Kdo je to?
Kdo je to Larry Ellison? Životopis Larry Ellison, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Ellison?

Kdo je to Larry Ellison? Stručný životopis

Larry Ellison neboli Lawrence J. Ellison je významný podnikatel a je jedním z nejbohatších lidí světa. Je spoluzakladatelem a výkonným ředitelem počítačové společnosti Oracle. Je největším akcionářem této firmy, která má zastoupení ve více než 100 státech světa.
V podnikání se Larry Ellison zaměřil na vyvoj relačních databází, nástrojů pro vývoj a spravování databází a na systémy pro řízení vztahů se zákazníky.Kdo je to Larry Ellison? Životopis Larry Ellison, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Larry Ellison

Národnost: USA
Datum narození: 17.8.1944
Místo narození: Lower East Side, New York

Tento text (Larry Ellison) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Květná neděle? Vzpomněli byste si co znamená slovo GMO? Pamatujete si definici pojmu Chytrý telefon? Víte co je TeamGym?

Klíčová slova: synonymum, pojem, podnikání, formulace, význam slova, popis, co je to Larry Ellison?, lexikon, kdo je Larry Ellison?, význam, informace, význam pojmu, přesný význam, původ slova, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Larry Ellison je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Larry Ellison zkuste tyto odkazy

Najít heslo Larry Ellison v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Larry Ellison ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Larry Ellison ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Larry Ellison ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Larry Ellison například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Larry Ellison?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Larry Ellison? Kdo to byl Larry Ellison? Kdy se narodil Larry Ellison? Kde se narodil Larry Ellison? Larry Ellison je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Larry Ellison řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Ellison i v jiné kategorii než je podnikání.