Kdo je to?
Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Madoff?

Kdo je to Bernard Madoff? Stručný životopis

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu vyl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Bernard Madoff

Národnost: USA
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens.

Popis osobnosti Bernard Madoff můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pleonasmus? Znáte termín Hypercholesterolémie? Vzpomenete si na definici slova Mikropůjčka? Víte, co je to Android?

Klíčová slova: původ slova, Bernard Madoff, wiki, přesný význam, kdo to je, popis, vysvětlení, formulace, přesný výraz, synonymum, význam pojmu, informace, co je to Bernard Madoff?, co znamená, odborný výraz, popis

Pojem Bernard Madoff je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bernard Madoff ve Wikimedia Commons

Najít heslo Bernard Madoff ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Bernard Madoff v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Bernard Madoff ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Madoff například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Bernard Madoff?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bernard Madoff? Kdo to byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Bernard Madoff patří do sekce podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.