Kdo je to?
Kdo je Anife Vyskočilová? Životopis Anife Vyskočilová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Anife Vyskočilová

Kdo je Anife Vyskočilová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Anife Vyskočilová, rodným jménem Anife Ismet Hassan Alikocoglu Husein, je bulharská tanečnice, moderátorka, filmová herečka a bývalá manželka českého herce Ivana Vyskočila. Vyskočilová se narodila v Bulharsku v místě zvaném Deli-Orman. Její rodiče pocházeli původem z Turecka.
Když měla Anife 17 let, narodil se ji syn Hari (1991). O dva roky později dokončila střední školu (biotechnologickou). Roku 1994 se zúčastnila oblastního kola Miss Bulharsko a soutěž vyhrála.
V následujícím roce se chtěla dostat do Německa, ale podle jejích slov vystoupila dříve, v České republice, kde nakonec zůstala (1995). Po roce v ČR se spřátelila s českým hercem Ivanem Vyskočilem, kterého si o dva roky později vzala (1998). Později se však také rozvedli.
Roku 1999 založila vlastní školu Orientálního tance, kde dodnes vyučuje. Ve stejném roce si poprvé zahrála v divadle ve hře Tanec mezi vejci. V následujícím roce začala hrát v divadle Metro na Národní třídě v Praze. Ve filmu debutovala roku 2006 snímkem Boží pole s. r. o. Anife je reklamní tváří firem jako Smilargan, Šeherezád, Pendolino, Dermokil, Anglický resort.
Díky znalosti tureckého jazyka asistuje jako tlumočnice při návštěvách tureckých firem v Praze.
Roku 2015 otevřela v Praze vlastní kavárnu ANIcaFE. O rok později nafotila kalendář s názvem Ve vlnách 2016. Výtěžek z prodeje kalendáře šel na charitu.Kdo je Anife Vyskočilová? Životopis Anife Vyskočilová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Anife Vyskočilová

Národnost: bulharská
Datum narození: 12. 3. 1974
Místo narození: Deli - Orman, Bulharsko

Líbí se stručný životopis s osobou Anife Vyskočilová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Popelec? Znáte definici termínu Dermatitida? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fauna? Pamatujete si definici pojmu Černý pátek?

Klíčová slova: lexikon, kde se narodila Anife Vyskočilová?, popis, kdo je Anife Vyskočilová?, národnost, osobnosti, wikipedie, biografie, Anife Vyskočilová, datum narození, Anife Vyskočilová, zajímavosti, wiki, herectví, místo narození, vysvětlení

Pojem Anife Vyskočilová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Anife Vyskočilová ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Anife Vyskočilová ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anife Vyskočilová ve Wikimedia Commons

Hledat termín Anife Vyskočilová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Anife Vyskočilová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anife Vyskočilová například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Anife Vyskočilová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Anife Vyskočilová? Kdy se narodila Anife Vyskočilová? Kde se narodila Anife Vyskočilová? Anife Vyskočilová se nachází v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Anife Vyskočilová dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anife Vyskočilová i v jiné kategorii než je herectví.