Kdo je to?
Kdo je Michaela Růžičková? Životopis Michaela Růžičková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Michaela Růžičková

Kdo je Michaela Růžičková? Životopis, informace, biografie, hudba

Textařku a písničkářku Míšu Růžičkovou znají především děti, pro které skládá a nahrává CD a DVD. Jejich úkolem je rozhýbat děti, které mají možnost si podle Míši zacvičit, či zatancovat. Pořádá různé akce a se svými písničkami jezdí po celé České republice. Její popularita stoupá i v sousedním Slovensku. Už v roce 2012 vyšlo její první CD nazpívané společně s dětmi ve slovenském jazyce pod názvem „Spievame a tancujeme s Míšou.“ Míša si dala za úkol k němu postupně nahrát i nové, slovenské videoklipy.
Míša Růžičková pochází z Ostravy, kde doposud žije. Vystudovala zde základní školu, později gymnázium a Vysokou školu Báňskou. Má i hudební vzdělání. Postupně vystudovala hru na kytaru, violoncello a zpěv. Svůj talent pro zpívání a skládání dětských písní projevila už jako patnáctiletá. Tehdy začala psát písničky pro děti. Pustila se i do krátkých veršovaných pohádek a básniček. Naplno se ale do tvorby pro děti pustila až o mnoho let později.
V současné době má Míša na svém kontě devět CD z cyklu „Zpíváme a tančíme s Míšou“. Vydala také sedm DVD „Cvičíme s Míšou“, na kterých děti najdou návod, jak se krásně protáhnout, zacvičit si nebo zatančit. Toho využívají především školky, rodiče s dětmi anebo dětská centra.Kdo je Michaela Růžičková? Životopis Michaela Růžičková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Michaela Růžičková

Národnost: česká
Datum narození: 25.1.1967
Místo narození: Ostrava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michaela Růžičková sdílet s ostatnímiprostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Debetní karta? Vzpomněli byste si na význam slova Pískavice? Znáte termín Purin? Znáte definici termínu Bajka?

Klíčová slova: kdy se narodila Michaela Růžičková?, biografie, osobnost, kde se narodila Michaela Růžičková?, Michaela Růžičková, lexikon, národnost, zajímavosti, wikipedie, osobnosti, popis, Michaela Růžičková, místo narození, kdo je Michaela Růžičková?, vysvětlení, informace

Pojem Michaela Růžičková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Michaela Růžičková ve Wikislovníku

Zkusit najít Michaela Růžičková ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Michaela Růžičková na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michaela Růžičková ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Michaela Růžičková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Růžičková například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Michaela Růžičková? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Michaela Růžičková? Kdy se narodila Michaela Růžičková? Kde se narodila Michaela Růžičková? Michaela Růžičková je v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Michaela Růžičková třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Růžičková i v jiné kategorii než je hudba.