Kdo je to?
Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Madoff?

Kdo je to Bernard Madoff? Stručný životopis

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu vyl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Bernard Madoff

Národnost: USA
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens.

Tento text (Bernard Madoff) můžete samozřejmě sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čečetka? Pamatujete si definici pojmu Úhelník? Vzpomenete si na definici slova De iure? Vzpomněli byste si co znamená slovo HACCP?

Klíčová slova: definice, formulace, odborný výraz, informace, kdo je Bernard Madoff?, kdo to je, lexikon, přesný výraz, Bernard Madoff, heslo, popis, podnikání, termín, slovo, popis, význam slova

Pojem Bernard Madoff je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bernard Madoff doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Bernard Madoff ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Bernard Madoff na Google.cz

Vyhledat pojem Bernard Madoff ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bernard Madoff na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Madoff například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bernard Madoff

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bernard Madoff? Kdo to byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Bernard Madoff je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.