Kdo je to?
Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Janek Kroupa?

Kdo je to Janek Kroupa? Stručný životopis

Janek Kroupa je český novinář, specializující se na investigativní žurnalistiku. Je blízkým spolupracovníkem dalšího známého investigativního žurnalisty Josefa Klímy, s nímž také v reportážích vystupuje. Své reportáže uváděl v TV Nova a v České televizi, nyní je investigativním reportérem Českého rozhlasu.
Janek Kroupa publikuje také v deníku MF Dnes. Jeho práce byla oceněna například cenou Elsa, Novinářskou křepelkou nebo cenou vysokého komisaře OSN za reportáže z oblastí postižených válečnými konflikty.Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Janek Kroupa

Národnost: česká
Datum narození: 23. června 1974
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Janek Kroupa? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kvadratura kruhu? Víte, co je to Anorexie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Oltář? Rozumíte pojmu Džezva?

Klíčová slova: popis, kdo to je, význam, vysvětlení, přesný význam, význam slova, Janek Kroupa, definice, formulace, přesný výraz, význam pojmu, novináři, etymologie, synonymum, heslo, informace

Pojem Janek Kroupa je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Janek Kroupa v následujících vyhledávačích

Najít slovo Janek Kroupa ve Wikipedii

Hledat výraz Janek Kroupa ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Janek Kroupa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Janek Kroupa ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Janek Kroupa například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Janek Kroupa

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Janek Kroupa? Kdo to byl Janek Kroupa? Kdy se narodil Janek Kroupa? Kde se narodil Janek Kroupa? Janek Kroupa se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Janek Kroupa dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Janek Kroupa i v jiné kategorii než je novináři.