Kdo je to?
Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Janek Kroupa?

Kdo je to Janek Kroupa? Stručný životopis

Janek Kroupa je český novinář, specializující se na investigativní žurnalistiku. Je blízkým spolupracovníkem dalšího známého investigativního žurnalisty Josefa Klímy, s nímž také v reportážích vystupuje. Své reportáže uváděl v TV Nova a v České televizi, nyní je investigativním reportérem Českého rozhlasu.
Janek Kroupa publikuje také v deníku MF Dnes. Jeho práce byla oceněna například cenou Elsa, Novinářskou křepelkou nebo cenou vysokého komisaře OSN za reportáže z oblastí postižených válečnými konflikty.Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Janek Kroupa

Národnost: česká
Datum narození: 23. června 1974
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Janek Kroupa můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hangouts? Vzpomenete si na definici slova Algoritmus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Biotop? Vzpomněli byste si na význam slova Altán?

Klíčová slova: slovo, synonymum, přesný význam, význam, informace, význam pojmu, popis, Janek Kroupa, odborný výraz, formulace, lexikon, etymologie, termín, kdo to je, pojem, původ slova

Pojem Janek Kroupa je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Janek Kroupa ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Janek Kroupa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Janek Kroupa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Janek Kroupa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Janek Kroupa například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Janek Kroupa? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Janek Kroupa? Kdo to byl Janek Kroupa? Kdy se narodil Janek Kroupa? Kde se narodil Janek Kroupa? Janek Kroupa se nachází v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Janek Kroupa kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Janek Kroupa i v jiné kategorii než je novináři.