Kdo je to?
Kdo je Morgan Wallen? Životopis Morgan Wallen, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Morgan Wallen?

Kdo je Morgan Wallen? Životopis, informace, biografie, hudba

Morgan Cole Wallen je americký country zpěvák a skladatel. Narodil se ve městě Sneedville ve státě Tennessee. V dětství hrál na piano a housle. Na univerzitě se chtěl stát basketbalistou, ale kvůli zranění loktu se rozhodl raději pro kariéru muzikanta. Morgan Wallen o sobě dal poprvé znát v šesté sérii hudebního pořadu The Voice (Hlas). Soutěž nevyhrál, ale vysloužil si smlouvu u nahrávací společnosti Panacea Records, se kterou vydal o rok později debutové EP Stand Alone (2015).
Následující rok podepsal se společností Big Loud. Debutové album If I Know Me vyšlo v roce 2018. Druhé album Dangerous: The Double Album vzniklo v roce 2021. V 64leté historii hitparády Billboard 200 bylo album prvním country albem, které strávilo 7 týdnů na první příčce.
V roce 2019 získal cenu Country Music Association Awards v kategorii objev roku a na předávání cen Billboard Music Awards získal cenu hned 3x (nejlepší country umělec, nejlepší mužský country umělec a nejlepší country album – Dangerous: The Double Album).Kdo je Morgan Wallen? Životopis Morgan Wallen, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Morgan Wallen

Národnost: americká
Datum narození: 13. 5. 1993
Místo narození: Sneedville, Tennessee, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Morgan Wallen? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Absolutismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výklenek? Víte co je Břit? Znáte termín Dtto?

Klíčová slova: biografie, kdy se narodil Morgan Wallen?, narození, zajímavosti, informace, národnost, lexikon, hudba, datum narození, osobnosti, životopis, osobnost, wiki, vysvětlení, kdo je Morgan Wallen?, místo narození

Pojem Morgan Wallen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Morgan Wallen ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Morgan Wallen ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Morgan Wallen ve Wikipedii

Najít výraz Morgan Wallen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Morgan Wallen na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Morgan Wallen například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Morgan Wallen?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Morgan Wallen? Kdy se narodil Morgan Wallen? Kde se narodil Morgan Wallen? Morgan Wallen je v kategorii Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Morgan Wallen třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Morgan Wallen i v jiné kategorii než je hudba.