Kdo je to?
Kdo byl Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Bernard Madoff

Kdo byl Bernard Madoff? Životopis, informace, biografie, podnikání

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu byl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo byl Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Bernard Madoff

Národnost: židovská
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens, New York, USA
Datum úmrtí: 14. dubna 2021

Sdílejte tuto stránku s osobností Bernard Madoff s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Oligarchie? Znáte definici termínu Anuita? Vzpomenete si na definici slova Opičí neštovice? Pamatujete si definici pojmu Grant?

Klíčová slova: informace, kdo je Bernard Madoff?, lexikon, datum narození, wikipedie, kdy se narodil Bernard Madoff?, vysvětlení, zajímavosti, wiki, Bernard Madoff, Kdy zemřel Bernard Madoff, kde se narodil Bernard Madoff?, osobnosti, Bernard Madoff, kdo to je, popis

Pojem Bernard Madoff je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Bernard Madoff na Google.cz

Najít termín Bernard Madoff ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Bernard Madoff ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Bernard Madoff na Youtube

Zkusit najít pojem Bernard Madoff ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Madoff například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Bernard Madoff?

Nyní již víte Kdo byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Kdy zemřel Bernard Madoff? Bernard Madoff se nachází v sekci Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.