Kdo je to?
Kdo byl Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo byl Bernard Madoff?

Kdo byl Bernard Madoff? Životopis, informace, biografie, podnikání

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu byl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo byl Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Bernard Madoff

Národnost: židovská
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens, New York, USA
Datum úmrtí: 14. dubna 2021

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Bernard Madoff sdílet s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Čečetka? Znáte termín Dyslipidémie? Vzpomenete si na definici slova Ablace? Víte, co je to Kombinované úročení?

Klíčová slova: místo narození, kde se narodil Bernard Madoff?, Bernard Madoff, kdo to je, život, datum narození, podnikání, podnikání, datum úmrtí, životopis, wikipedie, národnost, osobnosti, narození, osobnost, kdo je Bernard Madoff?

Pojem Bernard Madoff je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Bernard Madoff ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bernard Madoff ve Wikimedia Commons

Najít heslo Bernard Madoff v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Bernard Madoff ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Bernard Madoff ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Madoff například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Bernard Madoff?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Kdy zemřel Bernard Madoff? Bernard Madoff patří do kategorie Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.