Kdo je to?
Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Janek Kroupa?

Kdo je to Janek Kroupa? Stručný životopis

Janek Kroupa je český novinář, specializující se na investigativní žurnalistiku. Je blízkým spolupracovníkem dalšího známého investigativního žurnalisty Josefa Klímy, s nímž také v reportážích vystupuje. Své reportáže uváděl v TV Nova a v České televizi, nyní je investigativním reportérem Českého rozhlasu.
Janek Kroupa publikuje také v deníku MF Dnes. Jeho práce byla oceněna například cenou Elsa, Novinářskou křepelkou nebo cenou vysokého komisaře OSN za reportáže z oblastí postižených válečnými konflikty.Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Janek Kroupa

Národnost: česká
Datum narození: 23. června 1974
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Janek Kroupa? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Konfitování? Znáte pojem Síťová neutralita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Loden? Vzpomenete si na definici slova Kurzíva?

Klíčová slova: termín, definice, popis, kdo to je, co je to Janek Kroupa?, kdo je Janek Kroupa?, slovo, přesný výraz, formulace, wiki, Janek Kroupa, lexikon, význam pojmu, přesný význam, význam, synonymum

Pojem Janek Kroupa je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Janek Kroupa

Vyhledat pojem Janek Kroupa ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Janek Kroupa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Janek Kroupa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Janek Kroupa ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Janek Kroupa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Janek Kroupa

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Janek Kroupa? Kdo to byl Janek Kroupa? Kdy se narodil Janek Kroupa? Kde se narodil Janek Kroupa? Janek Kroupa je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Janek Kroupa řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Janek Kroupa i v jiné kategorii než je novináři.