Kdo je to?
Kdo je Morgan Wallen? Životopis Morgan Wallen, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Morgan Wallen

Kdo je Morgan Wallen? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Morgan Cole Wallen je americký country zpěvák a skladatel. Narodil se ve městě Sneedville ve státě Tennessee. V dětství hrál na piano a housle. Na univerzitě se chtěl stát basketbalistou, ale kvůli zranění loktu se rozhodl raději pro kariéru muzikanta. Morgan Wallen o sobě dal poprvé znát v šesté sérii hudebního pořadu The Voice (Hlas). Soutěž nevyhrál, ale vysloužil si smlouvu u nahrávací společnosti Panacea Records, se kterou vydal o rok později debutové EP Stand Alone (2015).
Následující rok podepsal se společností Big Loud. Debutové album If I Know Me vyšlo v roce 2018. Druhé album Dangerous: The Double Album vzniklo v roce 2021. V 64leté historii hitparády Billboard 200 bylo album prvním country albem, které strávilo 7 týdnů na první příčce.
V roce 2019 získal cenu Country Music Association Awards v kategorii objev roku a na předávání cen Billboard Music Awards získal cenu hned 3x (nejlepší country umělec, nejlepší mužský country umělec a nejlepší country album – Dangerous: The Double Album).Kdo je Morgan Wallen? Životopis Morgan Wallen, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Morgan Wallen

Národnost: americká
Datum narození: 13. 5. 1993
Místo narození: Sneedville, Tennessee, USA

Popis osobnosti Morgan Wallen můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Brynza? Pamatujete si definici pojmu Exaktní? Víte co je Reprodukční číslo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rozeta?

Klíčová slova: Morgan Wallen, osobnosti, zajímavosti, kdo je Morgan Wallen?, narození, národnost, místo narození, wiki, osobnost, datum narození, život, biografie, hudba, hudba, kdy se narodil Morgan Wallen?, kde se narodil Morgan Wallen?

Pojem Morgan Wallen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Morgan Wallen na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Morgan Wallen ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Morgan Wallen ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Morgan Wallen ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Morgan Wallen ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Morgan Wallen například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Morgan Wallen? Stručná biografie

Právě nyní již víte Kdo je to Morgan Wallen? Kdy se narodil Morgan Wallen? Kde se narodil Morgan Wallen? Morgan Wallen je v sekci Hudba

Kategorie hudba, harmonium velké, morgan Wallen, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Morgan Wallen třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Morgan Wallen i v jiné kategorii než je hudba.