Kdo je to?
Kdo byl Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo byl Bernard Madoff?

Kdo byl Bernard Madoff? Životopis, informace, biografie, podnikání

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu byl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo byl Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Bernard Madoff

Národnost: židovská
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens, New York, USA
Datum úmrtí: 14. dubna 2021

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Bernard Madoff? se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Čečetka? Vzpomněli byste si na význam slova Jogging? Vzpomenete si na definici slova Polyneuropatie? Znáte definici termínu Pancetta?

Klíčová slova: biografie, wiki, kde se narodil Bernard Madoff?, informace, popis, kdo je Bernard Madoff?, nežijící, místo narození, datum narození, vysvětlení, životopis, Kdy zemřel Bernard Madoff, kdy se narodil Bernard Madoff?, osobnosti, lexikon, podnikání

Pojem Bernard Madoff je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Bernard Madoff ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Bernard Madoff ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bernard Madoff ve Wikislovníku

Hledat slovo Bernard Madoff v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Madoff například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Bernard Madoff?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Kdy zemřel Bernard Madoff? Bernard Madoff patří do sekce Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.