Kdo je to?
Kdo je Miroslav Poche? Životopis Miroslav Poche, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Miroslav Poche?

Kdo je Miroslav Poche? Životopis, informace, biografie, politici

Miroslav Poche je český politik.
Vystudoval Fakultu sociální věd Univerzity Karlovy a Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity - má tedy tituly Mgr. i Ing.
Členem sociální demokracie se stal v roce 1997, o pět let později zaznamenal první větší politický úspěch, když se stal zastupitelem Hlavního města Prahy a tento mandát obhájil i v dalších volbách. V roce 2014 se mu podařilo v barvách ČSSD uspět ve volbách do Evropského parlamentu.
V roce 2018 byl ústřední postavou střetu o pravomoci mezi vládou a prezidentem republiky. Jan Hamáček jako předseda koaliční ČSSD navrhl Miroslava Pocheho na post ministra zahraničí, avšak prezident Miloš Zeman jej odmítal jmenovat. Vláda nakonec ustoupila a ministrem zahraničí se místo Pocheho stal Tomáš Petříček.
S Miroslavem Pochem jsou spojovány některé kauzy - například neprůhledné financování volební kampaně.Kdo je Miroslav Poche? Životopis Miroslav Poche, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Miroslav Poche

Národnost: česká
Datum narození: 3. června 1978
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou

Tento text (Miroslav Poche) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Abdikace? Znáte termín Vyměřovací základ? Vzpomněli byste si na význam slova Fraktál? Víte, co je to Discord?

Klíčová slova: Miroslav Poche, datum narození, lexikon, politici, osobnost, místo narození, informace, osobnosti, životopis, wikipedie, život, Miroslav Poche, vysvětlení, popis, kdo je Miroslav Poche?, kdy se narodil Miroslav Poche?

Pojem Miroslav Poche je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Miroslav Poche ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Miroslav Poche ve Wikipedii

Hledat pojem Miroslav Poche na Google.cz

Vyhledat slovo Miroslav Poche v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Miroslav Poche ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Poche například v Google obrázcích, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Poche?

Nyní již víte Kdo je to Miroslav Poche? Kdy se narodil Miroslav Poche? Kde se narodil Miroslav Poche? Miroslav Poche je v kategorii Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Miroslav Poche řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Poche i v jiné kategorii než je politici.