Kdo je to?
Kdo je Larry Ellison? Životopis Larry Ellison, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Larry Ellison?

Kdo je Larry Ellison? Životopis, informace, biografie, podnikání

Larry Ellison neboli Lawrence J. Ellison je významný podnikatel a je jedním z nejbohatších lidí světa. Je spoluzakladatelem a výkonným ředitelem počítačové společnosti Oracle. Je největším akcionářem této firmy, která má zastoupení ve více než 100 státech světa.
V podnikání se Larry Ellison zaměřil na vyvoj relačních databází, nástrojů pro vývoj a spravování databází a na systémy pro řízení vztahů se zákazníky.Kdo je Larry Ellison? Životopis Larry Ellison, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Larry Ellison

Národnost: USA
Datum narození: 17.8.1944
Místo narození: Lower East Side, New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Larry Ellison? s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Květná neděle? Pamatujete si definici pojmu Kosmatice? Pamatujete si definici pojmu Notebook? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ikona?

Klíčová slova: životopis, zajímavosti, lexikon, informace, narození, kde se narodil Larry Ellison?, národnost, osobnosti, Larry Ellison, Larry Ellison, vysvětlení, wiki, podnikání, osobnost, wikipedie, místo narození

Pojem Larry Ellison je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Larry Ellison ve Wikislovníku

Hledat výraz Larry Ellison ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Larry Ellison na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Larry Ellison ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Larry Ellison například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Larry Ellison? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Larry Ellison? Kdy se narodil Larry Ellison? Kde se narodil Larry Ellison? Larry Ellison patří do kategorie Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Larry Ellison kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Ellison i v jiné kategorii než je podnikání.