Kdo je to?
Kdo je Miroslav Poche? Životopis Miroslav Poche, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Miroslav Poche

Kdo je Miroslav Poche? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Miroslav Poche je český politik.
Vystudoval Fakultu sociální věd Univerzity Karlovy a Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity - má tedy tituly Mgr. i Ing.
Členem sociální demokracie se stal v roce 1997, o pět let později zaznamenal první větší politický úspěch, když se stal zastupitelem Hlavního města Prahy a tento mandát obhájil i v dalších volbách. V roce 2014 se mu podařilo v barvách ČSSD uspět ve volbách do Evropského parlamentu.
V roce 2018 byl ústřední postavou střetu o pravomoci mezi vládou a prezidentem republiky. Jan Hamáček jako předseda koaliční ČSSD navrhl Miroslava Pocheho na post ministra zahraničí, avšak prezident Miloš Zeman jej odmítal jmenovat. Vláda nakonec ustoupila a ministrem zahraničí se místo Pocheho stal Tomáš Petříček.
S Miroslavem Pochem jsou spojovány některé kauzy - například neprůhledné financování volební kampaně.Kdo je Miroslav Poche? Životopis Miroslav Poche, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Miroslav Poche

Národnost: česká
Datum narození: 3. června 1978
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou

Tento text (Miroslav Poche) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Mantinel? Víte co je Jumarování? Vzpomněli byste si na význam slova Socialismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dioptr?

Klíčová slova: kdy se narodil Miroslav Poche?, biografie, místo narození, politici, politici, kdo je Miroslav Poche?, osobnost, informace, národnost, datum narození, wikipedie, Miroslav Poche, zajímavosti, wiki, život, životopis

Pojem Miroslav Poche je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Miroslav Poche zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Miroslav Poche ve Wikislovníku

Najít výraz Miroslav Poche v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miroslav Poche ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Poche ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Miroslav Poche ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Poche například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Poche

Právě jste zjistili Kdo je to Miroslav Poche? Kdy se narodil Miroslav Poche? Kde se narodil Miroslav Poche? Miroslav Poche patří do kategorie Politici

Kategorie politici, mladá politička, miroslav Poche, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Miroslav Poche řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Poche i v jiné kategorii než je politici.