Kdo je to?
Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Madoff?

Kdo je to Bernard Madoff? Stručný životopis

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu vyl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Bernard Madoff

Národnost: USA
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens.

Zaujala vás biografie osobnosti Bernard Madoff? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín OTG? Vzpomněli byste si na význam slova Apostrof? Vzpomenete si na definici slova Cholerik? Znáte definici termínu Amonium?

Klíčová slova: původ slova, kdo to je, co je to Bernard Madoff?, termín, popis, formulace, synonymum, význam slova, definice, co znamená, význam, Bernard Madoff, význam pojmu, podnikání, odborný výraz, kdo je Bernard Madoff?

Pojem Bernard Madoff je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Bernard Madoff ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Bernard Madoff na Youtube

Vyhledat výraz Bernard Madoff v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Bernard Madoff ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Madoff například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bernard Madoff

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bernard Madoff? Kdo to byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Bernard Madoff se nachází v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.