Kdo je to?
Kdo je Michaela Růžičková? Životopis Michaela Růžičková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Michaela Růžičková

Kdo je Michaela Růžičková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Textařku a písničkářku Míšu Růžičkovou znají především děti, pro které skládá a nahrává CD a DVD. Jejich úkolem je rozhýbat děti, které mají možnost si podle Míši zacvičit, či zatancovat. Pořádá různé akce a se svými písničkami jezdí po celé České republice. Její popularita stoupá i v sousedním Slovensku. Už v roce 2012 vyšlo její první CD nazpívané společně s dětmi ve slovenském jazyce pod názvem „Spievame a tancujeme s Míšou.“ Míša si dala za úkol k němu postupně nahrát i nové, slovenské videoklipy.
Míša Růžičková pochází z Ostravy, kde doposud žije. Vystudovala zde základní školu, později gymnázium a Vysokou školu Báňskou. Má i hudební vzdělání. Postupně vystudovala hru na kytaru, violoncello a zpěv. Svůj talent pro zpívání a skládání dětských písní projevila už jako patnáctiletá. Tehdy začala psát písničky pro děti. Pustila se i do krátkých veršovaných pohádek a básniček. Naplno se ale do tvorby pro děti pustila až o mnoho let později.
V současné době má Míša na svém kontě devět CD z cyklu „Zpíváme a tančíme s Míšou“. Vydala také sedm DVD „Cvičíme s Míšou“, na kterých děti najdou návod, jak se krásně protáhnout, zacvičit si nebo zatančit. Toho využívají především školky, rodiče s dětmi anebo dětská centra.Kdo je Michaela Růžičková? Životopis Michaela Růžičková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Michaela Růžičková

Národnost: česká
Datum narození: 25.1.1967
Místo narození: Ostrava

Popis osobnosti Michaela Růžičková můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Lepenice? Pamatujete si definici pojmu Rumiště? Znáte termín Protektorát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cesmína?

Klíčová slova: kdo je Michaela Růžičková?, Michaela Růžičková, wikipedie, lexikon, vysvětlení, osobnost, život, hudba, Michaela Růžičková, životopis, kdy se narodila Michaela Růžičková?, datum narození, místo narození, kde se narodila Michaela Růžičková?, popis, biografie

Pojem Michaela Růžičková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Michaela Růžičková

Vyhledat heslo Michaela Růžičková ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Michaela Růžičková na Youtube

Vyhledat heslo Michaela Růžičková ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Michaela Růžičková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Michaela Růžičková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Růžičková například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michaela Růžičková

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Michaela Růžičková? Kdy se narodila Michaela Růžičková? Kde se narodila Michaela Růžičková? Michaela Růžičková je v sekci Hudba

Kategorie hudba, altová flétna, michaela Růžičková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Michaela Růžičková řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Růžičková i v jiné kategorii než je hudba.