Kdo je to?
Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Janek Kroupa?

Kdo je to Janek Kroupa? Stručný životopis

Janek Kroupa je český novinář, specializující se na investigativní žurnalistiku. Je blízkým spolupracovníkem dalšího známého investigativního žurnalisty Josefa Klímy, s nímž také v reportážích vystupuje. Své reportáže uváděl v TV Nova a v České televizi, nyní je investigativním reportérem Českého rozhlasu.
Janek Kroupa publikuje také v deníku MF Dnes. Jeho práce byla oceněna například cenou Elsa, Novinářskou křepelkou nebo cenou vysokého komisaře OSN za reportáže z oblastí postižených válečnými konflikty.Kdo je to Janek Kroupa? Životopis Janek Kroupa, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Janek Kroupa

Národnost: česká
Datum narození: 23. června 1974
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Janek Kroupa? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Konfitování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Veletucet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Loden? Víte co je Idea?

Klíčová slova: novináři, odborný výraz, informace, lexikon, etymologie, význam pojmu, pojem, popis, slovo, termín, kdo to je, přesný výraz, vysvětlení, popis, Janek Kroupa, synonymum

Pojem Janek Kroupa je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Janek Kroupa

Najít výraz Janek Kroupa ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Janek Kroupa ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Janek Kroupa na Google.cz

Hledat pojem Janek Kroupa ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Janek Kroupa například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Janek Kroupa?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Janek Kroupa? Kdo to byl Janek Kroupa? Kdy se narodil Janek Kroupa? Kde se narodil Janek Kroupa? Janek Kroupa patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Janek Kroupa dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Janek Kroupa i v jiné kategorii než je novináři.