Kdo je to?
Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Madoff?

Kdo je to Bernard Madoff? Stručný životopis

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu vyl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Bernard Madoff

Národnost: USA
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens.

Líbí se stručný životopis s osobou Bernard Madoff? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín OTG? Rozumíte pojmu Amundi? Vzpomenete si na definici slova Cholerik? Znáte pojem Ajvar?

Klíčová slova: přesný význam, popis, wiki, heslo, co znamená, slovo, etymologie, odborný výraz, vysvětlení, význam, kdo je Bernard Madoff?, Bernard Madoff, přesný výraz, synonymum, co je to Bernard Madoff?, definice

Pojem Bernard Madoff je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Bernard Madoff ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Bernard Madoff ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Bernard Madoff ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bernard Madoff na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Madoff například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Bernard Madoff?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bernard Madoff? Kdo to byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Bernard Madoff je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.