Kdo je to?
Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Madoff?

Kdo je to Bernard Madoff? Stručný životopis

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu vyl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Bernard Madoff

Národnost: USA
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens.

Líbí se stručný životopis s osobou Bernard Madoff? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pleonasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Červená čočka? Vzpomenete si na definici slova Mikropůjčka? Znáte definici termínu Cytoskopie?

Klíčová slova: formulace, popis, podnikání, definice, synonymum, termín, popis, přesný výraz, původ slova, význam slova, co je to Bernard Madoff?, etymologie, kdo to je, odborný výraz, co znamená, vysvětlení

Pojem Bernard Madoff je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bernard Madoff zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Bernard Madoff ve Wikislovníku

Hledat termín Bernard Madoff ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Bernard Madoff ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bernard Madoff ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Madoff například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Bernard Madoff? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bernard Madoff? Kdo to byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Bernard Madoff je v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.