je Křest? Rozumíte pojmu Mobbing?

Klíčová slova: popis, původ slova, význam slova, slovo, Martin Dejdar, přesný výraz, informace, termín, herectví, popis, wiki, definice, co je to Martin Dejdar?, kdo je Martin Dejdar?, význam pojmu, synonymum

Pojem Martin Dejdar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Martin Dejdar ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Martin Dejdar ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Dejdar ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Martin Dejdar ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Dejdar například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Martin Dejdar?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Dejdar? Kdo to byl Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.