Kdo je to?
Kdo byl Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo byl Bernard Madoff?

Kdo byl Bernard Madoff? Životopis, informace, biografie, podnikání

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu byl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo byl Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Bernard Madoff

Národnost: židovská
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens, New York, USA
Datum úmrtí: 14. dubna 2021

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bernard Madoff s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Čečetka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přirovnání? Vzpomenete si na definici slova Goretex? Znáte termín Kardamon?

Klíčová slova: životopis, Bernard Madoff, datum úmrtí, život, kdo je Bernard Madoff?, datum narození, kde se narodil Bernard Madoff?, národnost, lexikon, narození, podnikání, Kdy zemřel Bernard Madoff, kdy se narodil Bernard Madoff?, podnikání, wikipedie, biografie

Pojem Bernard Madoff je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Bernard Madoff

Hledat pojem Bernard Madoff ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bernard Madoff ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Bernard Madoff ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Bernard Madoff ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Bernard Madoff ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Madoff například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bernard Madoff

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Kdy zemřel Bernard Madoff? Bernard Madoff je v kategorii Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.