Kdo je to?
Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Janek Kroupa?

Kdo je to Janek Kroupa? Stručný životopis

Janek Kroupa je český novinář, specializující se na investigativní žurnalistiku. Je blízkým spolupracovníkem dalšího známého investigativního žurnalisty Josefa Klímy, s nímž také v reportážích vystupuje. Své reportáže uváděl v TV Nova a v České televizi, nyní je investigativním reportérem Českého rozhlasu.
Janek Kroupa publikuje také v deníku MF Dnes. Jeho práce byla oceněna například cenou Elsa, Novinářskou křepelkou nebo cenou vysokého komisaře OSN za reportáže z oblastí postižených válečnými konflikty.Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Janek Kroupa

Národnost: česká
Datum narození: 23. června 1974
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Janek Kroupa s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kvadratura kruhu? Vzpomenete si na definici slova Korelace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Oltář? Vzpomněli byste si na význam slova Oddenek?

Klíčová slova: termín, definice, kdo je Janek Kroupa?, význam, přesný výraz, novináři, Janek Kroupa, popis, co je to Janek Kroupa?, odborný výraz, formulace, co znamená, vysvětlení, slovo, původ slova, wiki

Pojem Janek Kroupa je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Janek Kroupa

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Janek Kroupa ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Janek Kroupa na Youtube

Najít termín Janek Kroupa ve Wikipedii

Najít pojem Janek Kroupa ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Janek Kroupa například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Janek Kroupa? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Janek Kroupa? Kdo to byl Janek Kroupa? Kdy se narodil Janek Kroupa? Kde se narodil Janek Kroupa? Janek Kroupa je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Janek Kroupa třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Janek Kroupa i v jiné kategorii než je novináři.